comportament

  •  
    • 10065 mesaje
    19 Mar 2015, 22:01
    0 0
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:
    veracara said:Dar eu una as divorțat de unu care sta pe un site de femei

     

    Noi barbatii aici ne documentam .

     

    Poate miine ma apuca pandalia sa-mi trag o pereche de bikini . Macar sa am ideie de reactia dragutei ca deh, de-o pune mina pe facalet ... macar is cu lectia invatata ...

     

     Bai  fatalailor , apoi  si  fasiti  voi  aici , in  loc  sa  aveti  griji  di  cuconite , stati  la palavre  cu  muierile , s  apoi  va  mirati  di  ci  duduitele  s  o  pun  cu  altii!

     

    Lasa bre ca-i lasata pe miini bune ... e in grija lu barbat-su ... n-o fura nimeni ...

  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 22:20
    0 0
    igivansenior said:
    veracara said:Eu am o prietena care poarta chiloții iubitului...nu m-am pus sa râd când am văzuto.


    ai ras pe la spate, ceea ce este tot aia cu ce facem noi p-aci!

     

    Tu chiar ai probleme...e o fata absolut normală.Nu am de ce sa râd.
  •  
    • 7959 mesaje
    20 Mar 2015, 08:14
    1 0
    veracara said:Eu am o prietena care poarta chiloții iubitului...nu m-am pus sa râd când am văzuto.
    Toți suntem ciudați în felul nostru...doar ca mulți dintre noi nu ne cunoaștem destul de bine sau nu recunoaștem anumite lucruri.
    Femeia asta nu pare ca vrea sa divorțeze...

     Ia invata-ne cum sa "ne punem sa radem"! Ciudata poate esti tu, daca nu-ti stii limitele mai bine taci. Cand mai multi iti spun ca esti beat, mai bine te culci.
    Iar "femeia asta" s-a gandit la divort, mai citeste o data, ca poate pricepi mai greu!


     

  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 09:25
    0 0
    Prefer sa fiu ciudată decât să merg cu turma...
    Voi chiar nu înțelegeți că așa ceva se poate întâmpla si în viața reală, unor persoane apropiate vouă.
    Eu sunt plecată din țară, aici lumea e mai deschisă și nu arată cu degetul ca la noi.
    Voi sunteți pe forumul doar a vă dă deștepți și a face circ...se vede prea clar chestia ăsta.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 20 Mar 2015, 15:26
  •  
    • 3765 mesaje
    20 Mar 2015, 09:59
    1 0
    veracara said:
    Eu sunt plecată din țară, aici lumea e mai deschisă și nu arată cu degetul ca la noi.
    Voi sunteți pe forumul doar a vă dă deștepți și a face circ...se vede prea clar chestia ăsta.

     nuu, noi suntem pe forumul asta ca asa vrem noi. ca se intampla sa aratam cu dejtu', e doar intamplare. am chiar si un dejet special pentru a arata.

  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 10:15
    0 0
    De unde nu-i nici Dumnezeu nu cere.Nu mă cobor la nivelul tău. ..Nu mă mir de ce bărbați sunt pe aici...de nu găsesc femei în realitate.
    Sper din tot sufletul ca tu Nu ai și copii...
  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 10:18
    0 0
    Sì sa simți Rușine. ..trebuie sa fi mâncat destul Omega 3.Ceea ce ție îți lipsește cu desăvârșire.
    Râdem, glumim dar nu ar trebui sa uiți de respectul pe care trebuie sa-l porti tuturor femeilor.
  •  
    • 7959 mesaje
    20 Mar 2015, 10:21
    1 0
    veracara said:Prefer sa fiu ciudată decât să merg cu turma...
    Voi chiar înțelegeți că așa ceva se poate întâmpla si în viața reală, unor persoane apropiate vouă.
    Eu sunt plecată din țară, aici lumea e mai deschisă și nu arată cu degetul ca la noi.
    Voi sunteți pe forumul doar a vă dă deștepți și a face circ...se vede prea clar chestia ăsta.

