Doamna si vagabondul

  •  
    • 23 mesaje
    6 Oct 2008, 01:42
    0 0
    fetica bagati mintile in cap si trezeste-te la realitate...crezi ca esti singura fata frumoasa din lumea asta...cred ca ti-au extirpat astia o parte din creier de ai ajung sa gandesti in modul asta..frumusetea trece si ramai cu.NIMIC..ATATA VALOREZI IN MOMENTUL DE VIATA
  •  
    • 1252 mesaje
    6 Oct 2008, 01:45
    0 0
    ce distractiv e cand mai apare cineva si raspunde serios
    cred ca topicul asta o sa ajunga ca ala de la astro cu viitorul
  •  
    • 23 mesaje
    6 Oct 2008, 01:52
    0 0
    stii cum se numeste ce faci u?prostitutie...mai pe scurt esti o ..... de toata frumusetea
  •  
    • 2501 mesaje
    6 Oct 2008, 01:55
    0 0
    zi domle pe romaneste,fara suspensii
    n-ai curaj,ha?
  •  
    • 5 mesaje
    6 Oct 2008, 03:31
    0 0
    fata...revino-ti...daca crezi ca unul cu bani te va face fericita numa ca te va plimba cu nus tiu ce maisna..... gresesti.... daca crezi ca unul @sarantoc@ care umbla cu un amarat de logan te face de ras..... ar trebui sa te lase baiatu...ca esti superficiala...si se pare ca in capul tau sunt bani, fite si barbati cu bani... saracu baiat ...ce fata si-o gasit.... nu il meriti..... citeste toate commentarile....si poate iti intra la cap ca nu tu ar trebui sa il inlaturi ci el....
    si inca o chestie, poate loganu acela e cumparat din banii lui MUNCITI, deci paote are cu ce se mandri)
    vai..... oamenii astia..... mi-ar fi fost rusine sa scriu ce ai scris tu aici,,,,
  •  
    • 5 mesaje
    6 Oct 2008, 03:34
    0 0
    tu vezi fata draga ce scri.,,.... atata conteaza la tine@ sa ti-o tragi@ si sa fie bun la pat....)..... daca nu iti convine unde mergeti impreuna....mergeti in tufis, sa vezi atunci de adrenalina o sa fie)
    ti-o demonstrat ca are cap.....nu ca tine..... ca a stiut refuza sa i platesti.... ca apoi cine stie ce mai citea si mai auzea... ca fata lui cutarelu i-a platit intrarea in bambo)
    fata...... mai bine ......
  •  
    • 5 mesaje
    6 Oct 2008, 03:37
    0 0
    oare care-i vagaboanda si care-i domnul cred ca invers) sau nu se pune problema) ca aia parca erau amorezati ....
    mai ai tupeu sa scri la tematica despre dragoste...is curioasa ce varsta ai....
  •  
    • 2 mesaje
    6 Oct 2008, 11:37
    0 0
    Apropo de URA (RAU) A murit Smede al' mare!
    Adica rectorul Smedescu Ion.
    Sunt curios, cam cat dureaza procesul de impaiere?
    Si daca tot a murit, acum ce o sa face acele cateva zeci de rude ale lui, angajate pe japca in Universitatea Romano-Americana?
    O sa fie date afara?
  •  
    • 261 mesaje
    6 Oct 2008, 12:19
    0 0
    adica tu vrei sa spui ca esti doamna?ha ha ha ma faci sa rad draga,eu te/as numi altfel,numai dupa bani va este gandul,ce dracu ati umplut tara asta curvelor,mi/e mila de saracul baiat ca sigur te iubeste ca fraierul pacat.....scuze de cuv urat
  •  
    • 5531 mesaje
    6 Oct 2008, 13:55
    0 0
    Raspunsurile serioase vin de la aceeasi marie dar cu alta palarie?
    Ca altfel nu-mi explic de ce, dupa nshpe pagini de misto-uri crunte, zdoing, apare si-o replica 'belea', evident, de la un nick nou.

