Vrăjitorie 2016

  •  
    • 3 mesaje
    26 Feb 2016, 02:19
    0 0
    Cine a gasit o batrana care face vraji exclus cele de la mica publicitate..oricum marea majoritate a teparilor ii stim..deci hai sa ne ajutam intre noi ..cei care au gasit si au apelat lasati un mesaj. De preferat "magie neagră"
  •  
    • 4346 mesaje
    26 Feb 2016, 08:43
    0 0
    crissi.lovely said:Cine a gasit o batrana care face vraji exclus cele de la mica publicitate..oricum marea majoritate a teparilor ii stim..deci hai sa ne ajutam intre noi ..cei care au gasit si au apelat lasati un mesaj. De preferat "magie neagră"

    cat de nebuna trebuie sa fii sa ceri ajutorul diavolului !!!

     https://www.youtube.com/watch?v=5NSw8OAIjXc     ---- iti recomand sa urmaresti video ul asta de pe youube...poate realizezi  ce inseamna magia de orice fel !

  •  
    • 3765 mesaje
    26 Feb 2016, 09:14
    0 0
    si io am venit repede crezand ca anda este vrajitoare.
  •  
    • 3 mesaje
    26 Feb 2016, 11:40
    0 0
    Anda dacă tăceai Filozoafa te făceai
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Feb 2016, 11:43
    0 0
    crissi.lovely said:Anda dacă tăceai Filozoafa te făceai

     

     

    vrei sa-ti fac si io o magie? ia apleaca-te!!

  •  
    • 4346 mesaje
    26 Feb 2016, 12:10
    0 0
    crissi.lovely said:Anda dacă tăceai Filozoafa te făceai

     

    tu vizioneaza ce ti am trimis...ca dupa aia amutesti singura ! 

  •  
    • 3 mesaje
    26 Feb 2016, 13:49
    0 0
    Igi pe tine te-a întrebat cumva cineva cât e ora?! Ca ești cam bagaos vad.. mai bine vedeți-Va voi de ale voastre și numai comentați așa fără rost!!
  •  
    • 272 mesaje
    26 Feb 2016, 13:50
    0 0
    Ce vrajitoare e aia care se respecta si nu da o teapa? Cred ca vrajitoarele sunt tepare si lucreaza cu diavolul nu in marea lor majoritate, ci in unanimitate, ca in sedintele FSN.
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Feb 2016, 15:53
    0 0
    crissi.lovely said:Igi pe tine te-a întrebat cumva cineva cât e ora?! Ca ești cam bagaos vad.. mai bine vedeți-Va voi de ale voastre și numai comentați așa fără rost!!

     

    e 15.53.

    la 16.00 sa vii sa-ti fac o scamatorie. sau magie

  •  
    • 6 mesaje
    26 Feb 2016, 17:20
    1 0
    Din ceea ce am auzit ,aceste  vrajitoare nu se gasesc pe toate drumurile.Am aflat dintr-o emisiune ca plata lor este una simbolica,menita sa le protejeze cumva de consecintele faptelor  pe care le fac.De obicei le gasesti pe la tara.Restul, sunt doar sarlatane care profit de naivitatea oamenilor.Va  salut!
  •  
    • 5609 mesaje
    28 Feb 2016, 10:02
    0 0
    Tu cred ca traiesti in povesti.... batrane vrajitoare nu mai sunt de pe vremea cand aveai 3-4 ani si credai in ele, ori tu nu ai reusit sa depasesti varsta aia?

    daca te referi la escroace care fac naivii s aplateasca bani buni, apai ii gasesti pe toate drrumurile, la toate colturile pe unde se sparge seminte si se barfeste, este chestie de tras de limba ca sa-ti spuna ceea ce stii deja, dar de data asta o platesti bine ca sa te minta si frumos.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Feb 2016, 17:52
    0 0
    bre tanti da 'matale stii multe despre carti d-astea. de parca le-ai fi citit si pus in practica.
    voodoo mica ce esti!!
  •  
    • 272 mesaje
    29 Feb 2016, 19:06
    1 0
    beautifulrich said:

    SA STII CA TI-AI OMORAT PROPRIA SOARA CU UN RITUAL CU LUAMANARI?!VOI, PUTETI TRAI CU ASA CEVA?
    EU N-AS PUTEA.

     

    BEAUTIFULWITCH,

     

    Poate ca tu ai fi gasit metode mai putin contondente.