     Mai, dar tu nu citesti tot sau nu vrei sa intelegi? N-am nimic cu homalaii, treaba lor, dar mie una nu mi-ar trebui unul in casa. Ce drac sa fac cu el? E strict parerea mea, ce treaba ai tu cu parerea mea? Cand te-ai casatorit ai ales, nu? Daca as fi ales sa ma casatoresc cu o femeie n-ar fi fost acelasi lucru daca aia isi schimba "orientarea" si-si gasea vreunul? Insemna ca eu nu mai prezint interes si basta. E la fel, nu arat cu destiul pe nimeni, ti se pare doar si nici idei crete n-am referitor la oamenii cu inclinatii homo sau lesbi. Zici ca nu trebuie sa-i judecam pe altii, dar esti prima care da cu parul! 

  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 10:29
    0 0
    Din ce știu eu bărbații ăstia nu sunt gay.E o deviație ciudată.Oricum e altfel sa dai cu părerea și e altfel sa trăiești situația aia.Fiecare din noi știm cu adevărat răspunsurile. ..Ele se afla în inima noastră.Doar ca de cele mai multe ori ținem mai mult la părerea altora decât la ce vrem cu adevărat.
  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 10:35
    0 0
    Lumea își scrie oful aici...voi repede sa faceți circ.Cand sunt tipe ca Andreea mai înțeleg. ..da în rest.Le demoralizați,le faceți sa se simtă de parcă au omorât pe cineva.Dupa părerea ta...e normal? Dar vreau un răspuns matur.Ar putea sa scrie copii noștri pe aici...nu se știe.
    Deci... un pic de seriozitate nu ar strica.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 20 Mar 2015, 10:38
  •  
    • 10065 mesaje
    20 Mar 2015, 10:47
    0 0
    veracara said:Sì sa simți Rușine. ..trebuie sa fi mâncat destul Omega 3.Ceea ce ție îți lipsește cu desăvârșire.
    Râdem, glumim dar nu ar trebui sa uiți de respectul pe care trebuie sa-l porti tuturor femeilor.

     

    Nu vreau a fi un Gica contra, acu ... nu de teama ca am poza la profil si voi fi trecut la supa strecurata , ci pur si simplu nu vreau io sa va supar pe dumneavoastra. Adevarul e ca va incadrati printre doamnele ce merita respect .

     

     

    Ca toate femeile merita a fi respectate ... nu prea cred, nu e un merit ce revine automat cuiva. La fel si in rindul barbatilor, desigur.

     


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 20 Mar 2015, 10:48
  •  
    • 7959 mesaje
    20 Mar 2015, 11:46
    1 0
    veracara said:Din ce știu eu bărbații ăstia nu sunt gay.E o deviație ciudată.Oricum e altfel sa dai cu părerea și e altfel sa trăiești situația aia.Fiecare din noi știm cu adevărat răspunsurile. ..Ele se afla în inima noastră.Doar ca de cele mai multe ori ținem mai mult la părerea altora decât la ce vrem cu adevărat.

     Haide bre, ma lasi. Daca al tau ar purta lenjerie de dama in fata ta si a copiilor l-ai menaja? Pana unde ai merge cu intelegerea, ti-am mai zis de limite. Iar cea care a deschis topicul si a cerut pareri pe forum va lua ce-i va conveni, stai calma.

  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 12:15
    0 0
    Am intrat pe un forum de aici...deci sunt o grămadă de bărbați care adora lenjeria intimă feminină. ABSOLUT toți spun ca sunt căsătoriți sau iubesc femeile, nu au tendințe homosexuale.Unii zic chiar ca nevestele le cumpără lenjeria, după se amuză împreună.
    Oricum ce face unu și ce poartă în intimitate e problema lui.
    Noi ne facem probleme pentru ăsta, dar când ne facem soțul dobitoc sau bou de față cu copiii, e normal?
    SÌ oricum sunt destule femei care adora sa se îmbrace ca bărbații.Exista și persoane cărora chiar nu le pasă ce gândește lumea.Ce e normal și bine pentru unu, pentru un altul poate nu e.Daca unu se simte bine așa și nu face rău nimănui. ..care e problema?
  •  
    • 7959 mesaje
    20 Mar 2015, 13:01
    2 0

     Mai Vera esti foarte superficiala. Problemele Liviei sunt mai multe, nu doar lenjeria pe care o poarta el, uite:"s-au racit", omul viseaza sa aiba si sani, lenjeria e doar cireasa de pe tort.

