Penibil

  •  
    • 79 mesaje
    18 Apr 2006, 15:55
    1 0
    tot eu..alta faza..
    in intimitate cu amorezul, cam pe la inceputul experimentari mele sexuale..eu mai mica in...si el "facut" bine,calare pe mine,incerca sa penetreze..si deodata, plin de nerv.ii scapa...: baga-mi-as p.!!
    pe mine ma buseste rasul si ii replic:CRED, CA, ASTA SI INCERCI SA FACI...
    tipul surprins peste masura, ma priveste nedumerit cum nu ma mai opresc din ras, desi se presupune ca era un moment romantic..
    oricum faza a fost spontana si super funny(pt mine!)
    pooop!
    E.
  •  
    • 562 mesaje
    18 Apr 2006, 20:22
    0 0
    rubrica asta trebuia sa o numesc ,,traznite pe forum,,...e super ce sa mai discutam.
  •  
    • 592 mesaje
    19 Apr 2006, 14:06
    0 0
    urlatzica ai fost super tare da ely07 cred ca ar suna mai bine traznite de pe forum va pup
  •  
    • 1259 mesaje
    20 Apr 2006, 08:57
    0 0
    V-am lasat sa povestiti voi faze destul de interesante ce vi s-au parut penibile . Va povestesc acum o intimplare de familie ce a potit sotul verisoarei mele . El profesor renumit de matemetica dar ajuns la pensie . Sotia sa avea o nepoata care era in liceu in clasa 8-a urama sa dea examen la liceu . Nu ii placea de loc matemetica . El facea ore de meditatii si nu prea se prindea de loc de ea matemetica.Fata scirbita de atitea meditatii si nu prea avea chef in ziua cu povestea de asa ceva ce se gindeste ea in timp ce el iese din camera , hai sa-i intrerup becurile de la lustra si erau destul de multe becuri . Se urca pe masa si desurubeaza toate becurile de la lustra . Cind vine timpul sa se aprinda lumina profesorul pedent isi da seama ca ceva nu e in regula cu lumina . S-a uitat la la prize si a vazut ca nu erau intrerupte , s-a dus la contoar si a vazut ca lumina era in apartament si a intins mina si a vazut ca erau desurubate s-a suparat rau de tot dar si-a dat seama ca nu avea chef de invatat.
  •  
    • 371 mesaje
    20 Apr 2006, 13:39
    0 0
    imi place de mor ce scrie pe aici
    Desi nu am nici un talent la povestit am sa spun ce mi s-a intamplat vara trecuta.

    Am racit si am fost f bolnava, abia reuseam sa ma tin pe picioare, insa trebuia sa vin la serviciu. Cand a sosit timpul sa plec acasa m-am gandit sa merg pe jos.
    Pe la jumatatea drumului ajung intr-un parculet si totul se intuneca in fata mea. Ma asez pe o banca sa imi revin.
    Cum statea eu acolo lesinata vad ca prin ceata pe cineva ca se aseaza pe o banca de vis a vis.
    Ma ridic, clatinandu-ma, sa plec si aud o voce soptind "Vino pana aici"
    Eu cred ca omul are nevoie de ajutor si il intreb pt ce sa vin.
    El:"Vino sa iti arat ceva"
    Eu:"Vino tu la mine. Ce vrei sa imi arati?"
    Il vad coborandu-si privirea si i-o urmez. Cand colo el facea de zor o l..a
    Si eu, surprinsa, suparata si f nervoasa, in gura mare sa ma auda tot parcul "Ei si? Crezi ca e prima manivela pe care o vad? Ce ai asa special la ea ca sa mi-o arati si mie?"
  •  
    • 91 mesaje
    20 Apr 2006, 19:55
    0 0
    faza asta mi-a amintit ca si eu si prietena mea am patit ceva asemanator intr-o dimineata de iarna cand era semiintuneric afara.noi ne-am panicat si am luat-o la fuga nu am avut curajul tau la facem misto de el

