vraji cu menstruatie

  •  
    • 1 mesaje
    5 Ian 2012, 00:22
    2 3
    Buna ... sunt baiat dar din prostie am dat unde am dat
    voi stiti FEMEI ca acele e sangele rau ce se scurge din corpul vostru?
    va curatiti sau ce plm faceti, deci ai dati otrava la barbat ???
    care nu-l mai vrea sa-i dea otrava aia )
  •  
    • 2 mesaje
    8 Feb 2012, 09:12
    2 5
    Fetelor, eu am auzit una  si mai tare, care tzine sigur, e verificata de grupul nostru de prietene, de multe ori. Deci in cafea , pe langa mentruatie , se adauga si o lingurita de fecale moi proaspete, dizolvate .Se mai pune si putin zahar ca sa nu se simta gustul. Atentie  la fecala sa nu aiba cumva samburi de la struguri ,  coji, etc. Efectul va fi garantat. El va deveni atat de dependent de voi , incat veti fi foarte multumite. Succes.
  •  
    • 2 mesaje
    8 Feb 2012, 12:29
    1 5
    daca se pune sange proaspat din prima zi de menstruatie, cafeaua va avea si un gust deosebit,  o aroma speciala  placuta, barbatul se va obisnui cu gustul si va cere in fiecare dimineata reteta  . Intrebarea care se pune, e de unde sa avem sange proaspat in fiecare dimineata? Amica mea care face in fiecare zi  sotului , are sange congelat in sticlute mici la congelator. Cu fecalele se descurca in fiecare dimineata sau colecteaza seara . Succes!
  •  
    • 153 mesaje
    18 Feb 2012, 13:59
    2 0
    dragoste cu forta nu se poate!
  •  
    • 153 mesaje
    18 Feb 2012, 14:00
    0 1
    rectific, se prea poate dar se numeste altcumva!

     
  •  
    • 153 mesaje
    18 Feb 2012, 14:02
    1 1
    scarboase sunt preocuparile astea, oare el ce parere ar avea? v-ar considera țăcănite, sau ar savura licoarea magica?
  •  
    • 153 mesaje
    18 Feb 2012, 14:08
    0 0
    vreo metoda de a-l împăia pe cel iubit, pt siguranta zilei de maine si dragoste vesnica binenteles, nu este? m-ar interesa si pe mine un insectar cu barbati, vorbesc la plural ca poate imi sare mie dragostea si sunt precauta!!!
  •  
    • 153 mesaje
    18 Feb 2012, 14:09
    3 0
    daca nu stiam ca tu chiar vb serios ziceam ca topicul asta e mai bun ca ala cu bancuri.
  •  
    • 45 mesaje
    19 Feb 2012, 03:02
    1 2
    anda22-7 said:neinteresant...

     

  •  
    • 45 mesaje
    19 Feb 2012, 03:07
    1 0
    Auzi anda22-7, incearca sa nu Iti Mai dai atata cu parerea. Lucrurile neinteresante pentru tine, sunt foarte interesante pentru noi. In schimb, parerile tale, sunt total neinteresante pentru noi.
  •  
    • 45 mesaje
    19 Feb 2012, 12:05
    1 0
    Auzi anda22-7, incearca sa nu Iti Mai dai atata cu parerea. Lucrurile neinteresante pentru tine, sunt foarte interesante pentru noi. In schimb, parerile tale, sunt total neinteresante pentru noi!!!
  •  
    • 12 mesaje
    24 Feb 2012, 21:09
    4 5

    Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?! DACA DORITI SA VORBITI CU DANSA SUNATI-O LA NR 0727.594.994. SAU INTRATI PE SITEUL DANSEI WWW.TAROTTIGANESC.RO


    Acest mesaj a fost editat de către anisoara.any: 4 Dec 2017, 11:03
  •  
    • 1 mesaje
    7 Mai 2012, 18:52
    1 1
    Doamne nu credv in asa ceva e o prostie o superstitie
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mai 2012, 12:33
    3 3
    anisoara.any said:

    Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?! DACA DORITI SA VORBITI CU DANSA SUNATI-O LA NR 0764989235 SAU INTRATI PE SITEUL DANSEI WWW.TAROTTIGANESC.RO

     

    Satana te a indrumat catre aceasta femeie..nu Dumnnezeu!!!

