Eva noua, cafenea noua!

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Sep 2015, 22:30
    1 0
    Prezent !

    Io am dat minute verzi ...



    Si imi astept rosii, desigur ...



    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 24 Sep 2015, 22:32
  •  
    • 1069 mesaje
    24 Sep 2015, 22:30
    8 0
    mizdis said:Ok, vad ca impresia de inceput pe care mi-am facut-o despre tine nici de data asta nu a dat gres.

    O seara mirobolanta

     

     

    Exact ce ziceam, măcar ai renunţat la tonul mieros şi contrafăcut, e un plus, că impresia aia de început ţi-o tot ascundeai în spatele unui limbaj aparent binevoitor, dar, ghici ce?, ipocrizia pute ca un căcat.

     

    Seară aşijderea!


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 24 Sep 2015, 22:37
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 22:42
    0 1
    In alta ordine de idei, nu ma durea dintele, ca nu avea ce, ca mi-l scosese, ci durea de fapt locul in care mi-a facut cele doo injectii.
    Zau de mi se pare normal
    Ok, am luat calmante, dar nu pot trai dracu pe calmante, e ca-n bancul ala, ma cac da nu-mi mai.pasa
  •  
    • 9728 mesaje
    24 Sep 2015, 22:43
    7 0
    Părerea mea este că vă strofocați degeaba

    Nu numai noi, cele/cei care scriem aici pe forum, citim postările de pe forum, știu din surse sigure că există destui oameni care ne citesc ”din umbră”, fără să fie logați și chiar fără să aibă vreun cont, care pot da astfel mânuțe verzi sau mânuțe roșii. Și apar ca ”Deleted member”.
    Numai eu cunosc vreo trei persoane care nu au deloc cont pe eva, dar citesc când au timp. Una dintre ele e soră-mea

    Și eu am avut postări cu multe like-uri, câteva erau date de useri de pe forum, logați, celelalte date de Deleted member, probabil cititori din umbră. 

    Ce să mai zic, că exista un topic , îmi scapă acum numele, cu tipa care era cu un bărbat și nu îi suferea de nicio culoare fiica,  păi am primit acolo la mânuțe roșii, valuri valuri, de la Deleted member. 

     
  •  
    • 14418 mesaje
    24 Sep 2015, 22:45
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    24 Sep 2015, 22:49
    2 0
    Doamna Mizdis, n-o sa iasa nimeni in fata sa o spuna ca a dat cu verde, cu rosu nici atit . Plus ca multe sint date nelogat/e . Mie imi puteti da cite doriti (verzi, desigur ) ca nu-i cu suparare, macar de-ar fi date pe fata ... dara na, nu tuturor ne place jocul cu cartile pe masa ...

  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 22:51
    0 0
    Pai anu trecut mi-a scos o masea si am stat o saptamana pe calmante, mi se umflase falca de la injectii.Plus ca nu stiu daca e normal daca la o anestezie de tipul asta sa incep sa tremur si sa transpir.
    In fine, a trecut, maine fac supa de dovleac, va astept la prinz
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 23:00
    0 1
    Domn Victor, nu scrisai nicaieri ca tre sa vie careva sa-mi prezinte oral si scris pozitia ei/lui referitoare la meciul anterior.
    Era doar o intrebare spusa cu voce tare.
    Am spus doar ca eram curioasa cine n-are cohones.
    Atat.
    Ca o sa-mi moare curiozitatea in faşa, nu-i bai, ca si de douajdoi de ani ma tot intreb ce s-amplantat de fapt cu agentul Cooper si tot n-am aflat.
    Asa ca pot trai cu intrebarea asta in suflet
  •  
    • 10065 mesaje
    24 Sep 2015, 23:01
    0 0
    cafe_au_lait said:
    Numai eu cunosc vreo trei persoane care nu au deloc cont pe eva, dar citesc când au timp. Una dintre ele e soră-mea



     

     

    Aha, deci sorela e cea de ma tot articuleaza cu rosu ...

     

    Booon ...