    acuma hai sa va zic una faina...matusa-mea sa se marite.vine viitorul mire la masa si era f emotioanat saracu.a inceput prin a-i saruta mama la unchiu si zicandu-i sarutmana si apoi i s-a agatat un taitel din supa in mustata
  •  
    • 14 mesaje
    21 Apr 2006, 19:09
    0 0
    Citind celalalt topic cu spovedania tipei , mi-a adus aminte de o chestie haioasa din copilarie . Aveam cred vreo 10 ani si eram in vacanta la tara , si cum familia mea este foarte religioasa ... trebuia si eu sa ma duc aproape saptamanal sa ma spovedesc ! Ce pacate aveam .. nu stiu , mai omoram o musca sau mai stiueu ce si cam atat . lol Merg la spovada si nimeresc la un popa mai batran , abia vorbea si probabil nici nu auzea sau vedea bine .. In fine .. Ma tot gandeam sa spun ce pacate am facut .. si nu-mi venea nici unul in minte si nici nu puteam sa mint sa inventez ca sa nu fiu acolo degeaba.. ca deh .. eram la spovada .La un moment dat il zic "parinte nu ma puteti intreba dvs de ceva pacate si eu va spun daca le-am facut sau nu" .. si incepe popa cu fel de fel de intrebari .. Ma intreaba daca " am sarit gardul " l care ... shit! mi-am adus aminte ca mergeam aproape zilnic la furat de mere , prune etc din livezile satului si ii zic " Da .. si inca de cate ori!" La care popa se misca sa vina cu urechea mai aproape de sita aia sa ma auda mai bine .. si ma intreaba cum asa? cati ani am si ii zic ca am 10 ani , la care ofteaza si zice cu voia ta sau nu? eu " da , normal" el , "dar cu cine" , eu " pai cu verisorii mei , cu cativa dintre vecini .. etc etc" , o inceput sa-si faca cruce si ma intreaba " dar de ce?" eu " pai la noi in gradina nu avem nici mere nici prune si tot timpul mergm la livada , il pandim pe paznic cand nu se uita , sarim gardul si gata" La care popa a inceput un pic sa rada si imi zice , "du-te sanatoasa fiica mea si zi 3 Tatal Nostru si 3 Bucura-te Marie . Am iesit .. eram un pic confuza de reactiile lui ... m-am impartasit si cand s-a terminat slujba am povestit bunicii mele si ea m-a lamurit ... ca expresia asta cu " saritul gardului" inseamna "prostii" adica daca m-am culcat cu cineva .. Si acum rad de cate ori imi amintesc chestia asta .. saracu' popa .. ce era in mintea lui si ce speriat mai era !!! ahahahaha
  •  
    • 562 mesaje
    21 Apr 2006, 21:40
    0 0
    super!!!!!!!!!!
  •  
    • 94 mesaje
    24 Apr 2006, 10:51
    0 0
    danacj, ce nebuni a mai facut bunica ta????????
  •  
    • 91 mesaje
    24 Apr 2006, 16:56
    0 0
    dragele mele nu mai stiu care vi le-am povestit si care nu asa ca scuze daca ma repet

    s-a gandit mama sa cheme preotul sa o spovedeasaca pe bunica si-i zice"mama vine popa si sa fi cuminte bine?"zis si facut.vine preotul care o stie de multa vreme si incepe sa-i citeasca cateva rugaciuni.cum nu aude bine cred ca nu a inteles si nici nu si-a dat seama ca e preotul.Saracul citea bunica radea,vorbea,ii facea complimente de cat de frumos este.mama ii facea semne sa taca ,bunica mai tare"mai frumosule,iara ai venit la mine,ce bine ,eu te cunosc pe tine asa?dar nu ai venit de mult,de ce?" si tot asa
  •  
    • 91 mesaje
    24 Apr 2006, 17:11
    0 0
    eram o gasca faina de fete in liceu,tot timpul impreuna,mergeam la scoala impreuna,veneam acasa....

