dieta Catalin Crisan - disociata -

  •  
    • 5 mesaje
    14 Iul 2006, 09:51
    0 0
    Buna Cristiana,sunt noua in club si am citit dieta ta ... wow... e tare... alta mai scurta nu ai?
    am 80 kg la 1,65... putin asa/i?!!!

    trebuie sa ma apuc serios de slabit ca nu mai tine...

    o sa ma inham cu rabdare si.. mult curaj...
    la cat mai putine kg!
  •  
    • 74 mesaje
    14 Iul 2006, 10:59
    0 0
    Fetelor, azi plec la mare!!!!!
    Cantarul de azi dimineata mi-a aratat 74 kg, deci 17 kg in minus. Sper sa rezist tentatiilor in concediul asta.
    Ma intorc la inceputul lunii august. Vorbim atunci. Sper ca o sa mai fiti pe aici.

    Va pup pe toate!
    Korra
  •  
    • 508 mesaje
    14 Iul 2006, 11:10
    0 0
    korra, concediu placut si poate ne vedem la mare!...

    bine ai venit, dar sa sti ca nu mai am una mai scurta!

    intru si eu in concediu, ptr. o saptamana, dar, iar cu treaba.
    nu stiu daca mai intru, asa ca va pup pe toate si va doresc spor in lupta cu kg.
    cristiana
  •  
    • 1135 mesaje
    14 Iul 2006, 14:49
    0 0
    Fetele si eu plec la mare pentru o saptamana si abia astept. Eu ma mentin in continuare la 65, desi mai scap cand si cand la o inghetata, dar in rest mananc corect. Astept sa-mi treaca nebunia cu inghetata, ca stiu ca nu mai e mult, si sa incep iar sa mananc strict. Asa ca sper sa am vesti mai bune in curand, sa ajung si eu sub 60, ca sincer, cred ca in liceau aveam greutatea aia.

    Korra, distractie placuta in vacanta!

    Cris, spor la munca!

    Ely pupici si numai bine!

    Salutari tuturor!
  •  
    sol
    • 292 mesaje
    14 Iul 2006, 16:18
    0 0
    Buna fetelor, multumesc pentru mesajul de primire. O sa incep cura si eu in curand, deocamdata la sfaturile lui Elly - care este o dulce, mersi pt. sfaturi si timp- o sa dezobisnuiesc treptat de zahar si paine. Concediu placut tuturor sau spor la munca. O sa va scriu si din vacanta.
  •  
    • 508 mesaje
    27 Iul 2006, 22:29
    0 0
    asa departe? cum e in concediu?
  •  
    • 15 mesaje
    29 Iul 2006, 09:56
    0 0
    va rog sa-mi trimita cineva si mie aceste diete pe adesa atenanili@yahoo.com, sunt disperata am 30 kg in plus. Merci.
  •  
    • 52 mesaje
    31 Iul 2006, 13:13
    0 0
    Salutare fetelor,
    Toate bune?
    Dieta e postata la pag 39/40.
    Intru mai tarziu, acum ma grabesc.
  •  
    • 4 mesaje
    31 Iul 2006, 23:29
    0 0
    DRAGA ANETA NU VREI SA INCEPEM DIETA DE MIINE ,AM SI EU NISTE KG IN PLUS !
  •  
    • 52 mesaje
    4 Sep 2006, 23:16
    0 0
    BUNA FETELOR,
    SE POATE..., PE PAGINA 8??? VA ASTEPT DE O LUNA SA VENITI DIN CONCEDIU, DAR NICI UN SEMN. POATE ATI RENUNTAT??? DAR NU SI LA PRIETENIA NOASTRA... VA PUP SI ASTEPT VESTI DE LA VOI!
    FLORI
  •  
    • 1135 mesaje
    5 Sep 2006, 14:32
    0 0
    Si eu ma tineam sa caut topicul nostru de cateva zile! Bravo, Flori!

    Eu am venit din concediu cu 3 kile in plus, dar e drept ca nu m-am abtinut de la nimic. Asa ca acum mananc sanatos, fac gimnastica si in curand trebuie sa revin la greutatea de dinainte de vacanta. Altfel, sunt bine, multa munca...

    Cris, cum merg pregatirile de nunta?

