O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Oct 2014, 11:23
    0 1
    a doua cafea merge ??
  •  
    • 7959 mesaje
    3 Oct 2014, 11:29
    0 1
    Merge. Draga ne adunaram toti. A venit omul azi-noapte, astia mici nu s-au culcat pana pe la 1,30 sa-l pupe si ei si bineinteles sa-l caute la traista. Norocul lui, ca haleau astia prajitura pana peste doua zile cand zicea ca vine.
  •  
    • 12208 mesaje
    3 Oct 2014, 12:23
    0 0
    Pe cine am suparat frate , hei omule bun lasa rautatea deoparte ca nu iti face cinste , pentru ce atatea palme rosii , ce imagine sau audienta la public ti-am stricat noi , sau te roade invidia ?? nu iti place la noi , scuteste-ne de prezenta ta .... ocoleste!
    DISPARI oricum nu ai decenta de a-ti spune parerea in fata omului , te ascunzi in icognito ca lasii! RUSINE !
  •  
    • 12208 mesaje
    3 Oct 2014, 17:51
    0 0
    White_Storm said:Merge. Draga ne adunaram toti. A venit omul azi-noapte, astia mici nu s-au culcat pana pe la 1,30 sa-l pupe si ei si bineinteles sa-l caute la traista. Norocul lui, ca haleau astia prajitura pana peste doua zile cand zicea ca vine.

    da eu stiu ce se indeamna copiii la nazbatii cand sunt doi la un loc ! hai la un capuccino decoff! 

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 10:30
    0 0
    buna dimineata intr-o frumoasa zi de sambata , planuri pentru astazi o plimbare , ceva de mancare si relax , o zi cum va place , cafea sa fie pentru voi deci ....https://www.youtube.com/watch?v=KS51LyCIjv0
  •  
    • 11561 mesaje
    4 Oct 2014, 10:32
    1 0
    gabriela42 said:buna dimineata intr-o frumoasa zi de sambata , planuri pentru astazi o plimbare , ceva de mancare si relax , o zi cum va place , cafea sa fie pentru voi deci ....https://www.youtube.com/watch?v=KS51LyCIjv0

     

    Mai  pui  ceva  langa  cafea???Sa  ai  un  sfarsit  de  saptamana   cat  mai  placut!!

  •  
    • 7959 mesaje
    4 Oct 2014, 10:36
    1 0
    Neata. Eu mi-am baut cafelele de ceva timp.
  •  
    • 7959 mesaje
    4 Oct 2014, 10:38
    1 0
    Pun eu niste cornulete cu nuca si gem de gutui. Se pune?
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 10:38
    0 0
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:buna dimineata intr-o frumoasa zi de sambata , planuri pentru astazi o plimbare , ceva de mancare si relax , o zi cum va place , cafea sa fie pentru voi deci ....https://www.youtube.com/watch?v=KS51LyCIjv0

     

    Mai  pui  ceva  langa  cafea???Sa  ai  un  sfarsit  de  saptamana   cat  mai  placut!!

    pun desigur , niste ochiuri cu costita  http://www.retete-online.ro/_files/File/oua%20ochiuri%20pe%20carne.jpg

  •  
    • 7959 mesaje
    4 Oct 2014, 10:40
    0 0
    Sa aveti o zi faina! Noi iesim azi din oras. Yupiii.
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 10:41
    0 0
    White_Storm said:Neata. Eu mi-am baut cafelele de ceva timp.

    neata , sa ai o zi cum iti place ...vrei o melodie frumoasa ...? dedicatie , sa imi spui daca  iti place ...? https://www.youtube.com/watch?v=46wkSlRunOM

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 10:42
    0 0
    White_Storm said:Sa aveti o zi faina! Noi iesim azi din oras. Yupiii.

    super si eu ma pregatesc sa ies ! e weekend , meritam deci ! 