    una din ele care e si acum cea mai buna prietena a mea se ridica intr-o zi sa-i dea locul ei in tramvai unei doamne invarsta.il vedem pe un prichindel care fuge in fata doamnei si sare pe scaun.fata enervata la culme il ia pe micut de rucsac si ii zice"ma copile io iti decapitez capul,tu nu vezi ca io i-am dat scaunul la batrana asta si nu tie?"batranica speriata ii zice va rog domnisoara nu-i faceti nimic ca e nepoteleul meu si eu i-am dat voie sa stea in locul meu.pana la statia unde trebuia sa ne dam jos am ras incontinuu
    si dupa cum vedeti si acum dupa atatia ani mi se pare extrem de amuzant
  •  
    • 371 mesaje
    27 Apr 2006, 10:04
    0 0
    eu pe timpul cand se purtau blugii elastici.
    Nu mi-am dat seama cand s-a desfacut fermoarul. Am defilat asa o ora intreaga si nu imi dadeam seama de ce toti barbatii, soferi sau pietoni, intorceau capul dupa mine.
    Incepusem sa ma cred super frumoasa.
    Dupa un timp mi s-a parut ciudat ca se uitau si femeile si am inceput sa ma analizez (mi-am spus: "bine, frumoasa, frumoasa, dar chiar asa?") Am vazut ca fermoarul de la pantaloni era desfacut pana jos; macar de nu as fi purtat chiloti negri... Banuiesc ca majoritatea au crezut ca nu purtam
  •  
    • 4487 mesaje
    28 Apr 2006, 15:28
    0 0
    Hai sa va spun si eu una.
    Cand fii-mea a facut 9 luni, i-am facut vaccinul pt. pojar si reactia vaccinului a fost ca fii-mea a facut pojar. Buun!!! Bineinteles ca in cele doua saptamani de boala a fost la maica-mea si a invatat-o pe fii-mea sa doarma cu ea in pat. Pana atunci fii-mea dormea singura. Cand am luat-o acasa, neam, nu mai dormea singura, asa ca am luat-o cu mine si barbata-miu in pat. In timpul noptii am simtit ceva cald pe mine. Am vrut sa ma intorc cu spatele, si ce credeti? Am dat-o pe fii-mea jos din pat. S-a auzit un BUM, fii-mea a inceput sa planga, eu radeam de ma durea burta si in acelasi timp, incercam s-o iau pe fii-mea de pe jos. Sotul ma intreba: "Ce cauti pe jos? la care eu ii raspund: "Este fii-ta pe jos". El: "Ce?" Eu: "Ma chinui s-o iau de jos". A zis ca ma omoara, bineinteles ca in gluma.
    Bine. Asta nu este penibila, ci haioasa, dar am vrut sa va spun si voua.
    Si inca una.
    Eram cu sora-mea la cumparaturi. Printre altele am luat si 4 pepeni. Eu aveam unul intr-o mana, sora-mea pe celalalt intr-o mana si ceilalti doi ii tineam amandoua. Mergand pe trotuar ma impiedic si cad. Dar in acelasi timp pe straduta respectiva erau doua autoturisme care sau incrucisat langa mine. Eu am cazut chiar cand cele doua treceau una pe langa alta. Sau oprit cele doua masini si sa vina la mine sa vada care dintre ei m-au lovit. Eu chiar atunci m-am cules de pe jos, dar radeam de numai puteam si cand au vazut aia ca nu am nimic, au plecat, dar injurau de mama focului.
    Sper ca nu v-am plictisit. Pup.
  •  
    • 371 mesaje
    28 Apr 2006, 15:40
    0 0
    e super tare ce am putut citi aici.
    Esti de cosmar fata draga.
    Daca as avea o putere mare sa fac astfel incat sa nu se stearga topicul asta niciodata ar fi super
  •  
    • 4487 mesaje
    28 Apr 2006, 15:56
    0 0
    Pai poate nu se va sterge. Este suuuuper acest subiect. Hai evelor cu alte chestii haioase sau penibile.
    hahahahahahaha!!!!!!!!!
    Ma doare burta de cat am ras. Va pup pe toate si wk placut.
  •  
    • 1135 mesaje
    28 Apr 2006, 16:30
    0 0
    ati fost minunate cu toate, am ras pe infundate de credeam ca ma inec! In top ramane tot povestea cu chilotii rupti si aruncatul copiilor cu piciorul!

