Relatii extraconjugale

  •  
    • 1252 mesaje
    23 Oct 2014, 17:17
    2 0
    Anda daca ar avea un AK47- Kalașnikov, ar zbura gloantele-n juru ei mai ceva ca stropii de ploaie

    Anda, nu asa inveti omul, cu injuraturi. A trai crestineste inseamna a fi plin de milostivire, mila, si dragoste fata de oameni. Sa suferi si sa te bucuri odata cu semenii tai.
    Ma gandesc ca poate ai un parinte duhovnic.. oare ce parere ar avea daca te-ar auzi vorbind asa, ma intreb
  •  
    • 4346 mesaje
    23 Oct 2014, 17:19
    0 2
    Rexela said:Va multumesc dragi prieteni virtuali pentru sfaturi, se pare ca am gresit daca am incercat sa imi descarc sufletul aici, sunt cativa membrii care stiu numai sa critice, nu mai judecati omul pana nu stiti exact ce se intampla cu el si ceea ce simte, este foarte simplu sa arunci cu noroi in cineva.....dar cineva-ul ala poate chiar sufera....o seara buna sa aveti!

     
     Din pacate, scoafele inevitabil se manjesc cu noroi!!!  In alta ordine de idei meriti toata suferinta de pe pamant pt ca nu stii sa apreciezi binele de langa tine. Macar de ar afla si sotul tau ce panarama de nvasta si a luat!..oricum mai devreme sau mai tarziu o sa pierzi tot ce ai langa tine ..macar atunci o sa aflii ce e suferinta si o sa meriti fiecare particica din ea!
     

  •  
    • 1787 mesaje
    23 Oct 2014, 18:16
    5 0
    Din ce vad eu, femeia nu a alergat dupa "maciuca", ci mai curand dupa sentimentul ala de aventura, de nou, de adrenalina, de inedit, de ilicit, de furnicaturi, tremuraturi, palpitatii... Mai ales ca la capitolul sex ea lasa sa se inteleaga ca amantul nici nu o are de aur, nici nu poseda doua 
    Acest mesaj a fost editat de către Midorri: 23 Oct 2014, 18:16
  •  
    • 6557 mesaje
    23 Oct 2014, 18:30
    1 0
    daca povestea cum sotul e asa si pe dincolo si nu e fericita din cauza asta era si pupata si luata in brate
  •  
    • 16187 mesaje
    23 Oct 2014, 18:41
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 23 Oct 2014, 18:43
  •  
    • 6557 mesaje
    23 Oct 2014, 19:24
    0 0
    Milady_me said:

    Chiar, mi-e dor de Bitter.... aş aprecia un subiect care să-l stârnească şi să-l scoată din bârlog, mulţumesc foarte mult

     
    innebunisi? ) mie nu mi-e deloc, nu starni demonii te rog

  •  
    • 5862 mesaje
    23 Oct 2014, 19:28
    0 0
    mi, uita-te-n oglinda si spune-i numele de 5 ori
    Acest mesaj a fost editat de către Gretchen: 23 Oct 2014, 19:29
  •  
    • 16187 mesaje
    23 Oct 2014, 19:42
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 08:43
    1 0
    Midorri said:Din ce vad eu, femeia nu a alergat dupa "maciuca", ci mai curand dupa sentimentul ala de aventura, de nou, de adrenalina, de inedit, de ilicit, de furnicaturi, tremuraturi, palpitatii... Mai ales ca la capitolul sex ea lasa sa se inteleaga ca amantul nici nu o are de aur, nici nu poseda doua 

     In sfarsit cineva care a inteles de ce am "calcat stramb", nu ma intereseaza sexul atat de tare precum imi place ceea ce descrie Midorri mai sus...thx

  •  
    • 16187 mesaje
    24 Oct 2014, 08:46
    3 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Oct 2014, 08:47
  •  
    • 8715 mesaje
    24 Oct 2014, 08:58
    1 0
    Rexela said:
    Midorri said:Din ce vad eu, femeia nu a alergat dupa "maciuca", ci mai curand dupa sentimentul ala de aventura, de nou, de adrenalina, de inedit, de ilicit, de furnicaturi, tremuraturi, palpitatii... Mai ales ca la capitolul sex ea lasa sa se inteleaga ca amantul nici nu o are de aur, nici nu poseda doua 

     In sfarsit cineva care a inteles de ce am "calcat stramb", nu ma intereseaza sexul atat de tare precum imi place ceea ce descrie Midorri mai sus...thx

     

    Relaxa...

     

    Sa intelegem ca sexul iti place mai putin tare?

    Mai mediu, asa?

    Ori chiar flasc???

     

     

  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 09:03
    0 0
    warmfreezer said:
    Rexela said:
    Midorri said:Din ce vad eu, femeia nu a alergat dupa "maciuca", ci mai curand dupa sentimentul ala de aventura, de nou, de adrenalina, de inedit, de ilicit, de furnicaturi, tremuraturi, palpitatii... Mai ales ca la capitolul sex ea lasa sa se inteleaga ca amantul nici nu o are de aur, nici nu poseda doua 

     In sfarsit cineva care a inteles de ce am "calcat stramb", nu ma intereseaza sexul atat de tare precum imi place ceea ce descrie Midorri mai sus...thx

     

    Relaxa...