     

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Mar 2016, 21:30
    0 0
    si zici ca crezi in dumnezeu? cand?
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Mar 2016, 19:32
    0 0
    beautifulrich said:AUZI LA EL WODOO MICA CE STI, CU CINE CREZI CA VORBESTI BA ?
    CU MINE VORBESTI? DE CAND?
    TOTI NEBUNII PE SITURI DE VRAJI!

     

     

    pisi, pe tine cine te-a vrajit?

  •  
    • 3765 mesaje
    2 Mar 2016, 20:25
    0 0
    beautifulrich said:
    IN FATA PUTERII LUI DUMNEZEU NU STA ABSOLUT NICI-O VRAJA! BENEFICIILE CARE VIN PRIN SLUJIREA UNUEI PUTREI SUPERIOARE, PRIN RUGACIUNE ZILNICA IN FELUL TAU, NU ESTE UN TIPAR SUNT NET SUPERIAORE VRAJILOR, BLESTEMELOR SI DESCANTECELOR DE ORICE FEL! IUBITI-L DOAR PE DUMNEZEU SI CAUTATI NUMAI LUMINA!

    BEAUTIFULRICH

     

    da, esti adanc atinsa de dumnezeu, in mesajele tale.

  •  
    • 17 mesaje
    20 Oct 2016, 20:05
    0 0
    Ceva rezolvari in legatura cu subiectul ?
  •  
    • 79 mesaje
    20 Oct 2016, 20:57
    1 0
    Vorbeam deunazi cu o prietena despre problemele mele.Mi-a povestit ,avand probleme de sanatate cum a gasit alinare si sprijin la preotul FILIMON de laVIRSIANI, JUD gORJ,ultimul discipol al marelui Arsenie Boca,un preot clarvazator.Incearca sa-ti rezolvi problemele prin credinta si rugaciune.stand de vorba cu un preot si incearca sa te spovedesti,lasa prostiile cu vraji si magie de orice fel ca intr-o zi se vor intoarce impotriva ta....
  •  
    • 2115 mesaje
    21 Oct 2016, 09:25
    1 1
    Da, da mergeti la popa Filimon, judetul Gorj, localitatea se numeste Viersani, nu cum zice Bogdy, are popa asta nevoie de multi bani, va spala bine creierele de veniti apoi chiar de la capatul tarii numai la el. Azi face maslu, ca e vineri.
    Mi-au footut multe cretine creierii cu popa asta: sa vezi cum scoate asta dracii din femei, cum vorbeste dracu' din ele, cum se tavalesc turbatele pe jos in timpul slujbei, sa vezi fata cum I-a crapat uneia verigheta de aur pe deget etc.
    Care credeti in asa ceva sunteti nebune de legat, iar popii ii prind foarte bine banii vostri, poate mai deschide un magazin, cu covoarele donate de voi mai aranjeaza o casa ridicata de curand (inca una).
    Scorpioano, aici este vorba de lipsa de activitate si LAP!!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 21 Oct 2016, 09:26
  •  
    • 79 mesaje
    21 Oct 2016, 12:09
    0 0
    Faci tu ce faci si dai mereu cu nasul......n-ai loc de mine sau care e problema,lasa-ma cucoana in pace si vezi-ti de ale tale,ca n-am gasit nicaieri pe forum un sfat de la tine din care omul sa priceapa ceva,intra bietii oameni cu problemele lor si dau doar de muscaturi de....Adevarat sunt cateva mai intelepte care inainte de toate au cei 7 ani si mai mult de atat si scoala vietii,scurt clar si la obiect si,frate ai ce alege,Lasa cucoana comentariile la adresa altora si daca ai ceva de zis limiteaza-te la subiect nu mai divaga,ti-am mai spus fiecare e liber sa discearna in functie de nevoi,daca ai o problema deschide-ti un forum unde sa poti posta doar tu ,ca doar esti cea mai inteleapta dintre toti.Spune omul din ce-a trait sau din experientele altora si tu nu faci altceva decat sa comentezi la adresa fiecaruia.Ce conteaza la ce popa te duci.importanta e credinta,sotul prietenei mele era pe duca si s-a facut bine,ea asa considera ca de-acolo i-a venit spijinul si fara bani,ca nici un popa nu cere,depinde de fiecare om ce vrea sa lase.De fapt tu n-ai credinta sau nu crezi in popi,dar faptul ca exista preoti sau calugati cu anumite puteri nu poate fi contestat,nu spune nimeni ca fac intotdeauna minuni ,depinde de ce vrea si D-zeu,dar El te mai vrea uneori si-n casa lui iar energia divina cu care te incarci intr-o manastire n-o regasesti oriunde