vraji cu menstruatie

  •  
    • 22 mesaje
    30 Nov 2016, 00:01
    0 1
    Am presupus ca nu te vei autointitula "scrofa"> Te rog sa ma ierti ca te-am supraestimat
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 00:16
    0 0
    clauc3348 said:Am presupus ca nu te vei autointitula "scrofa"> Te rog sa ma ierti ca te-am supraestimat

    Te rog sa ma ierti ca sunt analfabeta, dar cuvantul "scrofa" nu exista in dex. 

  •  
    • 3765 mesaje
    30 Nov 2016, 00:18
    0 0
    clauc3348 said:barem am una. buna rea, este acolo.
    igivansenior, un rahat e un rahat. Chiar daca e al tau si ii pui glazura de ciocolata pe deasupra, tot pute.

     

    Si ce ziceai, ca ai farmece facute sa nu se apropie barbatii de tine?? ))

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 00:29
    0 0
    igivansenior said:
    clauc3348 said:barem am una. buna rea, este acolo.
    igivansenior, un rahat e un rahat. Chiar daca e al tau si ii pui glazura de ciocolata pe deasupra, tot pute.

     

    Si ce ziceai, ca ai farmece facute sa nu se apropie barbatii de tine?? ))

     Taci , bre, ca n-are carma, e pusa pe ciordit. Fetelor, dati'va pe langa soti!
     


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Nov 2016, 00:32
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 00:43
    1 0
    clauc3348 said:barem am una. buna rea, este acolo.
    igivansenior, un rahat e un rahat. Chiar daca e al tau si ii pui glazura de ciocolata pe deasupra, tot pute.

     Apoi, draga, iti permiti prea multe. Fuck! Cine ar vrea o asa femeie?" "N-ai vraji", esti doar tu!
    Adica, tu puti? 


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Nov 2016, 01:10
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 00:47
    0 0
    Dublat
     

    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Nov 2016, 01:00
  •  
    • 22 mesaje
    30 Nov 2016, 08:11
    0 0
    white_storm2 said:
    clauc3348 said:Am presupus ca nu te vei autointitula "scrofa"> Te rog sa ma ierti ca te-am supraestimat

    Te rog sa ma ierti ca sunt analfabeta, dar cuvantul "scrofa" nu exista in dex.

    Acesta este ultimul raspuns. Nu-mi voi mai irosi vremea cu oameni de doi bani, asa  ca tine, ca acest igivan.

    Da click pe link, isteata lu' peste ! (spun ca esti proasta de fapt- asta ca sa fie clar)

    https://dexonline.ro/definitie/scroaf%C4%83


    Acest mesaj a fost editat de către clauc3348: 30 Nov 2016, 08:12
  •  
    • 970 mesaje
    30 Nov 2016, 10:59
    0 0
    Clauc3348, nu zau, eu nu inteleg de ce ai luat atat de personal postarea Anaaaamei, ba mi se pare ca ii iei si apararea.
    Citind postul tau de mai jos, si presupunand ca ti s-a intamplat, te gandesti ca poate (subliniat) din cauza unei fufe ca respectiva patesti ceea ce tu spui?
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 11:00
    0 0
    clauc3348 said:
    white_storm2 said:
    clauc3348 said:Am presupus ca nu te vei autointitula "scrofa"> Te rog sa ma ierti ca te-am supraestimat

    Te rog sa ma ierti ca sunt analfabeta, dar cuvantul "scrofa" nu exista in dex.

    Acesta este ultimul raspuns. Nu-mi voi mai irosi vremea cu oameni de doi bani, asa  ca tine, ca acest igivan.

    Da click pe link, isteata lu' peste ! (spun ca esti proasta de fapt- asta ca sa fie clar)

    https://dexonline.ro/definitie/scroaf%C4%83

     Inainte sa casti gura si sa mananci ce nu trebuie  reciteste ce scrii. "Scrofa" nu exista in dex, cap patrat!!!! Dar il poti inventa tu.

    Cine zice, ala este, ca magarul din poveste!
    Du-te fata si cauta-ti, ca se vede ca n-ai!
     


