vraji cu menstruatie

  •  
    • 4346 mesaje
    15 Iul 2011, 10:05
    0 3
    in ce fel ai apelat la biserici??? fara credinta poti sa tot "apelezi" ca e tot degeaba...
  •  
    • 8 mesaje
    15 Iul 2011, 13:04
    2 1
    pai am fost la biserica Zlatari si la sf Anton si am vb cu preotii de acolo, am dat si acatiste si am inceput sa citesc Acatistul Sf. Ciprian, Paraclistul Maicii Domnului si Psaltirea. Am mai trimis acatist si Manastirea Frasinei si parintelui Adrian Lacatus si momentan nu am vazut nici o schimbare, din contra parca este mai rau sotul este mai dintant si cu mn si cu copii. Daca mai imi poti recomanda ceva
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Iul 2011, 23:26
    2 0
    rugaciunile functioneaza pe baza credintei si statorniciei....novenele nu sunt ritualuri magice iar daca tu consideri ca iti merge mai rau de cand te rogi.....asta spune multe despre cata nadejde iti pui in Dumnezeu
  •  
    • 7967 mesaje
    16 Iul 2011, 07:39
    0 0
    Daca tu crezi ca iti merge rau cand te rogi inseamna ca nu ai credinta, ca nu crezi ca exista un Dumnezeu si e mai bine sa nu o faci.....
  •  
    • 7051 mesaje
    16 Iul 2011, 13:13
    2 0
    am citit si m-am crucit...sa ne fereasca Dumnezeu de asa lucruri spurcate...
  •  
    • 8 mesaje
    16 Iul 2011, 14:18
    1 0
    eu nu am zis k imi merge mai rau, ci k nu se observa nici o schimbare din partea lui si m-i se pare mai distant. Cred in Dumnezeu ff mult, cred k este singurul care mai poate face o minune pt mine acum in situatia in care sunt. As fi vrut sa incep sa vad si eu mici schimbari in bine la el dar poate k vor veni mai tz, cand v-a vrea Dumnezeu
  •  
    • 27 mesaje
    17 Iul 2011, 13:48
    1 2
    doamne ati inebunit?cum putet sa facet asa ceva sa tinet un barbat langa voi si dupaia ceret sfaturi ca va bat sau va parasesc cand suntet gravide,ca atunci numai avet menstruatie.Daca exista cu adevarat iubire si respect vet fi impreuna,dar cu asa ceva numa rau facet si mai zicet ca avet credinta,este un pacat foarte mare si vet trage consecintele peste catva ani.NU INCERCAT ASACEVA DACA VA ESTE FRICA DE DUMNEZEU.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Aug 2011, 19:47
    2 2
    buna am si eu o mare dilema...iubesc un baiat acel baiat nu ma iubeste este q altcineva nu am qm sa ii fc faza q cafeaua...eu m-am gandit la vrajitoare...voi jtii alta modalitate de al avea langa mn????
  •  
    • 4346 mesaje
    1 Aug 2011, 23:40
    3 0
    e numai buna cardasia cu Satana...da i 'nainte si o sa vezi ce bine ti va merge in viata....
  •  
    • 121 mesaje
    5 Aug 2011, 08:06
    1 0

    eu nu prea cred in asa ceva si tind sa cred ca sunt normala dar cand aud atatea de genu in jurul meu si nu neaparat pe forum ajung sa cred ca eu sunt nebuna totusi.........eu credeam ca i greu sa fi femeie,dar saracii barbati e mai greu in locul lor sa nimeresti cine stie ce nebuna sa ti dea menstruatia ei cu lingurita sau cine stie ce i mai trece nebunei prin minte....


    Acest mesaj a fost editat de către DeCristina: 5 Aug 2011, 08:07
  •  
    • 3311 mesaje
    5 Aug 2011, 10:03
    3 0
    fereasca Dumnezeu, n-ati mai terminat cu topicul asta de toata jena?
    Cafea cu lapte, mi s-a facut mila de camila si de capra! ce vina au ele?
    blah
  •  
    • 18 mesaje
    13 Aug 2011, 11:11
    0 0
    Pentru sabryna... In ce localitate stai?
  •  
    • 64 mesaje
    18 Aug 2011, 19:54
    5 0
    Sa stiti ca chiar functioneaza aceasta vraja, DAR, prin ea nu poti obtine iubirea unei persoane, ci un fel de depedenta, prin aceasta vraja, nu reusesti decat sa-l trimiti pe om direct in mormant, sau in cele mai bune cazuri, devine alcoolic sau isi pierde mintile, iar femeile care fac acest lucru devin sterile. Raul facut se intoarce de 10 de ori inapoi, mai devreme sau mai tarziu.
  •  
    • 30 mesaje
    18 Aug 2011, 20:41
    0 1
    chestia asta este cat se poate de adevarata asa cum daca ai pui pardon scuze de expresie iubitului tau pisat de fata mare in bere nu te va insela niciodata
  •  
    • 57 mesaje
    30 Aug 2011, 19:47
    0 0
  •  
    • 1841 mesaje
    31 Aug 2011, 00:53
    0 0
    alta retardata.
  •  
    wiz
    • 1 mesaje
    6 Oct 2011, 09:39
    3 1

    Aceasta nu este o vraja ci doar o superstitie   Daca doriti sa aflati mai multe depre magie si vraji adevarate, ma puteti contacta pe messenger la ID:  vraji_dragoste

  •  
    • 4346 mesaje
    6 Oct 2011, 09:48
    1 0
    neinteresant...
  •  
    • 1 mesaje
    20 Dec 2011, 18:54
    5 2

    Buna!am auzit si eu din multe parti povestea ca daca pui ciclu in cafeaua barbatului se indragosteste si ramai cu el.Am auzit cum ca unele nu au mai scapat nici dupa 10 ani de barbat si altele....Am incercat si eu acum o luna.Credeam ca va functiona ,eram fericita si ma simteam implinita dar....sa sfarsit ieri dupa o luna.Mi-a zis ca sa impacat cu fosta si a vb foarte urat.Azi ma sunat sa isi ceara iertare dupa felul in care a vorbit dar...atat! nimic mai mult.Se pare ca la mine nu a functionat si sunt extrem de dezamagita....

  •  
    • 4346 mesaje
    20 Dec 2011, 20:03
    1 3
    vai de capul tau...