O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 7959 mesaje
    8 Oct 2014, 20:38
    0 0
    navigi said:
    White_Storm said:Buna ziua. Cafeneaua e tot mai goala. Poate o muti dincolo, ca e loc pentru toata lumea. Vorbe bune sa fie.

     

     

    tu vorbesti serios????

     Cum sa nu? Posteaza cine vrea. Bineinteles ca acolo sa puna mai putine youtuburi. Nu asa i-au transmis fetele? Pana la urma de pe tablete scriu multe si de-acolo nu poti vedea filmuletele.

  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:04
    0 0
    White_Storm said:
    navigi said:
    White_Storm said:Buna ziua. Cafeneaua e tot mai goala. Poate o muti dincolo, ca e loc pentru toata lumea. Vorbe bune sa fie.

     

     

    tu vorbesti serios????

     Cum sa nu? Posteaza cine vrea. Bineinteles ca acolo sa puna mai putine youtuburi. Nu asa i-au transmis fetele? Pana la urma de pe tablete scriu multe si de-acolo nu poti vedea filmuletele.

     

     

    posteaza cine vrea unde vrea. da' cand vrei socializare, postezi unde te simti bine.

    schimba-ti tableta

  •  
    • 7959 mesaje
    8 Oct 2014, 22:18
    0 0
    navigi said:
    White_Storm said:
    navigi said:
    White_Storm said:Buna ziua. Cafeneaua e tot mai goala. Poate o muti dincolo, ca e loc pentru toata lumea. Vorbe bune sa fie.

     

     

    tu vorbesti serios????

     Cum sa nu? Posteaza cine vrea. Bineinteles ca acolo sa puna mai putine youtuburi. Nu asa i-au transmis fetele? Pana la urma de pe tablete scriu multe si de-acolo nu poti vedea filmuletele.

     

     

    posteaza cine vrea unde vrea. da' cand vrei socializare, postezi unde te simti bine.

    schimba-ti tableta

     Asa e cu socializarea, da cu tableta mea ce-ai? Mie mi-e drag de ea, mai am una maare nu e chiar cat monitorul, dar e mai proasta si incomoda. Ziua am leptop, dar seara... sunt si eu amarata, ca stau haiducii pe calculatoare.

  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:22
    0 0
    io am doua in juru-mi da' nu ma lipesc de ele. tot la desktop prefer sa socializez.
    pai ziceai ca nu poti sa vezi videoclipurile cu ea
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Oct 2014, 22:28
    0 0
    Pai nu pot. Pt videoclipuri "cer frumos voie", dar nu capat mereu. Asa ca le vad maine pe calc sau laptop. Mi-a zis hope ceva despre un programel incompatibil cu tableta. Nu-mi fac griji, ca le vad eu pana la urma. Dar ce sunt si tablete unde vezi?
  •  
    • 10065 mesaje
    8 Oct 2014, 22:31
    0 0
    Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...


  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:33
    0 0
    White_Storm said:Pai nu pot. Pt videoclipuri "cer frumos voie", dar nu capat mereu. Asa ca le vad maine pe calc sau laptop. Mi-a zis hope ceva despre un programel incompatibil cu tableta. Nu-mi fac griji, ca le vad eu pana la urma. Dar ce sunt si tablete unde vezi?

     

     

    nu conteaza tableta cat sistemul de operare.

    da, suunt si tablete.  nu prea am inteles intrebarea, asa ca scriu si io din inertie

  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:35
    1 0
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Oct 2014, 22:49
    1 0
    navigi said:
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

     

    Ei la's, va descurcati voi ...

     

    Scoate o bericioaica rece daca tot stii unde-i ...

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:51
    0 0
    seara frumoasa oameni buni ,eu am scos si aseara dar ai disparut ....
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:52
    0 0
    http://media.realitatea.ro/multimedia/image/201308/w728/bere_19395000.jpg poftiti ...
  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:53
    0 0
    ViktorC said:
    navigi said:
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

     

    Ei la's, va descurcati voi ...

     

    Scoate o bericioaica rece daca tot stii unde-i ...