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Nov 2016, 12:52
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Nov 2016, 12:14
    0 0
    io am o nelamurrire. daca esti la menopauza, cum faci vraji cu menstra?
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 13:00
    0 0
    clauc3348 said:Exista, de mine a avut grija o nebuna(o persoana care a urmat tratament psihiatric si, acum, culmea are functie de conducere).Nu se lauda. Mie mi se pare ca acum constientizeaza ca a facut o tampenie. Toti gresim(e adevarat, fiecare in felul ca doar suntem unici), toti avem dreptul sa facem ceva in privinta asta.

    Iar eu cred ca cine stie sa faca un nod stie sa-l desfaca.

     De acolo ti se trage!

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 17:03
    0 0
    igivansenior said:io am o nelamurrire. daca esti la menopauza, cum faci vraji cu menstra?

     Nu faci, dragule nici cand exista menstra, ce naiba,  suntem oameni si nu credem in prostii, nu? Nu?

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Nov 2016, 17:22
    1 0
    Net-ul e bun uneori, alteori e de rahat!!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Nov 2016, 17:24
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Nov 2016, 18:51
    0 0
    white_storm2 said:
    igivansenior said:io am o nelamurrire. daca esti la menopauza, cum faci vraji cu menstra?

     Nu faci, dragule nici cand exista menstra, ce naiba,  suntem oameni si nu credem in prostii, nu? Nu?

     

    era o intrebare sarcastica

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Dec 2016, 02:04
    0 0
    Stiu.
  •  
    • 3 mesaje
    1 Dec 2016, 17:51
    0 1
    anaaaaama said:eu am incercat si prostia asta si alte prostii vre-o 2 ani de zile si nimic ... apoi acum vre-o 2 ani am gasit pe cineva care a facut ceva vraje de 14 zile si l-a facut leguma ) a lasat-o pe logodnica lui amanet si a zis ca nu poate traii fara mine ...in vre o doua luni am facut si nunta !problema e ca la inceput a fost fain ca orgoliul meu era atins... numai ca acum m-am indragostit de altcineva si nu stiu cum sa scap de el ca a devenit ca umbra mea ... eu nu il mai iubesc deloc !!! i-am spus ca i am facut farmece si ca sa mearga la manastiri si unde o vrea sa se dezlege ca eu nu mai il vreau dar totusi nu scap de el...........DECI NU FACETI FARMECE CA PATITI CA MINE ! am sa spun la toata lumea povestea mea sa va feriti de reversul medaliei ...adica eu am intalnit o persoana acum de care sunt indragostita si care ma iubeste fara sa ii fac farmece iar eu nu pot sa fiu fericita cu el pt ca bou asta la cer i am facut farmece e umbra mea si ma ameninta ca s e omoara daca il las cine are un sfat pentru mine, ce sa fac in situatia asta ???????? annaamaria2020 @gmail.co

     

  •  
    • 3 mesaje
    2 Dec 2016, 06:38
    1 1
    anaaaaama said:eu am incercat si prostia asta si alte prostii vre-o 2 ani de zile si nimic ... apoi acum vre-o 2 ani am gasit pe cineva care a facut ceva vraje de 14 zile si l-a facut leguma ) a lasat-o pe logodnica lui amanet si a zis ca nu poate traii fara mine ...in vre o doua luni am facut si nunta !problema e ca la inceput a fost fain ca orgoliul meu era atins... numai ca acum m-am indragostit de altcineva si nu stiu cum sa scap de el ca a devenit ca umbra mea ... eu nu il mai iubesc deloc !!! i-am spus ca i am facut farmece si ca sa mearga la manastiri si unde o vrea sa se dezlege ca eu nu mai il vreau dar totusi nu scap de el...........DECI NU FACETI FARMECE CA PATITI CA MINE ! am sa spun la toata lumea povestea mea sa va feriti de reversul medaliei ...adica eu am intalnit o persoana acum de care sunt indragostita si care ma iubeste fara sa ii fac farmece iar eu nu pot sa fiu fericita cu el pt ca bou asta la cer i am facut farmece e umbra mea si ma ameninta ca s e omoara daca il las cine are un sfat pentru mine, ce sa fac in situatia asta ???????? annaamaria2020 @gmail.co

     

  •  
    • 3 mesaje
    2 Dec 2016, 06:41
    5 0
    Anna scrie-mi în privat sa vb !!