comportament

  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mar 2015, 16:03
    0 1
    veracara said:Nu sunt nici un open,ia invata sa vorbesti cu femeile si ai grija ce scrii.Nu am dreptul sa jignesc sau sa judec pe nimeni,oamenii nu au nevoie de asta.Cine judeca e pentru ca la randul lui nu a fost iubit si acceptat asa cum este.Asa ca fiecare ar trebui sa ne oprim si sa reflectam un pic...inainte de a deschide gura sa vorbim despre altii.
    Sa negam realitatea nu ajuta la nimic.Nu vorbim cu copii despre sexualitate si contraceptie..cand ne trezim ca au ramas insarcinate la 14 ani sau au lasat pe vreuna insarcinata.Ce am rezolvat???

     

     

    sa inteleg ca nu esti chiar asa deschisa?

  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 16:09
    1 0
    Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.
  •  
    • 10065 mesaje
    19 Mar 2015, 16:09
    0 0
    igivansenior said:
    veracara said:Doamne cat de inapoiati si de puritani putem fi...Ne este rusine sa vorbim despre sex,de parca ar fi ceva imoral...judecam homosexualii....judecam si mereu judecam.Daca ne-am cunoaste un pic mai bine sigur am inceta sa mai judecam.Suntem Oameni..pur si simplu.Toti suntem ciudati intr-un anume fel,toti gresim.NU exista nimeni sfant sau perfect.
    Voi alea care faceti dragoste doar in pozitia misionarului...mai bine analizati-va relatiile,in loc sa stati sa va varsati frustrarile pe forum.
    Draga mea...daca nu simti sa divortezi Nu o face.Asculta inima ta,ea stie cel mai bine.Poti citi articole pe subiectul asta,poate asa il vei intelege mai bine pe sotul tau.
    Mai grav este cand intr-o relatie exista violenta,manipulare,indiferenta,infidelitate.Atunci chiar nu se poate
    trece peste.

    Mda..tocmai oamenii normali sunt cei mai anormali.

     

    imi place cum gandesti. esti deschisa.

    mi-ar place sa te cunosc. si poate o facem in trei, cu piti.

     

    Tie teama s-o ei de unu singur pe mineca, ai ?

     

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 16:22
    0 0
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

     VaiDomnisoara  ce  sensibila  sunteti , si  nu  se  cade un  asa  vocabular  la  fete "delicate"!!!

  •  
    • 10065 mesaje
    19 Mar 2015, 16:23
    0 0
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    Observ ca asa suparata sinteti incit si tastatura a luat alta culoare ...

     

    Sa va fac o cafeaua, aventual un ceai ... ?

     

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 16:28
    0 0
    ViktorC said:
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    Observ ca asa suparata sinteti incit si tastatura a luat alta culoare ...

     

    Sa va fac o cafeaua, aventual un ceai ... ?

     

     

     

    "Fluturii"  din  ziua  de  azi , trec  de  la  o  "floare "  la  alta!

  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mar 2015, 16:30
    0 0
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    deci nu esti deschisa pe cat pretinzi.

    un astfel de comportament, al tau, are o  definitie. se numeste ipocrizie.

     

    si cate vise imi facusem pentru un menage a trois!!!!

  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mar 2015, 16:32
    0 0
    ViktorC said:
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    Observ ca asa suparata sinteti incit si tastatura a luat alta culoare ...

     

    Sa va fac o cafeaua, aventual un ceai ... ?

     

     

    nenea viktore nu incerca sa ma indupleci, nu tine.  tot nu te invit la menage a trois

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 16:34
    0 0
    igivansenior said:
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    deci nu esti deschisa pe cat pretinzi.

    un astfel de comportament, al tau, are o  definitie. se numeste ipocrizie.

     

    si cate vise imi facusem pentru un menage a trois!!!!

     

     

    Mai  obraznicule  vad  ca  vrei  sa  te  alegi  cu  "ciocul "  aranjat!!

  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mar 2015, 16:35
    0 0
    pitipoanca69 said:
    igivansenior said:
    veracara said:Auzi nesimțitule. ..cred ca confuzi persoana.Nu am râs împreună la bancuri porcoase ca să-ti permiți tu sa-mi scrii așa ceva.
    Și dacă chiar ești așa bărbat. ..nu știu ce cauți tu pe un forum de femei.Daca nu sa agăți. ..și atunci halal bărbat ești. Zi Mersi ca nu ai poză. ..Poate te trezeai cu moaca umflată într-o zi.MARLANULE care ești.

     

    deci nu esti deschisa pe cat pretinzi.

    un astfel de comportament, al tau, are o  definitie. se numeste ipocrizie.

     

    si cate vise imi facusem pentru un menage a trois!!!!

     

     

    Mai  obraznicule  vad  ca  vrei  sa  te  alegi  cu  "ciocul "  aranjat!!