     

    Mi-au ramas doar treizeci sa-i mai demasc ,  apoi ma linistesc si io ...

     

  •  
    • 8403 mesaje
    24 Sep 2015, 23:04
    4 0
    ViktorC said:Doamna Mizdis, n-o sa iasa nimeni in fata sa o spuna ca a dat cu verde, cu rosu nici atit . Plus ca multe sint date nelogat/e . Mie imi puteti da cite doriti (verzi, desigur ) ca nu-i cu suparare, macar de-ar fi date pe fata ... dara na, nu tuturor ne place jocul cu cartile pe masa ...

     
    ete nah!
    eu i-am dat palmute verzi Mireleascai.
    si am dat nelogata pentru ca eram la serviciu si nu am avut chef sa mai intru in cont.

     

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Sep 2015, 23:07
    0 0
    scanteie said:
    ViktorC said:Doamna Mizdis, n-o sa iasa nimeni in fata sa o spuna ca a dat cu verde, cu rosu nici atit . Plus ca multe sint date nelogat/e . Mie imi puteti da cite doriti (verzi, desigur ) ca nu-i cu suparare, macar de-ar fi date pe fata ... dara na, nu tuturor ne place jocul cu cartile pe masa ...

     
    ete nah!
    eu i-am dat palmute verzi Mireleascai.
    si am dat nelogata pentru ca eram la serviciu si nu am avut chef sa mai intru in cont.

     

     

    Felicitari !

     

    Aveti o bulina alba (minuta verde) pentru sinceritate .

     

     

  •  
    • 14418 mesaje
    24 Sep 2015, 23:07
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 23:12
    1 0
    Foarte tare.
  •  
    • 1069 mesaje
    24 Sep 2015, 23:20
    2 0
    ViktorC said:
    scanteie said:
    ViktorC said:Doamna Mizdis, n-o sa iasa nimeni in fata sa o spuna ca a dat cu verde, cu rosu nici atit . Plus ca multe sint date nelogat/e . Mie imi puteti da cite doriti (verzi, desigur ) ca nu-i cu suparare, macar de-ar fi date pe fata ... dara na, nu tuturor ne place jocul cu cartile pe masa ...

     
    ete nah!
    eu i-am dat palmute verzi Mireleascai.
    si am dat nelogata pentru ca eram la serviciu si nu am avut chef sa mai intru in cont.

     

     

    Felicitari !

     

    Aveti o bulina alba (minuta verde) pentru sinceritate .

     

     http://www.eva.ro/club/forum/post/create/89537/quote_id/4157063

     

    Viktor, pentru mine Scânteie este prima dragoste forumistică. Este una dintre cele mai integre eve şi întotdeauna am admirat-o pentru modul oblu şi neschimbăcios de a-şi expune ideile.

  •  
    • 1069 mesaje
    24 Sep 2015, 23:23
    1 0
    scanteie said:
    ViktorC said:Doamna Mizdis, n-o sa iasa nimeni in fata sa o spuna ca a dat cu verde, cu rosu nici atit . Plus ca multe sint date nelogat/e . Mie imi puteti da cite doriti (verzi, desigur ) ca nu-i cu suparare, macar de-ar fi date pe fata ... dara na, nu tuturor ne place jocul cu cartile pe masa ...

     
    ete nah!
    eu i-am dat palmute verzi Mireleascai.
    si am dat nelogata pentru ca eram la serviciu si nu am avut chef sa mai intru in cont.

     

     

    Mulţumesc, Scânteie.

  •  
    • 16187 mesaje
    24 Sep 2015, 23:28
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7469 mesaje
    24 Sep 2015, 23:29
    2 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 14418 mesaje
    24 Sep 2015, 23:31
    2 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 23:33
    4 1
    Pai poate daca imi bagam niste matarangi si imi ridicam pualele era mai incitant.
    Dar, precum am recunoscut, stau pe calmante si nu pot mai mult.
    Nici io nu mai sunt ce eram odinioara.
  •  
    • 9873 mesaje
    24 Sep 2015, 23:38
    0 0
    Mesaj şters de administrator