Am facut sex la 15 ani

  •  
    • 687 mesaje
    14 Feb 2017, 08:20
    0 1
    La 15 ani e efectul de turma, a facut-o una, o fac toate , se merge pe principiul: ce eu-s mai proasta ? Sau las ca ii arat eu la Gigel ca sunt mai buna decat Lenuta )) fac competitie )) si apoi stau si plang pe la colturi ca o lasat-o Gheorghe si o spus la tot satul la sezatoare cum i-o tras-o pe pereti si ea, ca sa se razbune, spune ca Gheorghe n-o violat-o ''ghini'' )) hai mai ce naiba vb aici?
    Astea la 15 ani stiu mai multe decat astea la 25-30 de ani....
    Ce se intampla? Ai dat cu batu in balta, fetita mea, copilitia mea ( ca la 15 ani nu esti femeie) sau ar trebui sa zic femeie , ca doar ai facut sex nu? Ia zi cine te-a indrumat? Prietena ta crazy care a incercat si ea si a zis ca e fain, sa incerci si tu?
  •  
    • 10065 mesaje
    14 Feb 2017, 16:02
    0 1
    La citi anisori te-ai jucat de-abinelea pentru prima data cu cucu, Pokycuta draga ?
    Si nu incerca sa ma pacalesti, te rog ... Zi drept si promit sa ramina secretu' nostru...

  •  
    • 1841 mesaje
    14 Feb 2017, 16:08
    1 0

    Cand copiii nostri (ma refer la generatii aici, nu la copilul fiecaruia separat) fac sex la 15 ani, de fapt la orice varsta prea cruda pentru a intelege responsabilitatile care deriva din asta, cred ca trebuie sa ne privim pe noi insine si sa ne punem mari intrebari despre ce fel de cadru educational le oferim, cat sprijin si intelegere le dam, cata educatie pozitiva, nu critica avem de oferit, cata rabdare etc.

     

    Pentru ca e ca-n bancul ala:

    Mama catre copil: Esti cam rasfatat, cred ca trebuie sa te pedepsesc!

    Copilul catre mama: Daca tu m-ai rasfatat, de ce sa fiu pedepsit eu?

     

    Chestii de genul fetelor de 15 ani care fac sex si sunt terifiate de gandul asta dupa - ma fac sa imi pun foarte serios problema educatiei, a cadrului de dezvoltare sanatoasa a unui copil, ceea ce cred ca este cea mai dificila si mai ambitioasa misiune din viata unui om, sincer. Nu sunt mama, dar chestiile astea imi arata cat de greu e sa fii.

  •  
    • 10065 mesaje
    14 Feb 2017, 16:42
    0 1
    outofhere said:

    Cand copiii nostri (ma refer la generatii aici, nu la copilul fiecaruia separat) fac sex la 15 ani, de fapt la orice varsta prea cruda pentru a intelege responsabilitatile care deriva din asta, cred ca trebuie sa ne privim pe noi insine si sa ne punem mari intrebari despre ce fel de cadru educational le oferim, cat sprijin si intelegere le dam, cata educatie pozitiva, nu critica avem de oferit, cata rabdare etc.

     

    Pentru ca e ca-n bancul ala:

    Mama catre copil: Esti cam rasfatat, cred ca trebuie sa te pedepsesc!

    Copilul catre mama: Daca tu m-ai rasfatat, de ce sa fiu pedepsit eu?

     

    Chestii de genul fetelor de 15 ani care fac sex si sunt terifiate de gandul asta dupa - ma fac sa imi pun foarte serios problema educatiei, a cadrului de dezvoltare sanatoasa a unui copil, ceea ce cred ca este cea mai dificila si mai ambitioasa misiune din viata unui om, sincer. Nu sunt mama, dar chestiile astea imi arata cat de greu e sa fii.

     

    Mare adevar graira.

     

    Din cite am observat eu de-a lungu' timpului, in general se merge pe ideea "lasa-l mama sa be, doar e barbat" . In alta ordine de idei, lasa bre sa faca, doar si io am facut, ohooo ... la cinspe ani ii fata mare deja , ce mai ... pai "io" ... 'io" nici nu implinesem paispe si-mi piraia gogoasa de mama focului ( ) si ma simteam asa iubita ... cind ii vedeam ca stau in asteptare ca bondarii dupa rochita me , si unde mai punem ca-i la moda ... da' vrei sa fie proasta clasei? a satului? a comunei, orasului, judetului ca-i o ne ... nefericita ? Asta-i buna ... In fine ... Te pui cu dragostea ...

     

  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mar 2017, 15:32
    0 3
    Daca masa s a futut la 12 ani , ea ce sa faca?9
  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mar 2017, 15:34
    0 2
    Inca un episode din desfa mama cracii , poate te ia vreun prost!!!