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 11:09
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=QxEYrlUepBk&index=6&list=PLD5A55D2775BABEFE
  •  
    • 7959 mesaje
    4 Oct 2014, 18:16
    0 0
    Buna seara, buna seara iaca vin cu ...masinuta. Ce faceti? Plictiseala, absente multe. Vedeti ca nu mai primiti alocatiile si la nu stiu cate absente e amenda de 10 milioane vechi. Asa ne-a spus to'arasu' diriginte la sedinta.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 4 Oct 2014, 19:30
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 19:09
    0 0
    Buna draga mea , seara frumoasa si un an scolar fara absente si cu note frumoase !
  •  
    • 7959 mesaje
    4 Oct 2014, 19:25
    0 0
    Buna, Gabi. Am fost la tara la soacra si am cules mere, nuci si gutui. Am treaba garla zilele urmatoare. La mama e usor sa merg cu copiii, dar la soacra, care sta de fapt in oras langa noi, dar e vorba de casa de la tara e mult mai greu, nu prea ai cu ce ajunge. Bineinteles ca s-a furat ca in codru, dar am mai gasit si noi ceva. Vreau sa fac sirop de mere, n-am facut ever, dar am vazut retete pe net. Apoi gem de gutui si peltea, e preferata copiilor. Am de lucru cateva zile. La intors am dat pe la piata de gros si am luat castraveti cornison, trebuie facuti si aia. M-am bucurat ca am mers toti, suntem intregi ca familie. Hai ca spun prea multe, dar nu e secret.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 4 Oct 2014, 19:34
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Oct 2014, 20:03
    0 1
    White_Storm said:Buna, Gabi. Am fost la tara la soacra si am cules mere, nuci si gutui. Am treaba garla zilele urmatoare. La mama e usor sa merg cu copiii, dar la soacra, care sta de fapt in oras langa noi, dar e vorba de casa de la tara e mult mai greu, nu prea ai cu ce ajunge. Bineinteles ca s-a furat ca in codru, dar am mai gasit si noi ceva. Vreau sa fac sirop de mere, n-am facut ever, dar am vazut retete pe net. Apoi gem de gutui si peltea, e preferata copiilor. Am de lucru cateva zile. La intors am dat pe la piata de gros si am luat castraveti cornison, trebuie facuti si aia. M-am bucurat ca am mers toti, suntem intregi ca familie. Hai ca spun prea multe, dar nu e secret.

     FELICITARI ... eu nu am unde sa merg la tara nicaieri si eu si sotul suntem nascuti si crescuti la oras , copii mei mereu au suferit ca nu avem bunicii la tara ....

  •  
    • 7959 mesaje
    5 Oct 2014, 08:02
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:Neata. Eu mi-am baut cafelele de ceva timp.

    neata , sa ai o zi cum iti place ...vrei o melodie frumoasa ...? dedicatie , sa imi spui daca  iti place ...? https://www.youtube.com/watch?v=46wkSlRunOM

     Dap, e misto melodia.

  •  
    • 7959 mesaje
    5 Oct 2014, 08:04
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:Buna, Gabi. Am fost la tara la soacra si am cules mere, nuci si gutui. Am treaba garla zilele urmatoare. La mama e usor sa merg cu copiii, dar la soacra, care sta de fapt in oras langa noi, dar e vorba de casa de la tara e mult mai greu, nu prea ai cu ce ajunge. Bineinteles ca s-a furat ca in codru, dar am mai gasit si noi ceva. Vreau sa fac sirop de mere, n-am facut ever, dar am vazut retete pe net. Apoi gem de gutui si peltea, e preferata copiilor. Am de lucru cateva zile. La intors am dat pe la piata de gros si am luat castraveti cornison, trebuie facuti si aia. M-am bucurat ca am mers toti, suntem intregi ca familie. Hai ca spun prea multe, dar nu e secret.

     FELICITARI ... eu nu am unde sa merg la tara nicaieri si eu si sotul suntem nascuti si crescuti la oras , copii mei mereu au suferit ca nu avem bunicii la tara ....

     Pai si noi suntem nascuti si crescuti la oras, dar avem de la bunici si case la tara. Avem mosii draga, estem bogati.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 5 Oct 2014, 08:05
  •  
    • 817 mesaje
    5 Oct 2014, 10:34
    0 0
    mmm...buna dimineata......