     

     

    d-abia o astept . ma duc sa ma aranjez

  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 16:39
    0 0
    Simplu...nu îmi plac mitocanii.Ai greșit adresa, dacă sunt deschisa la anumite chestii...ce înseamnă? Ca am nevoie de mai mulți bărbați? Voi citiți ce scrieți?
    De respect ai auzit?

    Am barbat, unul și bun.Care spre deosebire de alții...respecta femeile.Nici cu spatele nu m-as uita la unul misogin și mitocan.
  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 16:40
    0 0
    Eu de ceai nu am nevoie...Dar mulți de aici ar avea nevoie de o cură serioasă cu Omega 3
  •  
    • 7959 mesaje
    19 Mar 2015, 16:42
    0 0
    veracara said:Nu sunt nici un open,ia invata sa vorbesti cu femeile si ai grija ce scrii.Nu am dreptul sa jignesc sau sa judec pe nimeni,oamenii nu au nevoie de asta.Cine judeca e pentru ca la randul lui nu a fost iubit si acceptat asa cum este.Asa ca fiecare ar trebui sa ne oprim si sa reflectam un pic...inainte de a deschide gura sa vorbim despre altii.
    Sa negam realitatea nu ajuta la nimic.Nu vorbim cu copii despre sexualitate si contraceptie..cand ne trezim ca au ramas insarcinate la 14 ani sau au lasat pe vreuna insarcinata.Ce am rezolvat???

     Pai daca n-ai dreptul de ce o faci? Ai inteles pe dos, nici nu ma mir, nu toti ne nastem pentru asta. Eu sunt omul care trece peste multe si poate ierta orice, nu ca as avea ce pana acum, as merge pana in panzele albe pentru casatoria mea, pentru familia mea, pentru ca ai mei copii sa se afle in siguranta alaturi de amandoi parintii lor. Dar ce povesteste d-na este peste ce pot eu trece si tu nu poti sa vi si sa spui ca n-am dreptul la o parere. E forum public, parerea e a mea. Ce te ...pe tine grija? N-am nimic cu homosexualii, dar sa fie la ei acasa, la mine n-au loc. Si nu te mai imbatosa asa, ca nici tu nu esti o sfanta. Vrei sa spui ca o faci doar in pozitia misionarului?

    Vera draga, daca vrei sa nu fii atacata, nu ataca. Poate patesti ceva. Nu judeca si nu ataca!

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 16:43
    0 0
    veracara said:Eu de ceai nu am nevoie...Dar mulți de aici ar avea nevoie de o cură serioasă cu Omega 3

     

      Doamna , nu  va  enervati  , acest  "derbedeu"  este  un  element  retrograd  al  societatii 

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 16:56
    0 0
    madalina_ina said:lasa-i vera ca le curg balele de opt ani jumate pe aici si inca nu le-a picat nimic

    vai de capul lor

     Vai  Domnisoara  , da  ce inteligenta  sunteti!!!

     

    Expresia  asta  ati  invatat  o  la  pension??:

     

    Am  vrea  sa  va  oferim  o  cafea1:0

  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 16:58
    0 0
    Nu am atacat pe nimeni...văd ca te-ai simțit. Dacă o problema e prea mult pentru mine...mai întâi citesc, nu arunc cu pietre.
    Dacă s-ar întâmpla să am un copil homosexuali? Ce fac? Nu-l mai iubesc și Nu-l mai sprijin?
    Ar trebui sa iubim și sa acceptam oamenii, nu sa radem de ei și sa judecam.Macar atâta timp cât nu ne-au făcut rău.
    Eu cred ca ea deja știe răspunsul. ..singură.
    Fiecare în inima sa are raspunsul.
  •  
    • 495 mesaje
    19 Mar 2015, 17:01
    0 0
    Dacă am fost dură îmi cer eu scuze.Nu îmi plac miștoul și răutatea.Mai citesc și adolescenții poate...mai sunt adolescenți care cer sfaturi.Un pic de seriozitate nu ar strica.
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 17:06
    0 0
    madalina_ina said:
    pitipoanca69 said:
    madalina_ina said:lasa-i vera ca le curg balele de opt ani jumate pe aici si inca nu le-a picat nimic

    vai de capul lor

     Vai  Domnisoara  , da  ce inteligenta  sunteti!!!

     

    Expresia  asta  ati  invatat  o  la  pension??:

     

    Am  vrea  sa  va  oferim  o  cafea1:0

     nu beau cafea de la curvari

    stati la agatat, poate va pica si voua ceva

    pana acum v-a picat cate o bala

     Da  de  ce  sunteti  asa  excitata??

    O  fi  astenie  de  primavara! 

      Nu  i  frumos  sa  folositi  astfel  de  cuvinte!:0

      Doar  sunteti  o  "Doamna"!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mar 2015, 17:11
    0 0
    madalina_ina said:curvarilor !
    cred ca sunteti si betivi

     

      Domnita ,  ce  cuvinte  "grele'  folositi!

    Aveti  prietene pe  "centura " ??

  •  
    • 102 mesaje
    19 Mar 2015, 17:15
    0 0
    mai fetilor, da si ati patit ? va mananca, va mananca ?