     

    Sa intelegem ca sexul iti place mai putin tare?

    Mai mediu, asa?

    Ori chiar flasc???

     

     Sexul imi place asa cum ii place la oricine, sa nu imi spuna nimeni mie ca nu-i place , sau moderat, asta sunt aberatii, daca nu le place inseamna ca nu au pe cineva care sa le/ii faca sa le placa. Eu cu sotul meu nu avem probleme de genul asta, mai mult de atat ne potrivim la fix in pat. Problema este ca eu am vrut flutiri, emotie...etc...

     

  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 09:05
    0 0
    Cu sotul meu nu mai am adrenalina, I-a spuneti cati dintre voi sunteti casatoriti si inca aveti acelasi emotii cand va suna sau va trimite un mesaj cum le-ati avut la inceputul relatie. Dragilor este lege scrisa " dupa casatorie se instalaeaza monitonia, rutina blablabla. Mie imi era dor de putin adrenalina...
  •  
    • 8715 mesaje
    24 Oct 2014, 09:07
    1 0
    Rexela said:

     Sexul imi place asa cum ii place la oricine, sa nu imi spuna nimeni mie ca nu-i place , sau moderat, asta sunt aberatii, daca nu le place inseamna ca nu au pe cineva care sa le/ii faca sa le placa. Eu cu sotul meu nu avem probleme de genul asta, mai mult de atat ne potrivim la fix in pat. Problema este ca eu am vrut flutiri, emotie...etc...

     

     

    Relaxa, pai de ce nu zici asea, man?

     

    Pana la urma, e treaba ta daca tie iti plac mai mult flututii, emotiile, divorturile...

     

     

  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 09:11
    0 0
    As vrea sa cred la cei care sunt casatoriti ca inca tremurati cand vine sotul/sotia acasa, la fel cum era cand v-ati cunoscut si v-ati dat intalniri si alea alea...Analizati-va fiecare relatia pe care o aveti si ganditi-va putin daca am gresit chiar asa de tare. Stiu, nu e corect fata de celalalt. Sunt convinsa de faptul ca fiecare dinte voi ati fost tentati sa inselati, macar o data, dar nu ati avut curaj, multi poate inseala si nu au curaj sa spuna tocmai in idea ca sa para ei cat mai familisti si cinstiti.....eeeee uite ca eu am avut curaj sa o fac, am avut curaj sa o si spun aici. I-a ganditi-va fiecare putin, de ce tot timpul trebuie sa ne sacrificam pentru altii, de ce nu putem sa ne gandim si la noi putin, atata timp cat e facut cu cap si nu se afla ...
  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 09:12
    0 0
    warmfreezer said:
    Rexela said:

     Sexul imi place asa cum ii place la oricine, sa nu imi spuna nimeni mie ca nu-i place , sau moderat, asta sunt aberatii, daca nu le place inseamna ca nu au pe cineva care sa le/ii faca sa le placa. Eu cu sotul meu nu avem probleme de genul asta, mai mult de atat ne potrivim la fix in pat. Problema este ca eu am vrut flutiri, emotie...etc...

     

     

    Relaxa, pai de ce nu zici asea, man?

     

    Pana la urma, e treaba ta daca tie iti plac mai mult flututii, emotiile, divorturile...

     

     Nu discutam de divort aici, insel de 5 luni si inca nu s-a simtit absolut nimic acasa, eu tare as vrea sa ma opresc , nu pentru faptul ca mi-e frica, ci pentru ca amantul nu prea stie ce vrea...

     

  •  
    • 16187 mesaje
    24 Oct 2014, 09:17
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8901 mesaje
    24 Oct 2014, 09:18
    1 0
    Rexela, draga, ai inceput sa bati campii rau, dar rau de tot!

    Tu chiar ai impresia ca dai dovada de mare curaj, inselandu-ti sotul? Sau ca cele care n-o fac sunt niste lase?!

    Mai mult, nici macar acum, in ceasul al nu-stiu-catelea, tu nu te gandesti la casnicia ta, ci la faptul ca "amantul nu stie ce vrea". Dar tu ce vrei, de fapt? Ce asteptari ai de la el?
  •  
    • 16187 mesaje
    24 Oct 2014, 09:19
    3 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Oct 2014, 09:19
  •  
    • 4346 mesaje
    24 Oct 2014, 09:26
    0 0
    Rexela said:Cu sotul meu nu mai am adrenalina, I-a spuneti cati dintre voi sunteti casatoriti si inca aveti acelasi emotii cand va suna sau va trimite un mesaj cum le-ati avut la inceputul relatie. Dragilor este lege scrisa " dupa casatorie se instalaeaza monitonia, rutina blablabla. Mie imi era dor de putin adrenalina...

     
    legea asta scrisa e doar in capul tau de panarma. Nicio monotonie  nu se instaleaza dupa casatorie , daca iti iubesti partenerul de viata. Astea s povesti  cu care vrei sa ti linisteti constiinta ca sa continui cu futaiurile..

    In schimb abia astept adrenalina cand sotul tau o sa afle si probabil o sa vrea sa divorteze si sa ia si copilul