    Wtf, am ramas in urma, sa mori tu ca sunt femei care se imbraca precum masculii? Ma duc sa-mi iau si eu niste boxeri barbatesti atunci, d-aia cu o palma pe prohab si cu kiss me pe fund.

  •  
    • 10065 mesaje
    20 Mar 2015, 13:02
    0 0
    Da ce jocuri frumoase au unii , bre ...

    Hai sa ne jucam de-a mama si de-a tata dar schimbind rolurile de data asta ...

    Ce fain .

  •  
    • 3765 mesaje
    20 Mar 2015, 13:58
    0 0
    veracara said:Sì sa simți Rușine. ..trebuie sa fi mâncat destul Omega 3.Ceea ce ție îți lipsește cu desăvârșire.
    Râdem, glumim dar nu ar trebui sa uiți de respectul pe care trebuie sa-l porti tuturor femeilor.

     

     

    de unde stiu ca esti femeie!!?

    o poza  aiurea si un profil aisderea nu te face femeie.

  •  
    • 495 mesaje
    20 Mar 2015, 14:35
    0 0
    Eu încerc sa văd lumea așa Cum este ea...nu Cum vreau eu.Copiii care cresc acum sunt atât de dezinhibati,nici nu avem habar Cum va fi viitorul.Stiu mai multe decât știm noi.Cati ne vor părea ciudați.
    Eu va sfătuiesc sa citiți mult, nu sa stați pe forumul ăsta sa pierdeti vremea.Cautati sa învățați ceva nou..nu mai luați atitudinea aia de unu care știe tot.Faceti-va un hobby...Dar sa stai pe forum și sa te prefaci ca trăiești râzând de alții. ..e cam trist.Ieri am aflat de moartea cuiva, o persoana minunata.In momentele astea chiar ajungi sa-ti pui niște întrebări...
    Ajutândune și iubindune unii pe alții vom evolua.O seara buna!
  •  
    • 3765 mesaje
    20 Mar 2015, 14:57
    0 0
    veracara said:Eu încerc sa văd lumea așa Cum este ea...nu Cum vreau eu.Copiii care cresc acum sunt atât de dezinhibati,nici nu avem habar Cum va fi viitorul.Stiu mai multe decât știm noi.Cati ne vor părea ciudați.
    Eu va sfătuiesc sa citiți mult, nu sa stați pe forumul ăsta sa pierdeti vremea.Cautati sa învățați ceva nou..nu mai luați atitudinea aia de unu care știe tot.Faceti-va un hobby...Dar sa stai pe forum și sa te prefaci ca trăiești râzând de alții. ..e cam trist.Ieri am aflat de moartea cuiva, o persoana minunata.In momentele astea chiar ajungi sa-ti pui niște întrebări...
    Ajutândune și iubindune unii pe alții vom evolua.O seara buna!

     

     

    sa-mi scrii, ca o sa-mi fie dor  de tine. pa iubire! :*

  •  
    • 5 mesaje
    20 Mar 2015, 15:11
    0 0
    Draga mea,

    Nu îți pierde timpul. Clarifică de îndată relația voastră. Vrei un partener și nimic altceva. Oricât este de dificil gândește-te că este vorba de viața ta. Deci, te sfătuiesc: repede discută cu el, poți alege să mergeți și la un psiholog, fă toate demersurile pe care le consideri necesare pentru a clarifica care este locul tău în relație. Și mergi mai departe, acum cât încă ești tânără.

    Mult succes! 
  •  
    • 12 mesaje
    20 Mar 2015, 18:00
    1 0
    veracara said:Din ce știu eu bărbații ăstia nu sunt gay.E o deviație ciudată.Oricum e altfel sa dai cu părerea și e altfel sa trăiești situația aia.Fiecare din noi știm cu adevărat răspunsurile. ..Ele se afla în inima noastră.Doar ca de cele mai multe ori ținem mai mult la părerea altora decât la ce vrem cu adevărat.

     ceva , ceva e adevarat...parerea altora de multe ori ne influenteaza , poate ca gandim ca nu avem destula experienta sau curaj si atunci ne uitam in jur, cautam un sprijin sau pe cineva de a carui parere sa ne legam, poate chiar cautam modele...