     

     

    shhh, ca a venit! sa nu ne vada.

     

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:54
    0 0
    navigi said:
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

    la bar frate  unde altundeva ..., la bar ! nu labar scuzati expresia ... 

  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 22:54
    0 0
    gabriela42 said: seara frumoasa oameni buni ,eu am scos si aseara dar ai disparut ....

     io n-am disparut, m-am dus la culcare

     

    cum fac si acum. noapte buna si distractie pe masura

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:55
    0 0
    navigi said:
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

     de cine iti este frica tie micule ?? te-a batut cineva cand erai mic si ai ramas cu frici ?? eu nu bat pe nimeni nici prieteneste pe umar ... 

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:57
    0 0
    navigi said:
    ViktorC said:
    navigi said:
    ViktorC said:Da' o bere fara alcool nu da nimeni ?

    Sau nu tineti in cafenea...

     

    nu stiu, nu-i cafeneaua mea. intreaba proprietara cand o vezi prin zona.

     io stiu unde tine berea, da'  mi-e frica! daca ma vede??

     

    Ei la's, va descurcati voi ...

     

    Scoate o bericioaica rece daca tot stii unde-i ...

     

     

    shhh, ca a venit! sa nu ne vada.

     

    v-am vazut dar nu va bat va pup pe toti  

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 22:59
    0 0
    navigi said:
    gabriela42 said: seara frumoasa oameni buni ,eu am scos si aseara dar ai disparut ....

     io n-am disparut, m-am dus la culcare

     

    cum fac si acum. noapte buna si distractie pe masura

     de ce pleci tocmai cand am venit si eu ...pai cu cine bem ...?/ http://cdn.clubafaceri.ro/clients/70/47136/95/bere-fara-alcool-bavaria-pack-6-sticle-x-033-l-1417731_big.jp
    http://media.realitatea.ro/multimedia/image/201307/w728/drinkingtipsarticle3_84558900.jpg

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Oct 2014, 23:10
    1 0
    Poveste din tinerete cu berea fara alcool.

    Singurel, dezlegat, sub fund un mercedes 200 ... o ardeam cu paru-n ochi pe raza jud. Satu Mare , frumoase amintiri .



    Mai in stinga, mai in dreapta ... deh. Intr-o buna seara, ma priponesc intr-un bar cu bara . Coana barmana, gagica me . steptam si eu ca bajetii civilizat sa-mi duc draguta acasa ... Ceva prieteni in zona ... si dai cu bere, ei cu, eu fara alcool , si ne-am intins bine ... Nu retin cite beri au fost, dar multe ca la un moment dat, am crezut ca eu beau cu alcool si eu fara . Am si intrebat pe cocoana ce bere imi tot aduce ca incep a o simti, cum ar avea alcool. Nu am inteles fenomenul ...

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 23:15
    0 0
    ViktorC said:Poveste din tinerete cu berea fara alcool.

    Singurel, dezlegat, sub fund un mercedes 200 ... o ardeam cu paru-n ochi pe raza jud. Satu Mare , frumoase amintiri .



    Mai in stinga, mai in dreapta ... deh. Intr-o buna seara, ma priponesc intr-un bar cu bara . Coana barmana, gagica me . steptam si eu ca bajetii civilizat sa-mi duc draguta acasa ... Ceva prieteni in zona ... si dai cu bere, ei cu, eu fara alcool , si ne-am intins bine ... Nu retin cite beri au fost, dar multe ca la un moment dat, am crezut ca eu beau cu alcool si eu fara . Am si intrebat pe cocoana ce bere imi tot aduce ca incep a o simti, cum ar avea alcool. Nu am inteles fenomenul ...

    uite e simplu ti-l explic eu si berea fara alcool contine alcool asa cum cafeaua decofeinizata contine si cofeina iar sucurile si produsele dietetice contin zahar
     

  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 23:18
    1 0
    CITESTE SI TU SA VEZI
    http://www.ziarulring.ro/stiri/eveniment/217898/Bei-bere-fara-alcool-si-RISTI-SA-RAMAI-FARA-PERMIS