    Eu ce sa spun, ca la mine gafele sunt la ordinea zilei, nici nu le tin mai minte macar. Clasicele cazaturi fix cand eram mai tantosa si evident imbracata in fusta, felul in care complimentam o amica pentru invitatiile de nunta, ca nu-s siropoase si cu inimioare, fara sa vad ca se inroseste toata... evident ca erau inimioare, doar ca eu, in chiorosenia mea, nu le vazusem! Uff, nu-mi aduc nimic aminte, dar revin!
  •  
    • 293 mesaje
    28 Apr 2006, 20:03
    0 0
    Ce fain e topicul asta ori de cate ori vin nervoasa de la servici intru pe forum sa citesc si sa uit. Azi am timp si va scriu si eu ceva penibil.

    Eu nu locuiesc in Romania, si la inceput in tara straina unde locuiesc nu cunoasteam nici lb asa de bine.Eram cam de juma de an si gasisim in sfarsit ceva de lucru. Intr-o zi venind de la lucru am trecut pe la benzienarie sa alimentez si nu stiu cum am facut ca am intrat cu masina intr-o bara, masina nu a avut nici o zgaraitura si nici bara aia din benzienarie dar fetele de la benzinarie au sunat imediat politia ca cica bara aia e importanta, na egal vine politia si imi cere permisul de conducere eu necajita foc si obosita de la lucru scot din portofel si ii dau polizistului un calendar de plastic asa mic ca si permisul, el se uita la mine si zice doamna ce-i asta ???
    asa rusine mi-a fost, in fine imi explica el ca trebuie sa platesc 25 de euro amenda ca nu am vazut bara aia si m-am urcat pe ea, dar in rest nu o sa fie nimic de platit pt ca nu am distrus nimic, eu din ce in mai nervoasa ca proastele alea au chemat politia pt o nimica toata si uite asa am primit numai amenda, l-am sunat pe sotul meu si i-am spus pe romaneste: nu e nimic grav asigurarea masini nu trebuie sa plateasca nimic, si daca floricica asta haioasa cu mustata nu ar fi chemat politia nu as fi platit nici amenda la care polizistu imi zice pe romaneste : o zi buna va doresc in continuare... era german din romania si binenteles a inteles ce eu am vorbit, ca morala nu mai vb romaneste crezand ca nimeni nu ma intelege.
  •  
    • 91 mesaje
    28 Apr 2006, 21:30
    0 0
    vin intr-o seara obosita de la lucru si iau autobuzul...cum stateam asa si ma uitam prin geam(desi era noapte)incep sa strig"mai e cineva in statie!" soferul opreste,deschide usa...nimeni.cand ma uit mai bine era umbra mea ...am zis sorry si gata am ras pe sub mustata pana acasa.
  •  
    • 982 mesaje
    28 Apr 2006, 22:29
    0 0
    Ma duc la control la doctor, avand fractura m-am cam chinuit cu epilatul, aveam si un par lung negru si stufos neepilat de o luna de mai mare dragul. Incep cu piciorul bolnav, cand sa ajung la ala sanatos imi dau seama ca nu pot singura si cum nimeni nu a vrut sa ma ajute ... am zis ca nah, ala care merge la consultatie conteaza.
    nah, ma pune doctorul pe masa, se uita la picior... ma pune al cu cornitze sa intreb: nu e nici o problema ca e asa umflat? la care doctorul zice pai ridica pantalonul sa vedem fata de celalalt picior cat e de umflat? va dati seama ca am devenit verde... si cand am ridicat pantalonul a inteles si doctorul de ce... aratam ca o jumatate de maimutza.
    am zis ca krap de rusine.
  •  
    • 293 mesaje
    28 Apr 2006, 23:00
    0 0
    asta chiar ca a fost buna de ras, comica rau de tot