     

  •  
    • 2 mesaje
    15 Mai 2012, 18:12
    0 1
    carmensylva said:
    dili, ai probleme cu pateul?

    mai ziceti bre. io am auzit si de o vraja cu urina in supa, dar nu stiu exact cum se face.
    io_simplu, de asa ceva ti-a zis bunica ceva?

     

  •  
    • 7967 mesaje
    19 Mai 2012, 09:24
    1 1
    startech said:daca se pune sange proaspat din prima zi de menstruatie, cafeaua va avea si un gust deosebit,  o aroma speciala  placuta, barbatul se va obisnui cu gustul si va cere in fiecare dimineata reteta  . Intrebarea care se pune, e de unde sa avem sange proaspat in fiecare dimineata? Amica mea care face in fiecare zi  sotului , are sange congelat in sticlute mici la congelator. Cu fecalele se descurca in fiecare dimineata sau colecteaza seara . Succes!

    Sunteti niste dezaxate scarboase! Nu sunteti femei! Sunteti carpe de sters picioarele! 

  •  
    • 264 mesaje
    19 Mai 2012, 15:52
    1 2
    salmarose said:
    startech said:daca se pune sange proaspat din prima zi de menstruatie, cafeaua va avea si un gust deosebit,  o aroma speciala  placuta, barbatul se va obisnui cu gustul si va cere in fiecare dimineata reteta  . Intrebarea care se pune, e de unde sa avem sange proaspat in fiecare dimineata? Amica mea care face in fiecare zi  sotului , are sange congelat in sticlute mici la congelator. Cu fecalele se descurca in fiecare dimineata sau colecteaza seara . Succes!

    Sunteti niste dezaxate scarboase! Nu sunteti femei! Sunteti carpe de sters picioarele! 

     

     

    zise vrajitoarea

  •  
    • 4 mesaje
    18 Iul 2012, 02:06
    0 0
    Ce vrajeala ii site-ul acela de tarotiganesc,fi serioasa si nu ne mai povesti asa ceva ca oricum nu ii adevarat.
  •  
    • 1 mesaje
    20 Iul 2012, 03:34
    3 0
    io_simplu said:eu am auzit multe despre asta
    bunicile si mamele faceau asta mai mereu.
    asa se explica ca pe vremuri tineau casniciile toata viata.

    hai sa-ti zic concret ce mi-a zis bunica mea din partea tatalui, tata vitreg ce este drept.
    pentru ca efectul sa fie maxim se procedeaza asa: primele trei zile de menstruatie, in fiecare dimimeata pui un pic (cam o lingurita) din licoarea magica in cafeaua ta.
    si seara la fel, cu doua ore inainte de culcare, la fel. pentru ca bunicile nu prea beau cafea pe vremuri, puneau in ceai, dimineata in ceaiul de musetel si seara in cel de tei.
    acum te orientezi si tu, daca nu bei cafea, pune in cola sau in pepsi.
    repet, trebuie ca tu sa bei asta trei zile la rand.
    abia in a patra zi ii poti pune si lui, insa doar un varf de pipeta, numai dimineata.

    se pare ca este reteta minune si ma bucur ca ti-o pot impartasi. bunica mea a avut o casnicie super fericita de 60 de ani iar sotul ei a iubit-o pana in ultima clipa.

    daca este ceva neclar, ma poti intreba

    cu prietenie
    io_simplu

     

  •  
    • 224 mesaje
    20 Iul 2012, 15:47
    1 1
     bleahhhhhhhhhhh ce scarboase  mai doamnelor   asa cevaaaaaaaaaaaaaa
    si daca printr-o nefericita situatie  ramai la menopauza pa la 38 de ani ce faci de unde iei licoare ?????????????
    astea sant prostii femeia care nu e in stare sal tina pe barbat langa ea  decat cu vraji si i convine  sa traiasca in minciuna  atunci ce sa zic   vrajile astea nu te fac decat sa te minti singura
    O MARE TAMPENIE   !!!!!!!!!!!!!!!!!