    Elly, toate bune si cu tine?

    va pup pe toate!
  •  
    • 508 mesaje
    5 Sep 2006, 14:48
    0 0
    buna fetelor!!!!!!!
    am revenit si eu pe meleagurile astea.... adica la munca!
    nunta, merge inainte.. pe 4 noiembrie am cununia civila si in aceeasi zi cea religioasa.. hotararea finala am luat-o saptamana trecuta... de atunci am luat costumatia mea, am luat local, am cam rezolvat tot, mai putin sa-l imbrac pe sotul meu... o sa fiu o miresa frumoasa, frumoasa, sper!!
    bineinteles ca sunt iar la cura, mai rau e ca nu prea am timp sa mananc des.. mereu alerg.
    daca aveti sfaturi de nunti, fetelor astept idei... m-am inscris si la scoala de soferi, ma pregatesc de examen.. ma tin de surprize, i-am angajat sotului o dansatoare pe muzica orientala, surpriza miresei.. a mirelui nu stiu care o sa fie... nasii nostrii sunt in luna de miere, ii astept sa le dau invitatia... toate-s bune, multumesc de intrebare..

    voi ce mai faceti?
    noroc cu flori... va pup pe toate
    cristiana
  •  
    • 508 mesaje
    21 Sep 2006, 11:28
    0 0
    ce fac fetele?
  •  
    • 2 mesaje
    3 Feb 2007, 10:25
    0 0
    va rog din sufet sa ma ajutati si pe mine!!!vreau si eu neaaparat sa dau jos in jur de 10 kg!!de fapt nu vreau!!!trebuie!!!.....trimite'ti mi si mie va rog o dieta care sa aiba rezulatate bune si rapide..va rog anticipat....va multumesc:*
  •  
    • 2 mesaje
    3 Feb 2007, 10:28
    0 0
    aa....am uitat sa va zic ca eu am in momentul acesta aceste picaturi in casa.....mama mea le ia..ea zice ca e multumita de ele...dar eu vad ca rezulatatele intarzie sa apara..../...am luat si eu dar nu s'a vzt nimic.../..in orice caz...va rog dati'mi si mie o dieta sigura, rapida....adresa mea de mail este cretu_oana2002@yahoo.com
  •  
    • 42 mesaje
    3 Feb 2007, 12:27
    0 0
    buna
    am si eu nevoie de acest regim, va rog sa mi/l trimiteti si mie ....
    adresa este strumfu79@yahoo.com
    multumesc
  •  
    • 1135 mesaje
    3 Feb 2007, 13:33
    0 0
    Fetele, gasiti dieta la pag. 39-40 si v-as sfatui sa cititi cu atentie toate sfaturile Cristianei, cred ca gasiti raspuns la toate intrebarile posibile. Stiu pentru ca am chinuit-o noi cu tot soiul de intrebari de-a lungul catorva luni. Multa vointa va urez!

    Fetele din vechea gasca ce mai e de voi? Mi-e dor de voi si de cum stateam la palavre. Pupici la toate!
  •  
    • 3 mesaje
    21 Feb 2007, 20:40
    0 0
    as dori si eu aceasta dieta minune. O poti trimite pe adresa mea de e-mail ?

    ancutza_gurito@yahoo.com


    multumesc.
  •  
    • 508 mesaje
    22 Feb 2007, 17:21
    0 0
    raluca, ti-am trimis dieta..
    este postata asa cum ziceau flori si anatea pe la pag 39-40, nu mai stiu la care..
    despre picaturi, nu ti-am retinut numele, imi cer scuze, nu stiu ce sunt .. deci nu comentez...

    anatea... ce sa fac ? bine , iaca am ajuns si eu doamna.. am incercat sa pun niste poze de la nunta atunci dupa eveniment, dar nu m-am priceput, asa ca astept sa-mi puna si mie un prieten un album pe picasso (sau cum s-o numi)..

    sunt bine, multumesc frumos...
    te-am mai urmarit si la alte topic-uri, dar din umbra, nu prea am mai postat...
    pe danaelly am incercat s-o abordez pe un topic, dar nu mi-a raspuns...

    de flori citisem acum ceva vreme, pe un alt topic, nu stiu sa-ti spun care...

    mi-ar face deosebita placere sa mai accesati si voi topic-ul, asa ca sa mai stam si noi la o barfa (si ca sa-ti barfesc ceva, dupa nunta, am pus la kg pe mine..... ehe... poate e rost de bebe.. glumesc)

    am mai reinoit eu acum mult timp topic-ul, dar nu a avut succes..
    noroc cu raluca.. multumim pe aceasta cale....

    v-am pupar,
    cris

    nu ma deranjeaza daca ma intreaba, imi dau seama ca este destul de greu sa citesti 50 de pagini
  •  
    • 74 mesaje
    28 Feb 2007, 19:43
    0 0
    te rog trimite-mi si mie dita aceasta pt ca pare ceva verosimil am incercat sa tin momti dar nu pot mie mi-e pofta de dulciuri, dar daca tin acest regim pot sa iau crom pt ca am inteles ca taoe pofta de dulciuri .Adresa mea de mail este florina_ciocoiu@yahoo.com.te rog dar nu este priculoasa daca tre sa iei suplimente nutritive???