    Get a life, whoever you are
  •  
    • 9367 mesaje
    6 Oct 2008, 14:03
    0 0
    Dubi, exista si varianta: se primeste link pe mail, se intra pe topic, se citeste prima postare a mirificei si... zbang, "raspunde"
    ca nu au timp si chef "prospaturile" sa citeasca n-shpe pagini scrise dupa...
  •  
    • 612 mesaje
    6 Oct 2008, 14:06
    0 0
    voi vorbiti serios ca povestioara circula pe mess?

    io cre ca de fapt eliza asta e noul admin, care a semnat salariul in functie de trafic si acus face tot ce-i sta in putinta sa aiba o prima mare de craciun.
  •  
    • 1761 mesaje
    6 Oct 2008, 15:05
    0 0
    Doamne multumesc ca atunci cand mi-ai dat banii nu mi-ai luat mintea.

    da, ce sa zic... citit doua, trei postari si pot sa sustin ca fata e reala, din pacate.

    am impresia ca fu si pe pitzipoanca.org.

    si am si intalnit persoane ca ea. nu sunt amuzante, sunt penibile. dar nu pricep de ce asta se incapataneaza sa ne povesteasca rahaturile astea. poate pt ca nu are cu cine sa vb????
  •  
    • 1995 mesaje
    6 Oct 2008, 17:57
    0 0
    Viata bate filmul, eva bate pitipoanca iar cainele meu are exact figura lui Gimli
  •  
    • 1364 mesaje
    6 Oct 2008, 17:58
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 282 mesaje
    6 Oct 2008, 18:04
    0 0
    eu cred ca fata asta de atunci trebuia sa-si ia niste raspunsuri din ce i s-a intamplat si anume faptul ca si oamenii care nu au bani multi pot fi oameni de care se poate atasa ea...pacat...tu esti saraca rau cu sufletul
  •  
    • 154 mesaje
    7 Oct 2008, 22:17
    0 0
    Nu esti corecta deloc in ceea ce faci.Stiu ca nu e corect sa te baqgi in viata nimanui,asa ca n-am sa incep cu injurii cum au facut restul,desi sincer o meriti din plin.Stii ceea ce faci:iti bati joc cu nerusinare de cineva care te iubeste se pare cu adevarat si iti mai zic ceva cu care cred ca 70% din persoanele care au scris pe acest topic ar fii de acord cu mine:banii nu sunt totul in viata si daca vrei sa fii fericita cu adevarat renunta la regulile impuse de ai tai.Daca nu,cel mai bine e sa iti aduni puterile si cu restul de demnitate(daca mai ai asa ceva)spune-i ca s-a terminat tot.In viata trebuie sa ai curajul sa-ti asumi raspunderea pt ceea ce faci si sa suporti consecintele.Nu mai prelungi agonia asta ca te bate Dumnezeu mai incolo!Tu n-ai frica de Dumnezeu?Ar trebui sa te gandesti la ceea ce ti-am scris,poate te ajuta cu ceva.Numai bine.
  •  
    8 Oct 2008, 03:27
    0 0
    cred ca este un 'remake' dupa telenovela cu fatuca fitzoasa si prietenul ei care plecase la Londra... ce telenovela... sau nu, ca nu era prea bine conturat cine e personaj pozitiv si cine e negativ. Aici e clar si de aici succesul.

    pacat ca se pierde din autenticitatea acestui forum
  •  
    • 2 mesaje
    8 Oct 2008, 17:48
    0 0
    Da-ne si noua o poza de-a ta, ca poate apari la sectiunea pitipoance de pe Jurnalul.ro
  •  
    • 274 mesaje
    8 Oct 2008, 18:38
    0 0
    E atat de simpluu:aca iti e rusine cu el..lasa l!!Oricum numai in pat ajungeti..nicaieri mai departe..