Doamna si vagabondul

  •  
    • 25 mesaje
    3 Oct 2008, 17:03
    0 1
    Acolo-i impiegatu` de miscare?
  •  
    • 1364 mesaje
    3 Oct 2008, 17:14
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1092 mesaje
    3 Oct 2008, 17:17
    0 0
    eu am primit link-ul acestui topic de la o amica pe care o stiu ca nu frecventeaza eva forum. ea l-a primit pe mail. se pare ca deja circula ca spam
  •  
    • 2501 mesaje
    3 Oct 2008, 17:18
    0 0
    Citind-o pe maytrei,imi dau seama(abia acum) ca se referea la orlando bloom,bingo!
    Hai ma fetelor,pentru tipul ala slabut si pricajit...chiar asa?Speram si eu sa fie vreun Vin Diesel. Vorba nemtilor,pech gehabt!
  •  
    • 9367 mesaje
    3 Oct 2008, 17:21
    0 0
    celia, lasa bre, ca la cat de prostutza a vrut cine a postat cu nick-ul s-o faca sa para pe fata aia, sigur nu era ea...
    probabil o sa afle si ea ca are topic pe eva, daca si cand va primi link pe mess sau mail
  •  
    • 1364 mesaje
    3 Oct 2008, 17:23
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4 mesaje
    3 Oct 2008, 17:26
    0 0
    fai elizo! hai fa sa ne dam cu bugattiul! dai in pana mea de sarantoci ca ei nu ne inteleg! hai fa ca te fac regina la bacau!
  •  
    • 1995 mesaje
    3 Oct 2008, 17:27
    0 0
    Bagheera e mascul cu vocea lui Sean Connery nu degeaba o vroiam eu pe pantera
    In alta ordine de idei, lui Buhu nu ii place de Legolas ca e prea pricajit, cred ca i se potriveste Gimli
  •  
    • 4 mesaje
    3 Oct 2008, 17:28
    0 0
    hai fai diseara in banbu! fac cinste la fata cu dom perignon.
  •  
    • 2501 mesaje
    3 Oct 2008, 17:31
    0 0
    Double,cine-l joaca pe Gimli?

    Sper ca nu...(am si emotii cand tastez)...vin diesel
  •  
    • 1995 mesaje
    3 Oct 2008, 17:45
    0 0
    Rectific, Bob Joles e vocea Bagheerei nu Sean Connery
    Gimli - John Rhys Davies may be, e unu' micut dar cu muschi si toporisca. Foaarte, foaaarte curajos, fara el nu ar reusi nici pricajitu' nici vrajitoru' bun nici chiar crem de la crem de Stapanul inelelor - regele Aragorn pe care l-a umflat deja Guendolina.
    Vin Diesel nu ar fi putut juca decat ca Boromir eventual, dar personaju' dispare rapid din film, spre disperarea admiratoarelor sale care apreciau ca poate Cred ca interpretarea ii apartine in film actorului Sean Bean
  •  
    • 2501 mesaje
    3 Oct 2008, 17:51
    0 0
    Unu mic si cu muschi,ai zis,ha?
    Deci,clar,stapanul inelelor e prea mult pentru mine. Unu pricajit,altu' scund...
  •  
    • 1995 mesaje
    3 Oct 2008, 17:54
    0 0
    Mey, te arunci si tu la Viggo Mortensen
    Uite, eu m-am multumit cu inelu'
  •  
    • 2501 mesaje
    3 Oct 2008, 18:02
    0 0
    Arata bine,Viggo. Am dat gugal.Pai bine,daca iei tu inelu,il iau eu pe viggo(in lipsa de altceva)

    A se intelege ca nu stiu despre ce dreacu vorbesc,ca de obicei
  •  
    • 2501 mesaje
    3 Oct 2008, 18:09
    0 0
    Are o fata asa mai de fotbalist Aduce cu Jens Lehmann
  •  
    • 1 mesaje
    3 Oct 2008, 18:18
    0 0
    Banii nu aduc neaparat fericirea,o sa vina timpul cand o sa fii batrana si poate nu o sa ai pe nimeni,nici sot ,nici copii,o sa te simti singura,o sa simti ca ai trait degeaba si o sa iti doresti sa nu te fi despartit de el,conteaza cu cine esti nu ce esti,banii nu o sa te mai ajute cu nimic la batrane, din cauza lor iti poti pierde si prietenii,nu trebuie sa asculti de prieteni sa iti conduca viata,dak tie iti place de el ramai cu el,e alegerea ta.
  •  
    • 1 mesaje
    3 Oct 2008, 18:48
    0 0
    aceasta Eliza daca nu ma insel cred ca a terminat Caragiale. zic asta fiindca si eu aveam o colega Eliza(Elisabeta, de fapt, dar ii cadea rangul daca o strigai asa) super-fitoasa si plina de ea, care acum este studenta la marketing la mult-prea-celebra Romano-Americana. taticul era senator PSD pe vremea aia, acum nu stiu la ce partid o fi zburat. despre anii de teroare petrecuti in cel mai fitos liceu din Bucuresti nu are rost sa amintesc aici. ideea e ca duduia Eliza si grupul ei de prietene(toate blonde, solarizate si cat mai dezbracate) nu prea o ardeau la scoala, insa surprinzator in loc de absente in catalog tronau notele de 10, dupa intrevederile dintre profi si parintii mimozelor. de pe atunci fetele schimbau iubitii ca ciorapii. toti baietei croiti dupa seama lor: tatic miliardar, cu multe relatii, masini scumpe si bani pentru orice moft. "orele" lor se tineau la cafenelele de pe dorobanti unde asteptau doar, doar s-o milogi si un paparazzi sa le traga in poza. daca veneau la scoala, nu se deranjau sa-si inchida mobilele cu cristale Swarovski, ba chiar raspundeau la ele in timpul orei. distractia lor preferata era sa-si bata joc de amaratii care invatau acolo. era o intreaga brigata de copii bogati care ne umileau zilnic. desigur ca profii le tineau isonul. imbracate mereu dupa ultima moda de la Paris, fetele se laudau cu relatiile lor si cu consumul de droguri. fumau in draci doar slims si cochetau cu orice posesor de bani. nu era weekend(asta insemnand joi-duminica) in care sa nu mearga in preamaritul Bamboo. fetele, desi erau bata la carte au luat bac-ul cu medii de peste 9. nu stiu daca asta e domnisoara elisa cu povestea asta, dar daca e tin sa-i marturisesc ca e o scarba. imi pare tare rau ca n-am avut curajul sa-i zic asta in liceu.
  •  
    • 8253 mesaje
    3 Oct 2008, 20:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 25 mesaje
    3 Oct 2008, 20:45
    0 0
    Incepuse sa devina un topic frumos.
  •  
    • 8253 mesaje
    3 Oct 2008, 20:49
    0 0
    Mesaj şters de administrator