Doamna si vagabondul

  •  
    • 25 mesaje
    3 Oct 2008, 20:52
    0 0
    Nici vorba.
  •  
    • 8253 mesaje
    3 Oct 2008, 20:55
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1364 mesaje
    4 Oct 2008, 12:21
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4 mesaje
    4 Oct 2008, 13:33
    0 0
    Numai ca unii o transforma in cacat cu testele astea si nu stiu ce prostii, s-au catarat aici toti copii netului.
  •  
    • 867 mesaje
    4 Oct 2008, 14:42
    0 0
    asa... io-s Arwen
  •  
    • 222 mesaje
    4 Oct 2008, 14:49
    0 0
    nu mergeti voi sa va copilariti pe alt topic? ca poate mai sunt oameni care vor sa citeasca doar povestea asta, nu toate balivernele .
  •  
    • 30 mesaje
    5 Oct 2008, 16:15
    0 0
    Cum am promis, am revenit cu continuarea. Tipul cu care am iesit vineri a fost foarte ok. Am fost in Pacha pana pe la 3, apoi am mers la el acasa. Eram prea high pentru a dormi asa ca am vorbit despre cate in luna cate in stele. Ce mi-a placut la nebunie este ca nu a facut sex cu mine. Doar am dormit impreuna si ne-am mozolit umpic. Sambata m-a dus acasa si am mai stat pe la mine pana la 4, apoi ne-am intalnit cu gasca la trattoria Il calcio. Apoi ne-am mutat la Gran Cafe Galleron. Imi place la nebunie ca desi alte fete au incercat sa flirteze cu el, el mi-a acordat atentie doar mie. Seara am trecut pe la mine pe acasa ca sa ma schimb, si am si facut sex cu ocazia asta. Mai tarziu ne-am alaturat grupului in Bamboo. A fost ca in vremurile bune. Ne-am distrat pana dimineata, iar apoi ne-am reintors la mine pentru inca o partida. A stat la mine pana acum 2 ore. Ne-am distrat de minune. Am fost la Nik impreuna, si mi-a gatit paste. Era asa dragut cand incerca sa ma indoape cu bomboane de ciocolata. Dragul de el! Acum s-a dus acasa sa se schimbe si noaptea continua in Bamboo. E asa de potrivit pentru mine. E exact ce imi lipsea. In pat e ok. Adica, poate nu e chiar ca cel cu Logan-ul dar merge. Si e atat de dragut! Si tatal lui are o gramada de bani! Ca sa nu mai zic ca e fiu unic. Poate o sa mai revin cu detalii despre relatia noastra, pe masura ce aceasta va avansa. Deja am inceput sa ma gandesc daca rochia de mireasa ar trebui sa fie Vera Wang sau Elie Saab.
    va pup fetelor!
  •  
    • 2501 mesaje
    5 Oct 2008, 16:28
    0 0
    Ma bucur sincer pentru tine.Tine-o tot asa,visatoareo!
  •  
    • 204 mesaje
    5 Oct 2008, 16:46
    0 0
    Eu zic sa-ti iei Vera Wang.
  •  
    • 222 mesaje
    5 Oct 2008, 17:43
    0 0
    m-am facut portocalie de invidie
  •  
    • 919 mesaje
    5 Oct 2008, 17:48
    0 0
    nu pot sa cred cate pagini s-au scris pt.un troll evident
  •  
    • 10876 mesaje
    5 Oct 2008, 18:09
    0 0
    da rochie dupa lipscani ce are ma?
  •  
    • 2501 mesaje
    5 Oct 2008, 18:15
    0 0
    Stati mah ca va lamuresc io
    Ea ne era datoare cu o continuare(daca zice ea. ..)si noi suntem datoare sa-i cantam in struna.
    Rochia de mireasa sa si-o ia din second hand (intra la categoria "ceva vechi" )
  •  
    • 5457 mesaje
    5 Oct 2008, 18:27
    0 0
    Aha, si cand te-ai trezit, era dimineata, nu?!
    Papusha, ti-ai cam tras cu firma-n cap, ca la Pacha nu a fost program azi noapte. Parol, stau vizavi de panarama aia de club Si, pare-mi-se, nu e deschis pana-n Noiembrie. Mult succes la fabulat si sa ne spui si noua daca e mai bine cu castravetele, decat cu banana, ca nici bani de ... nu cred sa ai
  •  
    • 1252 mesaje
    5 Oct 2008, 18:29
    0 0

    eu cred ca madama vrea sa scoata vreo carte gen sandra brown si nu stia ce prinde la public.

    ps: brendaa, daca esti cumva cine cred io si ne-am schimbat la un mom dat mp-uri da-mi un mp cu starea ta actuala daca te confund - ma scuzi
  •  
    • 5457 mesaje
    5 Oct 2008, 18:39
    0 0
    Pai, cand scrii carti, mai faci si niscaiva risarci nu vii asa nedocumentata sa faci sumaru' unei nopti "to remember". Apropo, cate ore a avut noaptea trecuta la voi? Ca la mine nu a avut asa multe ca la fatuca, desi ma durea maseaua sau...locul unde a fost maseaua...
  •  
    • 599 mesaje
    5 Oct 2008, 18:40
    0 0
    uite-asa o scranteala avea si-uite asa ea abera....
    ely,lasa-neeeeeeeeeeeee,lasa-neeeeeeeeeee
  •  
    • 5457 mesaje
    5 Oct 2008, 18:46
    0 0
    Hai, mai, Dana, n-o goni, ca ma simt si io bine cand vad una mai dusa ca mine
  •  
    • 2501 mesaje
    5 Oct 2008, 19:01
    0 0
    Ca sa faci literatura gen sandra brown,n-ai nevoie de risarci.E asa,cam de duzina.La fel ca initiatoarea topicului Niste informatii,in fuga,auzite de la coana veta si deja lasi o opera inconfundabila.
    Acu' sa nu ziceti ca ma roade invidia ca nu fac fata bine adevarului.
  •  
    • 1 mesaje
    5 Oct 2008, 22:38
    0 0
    hai frate ca are dreptate...... ori renunti tu la fitze.. ori la el... una peste alta....o sa ajungi sa regrti...