Relatii extraconjugale

  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 13:19
    2 0
    Daca vrei sa rupi pisica , poti , numai ca problema este ca dupa ce o rupi , viata de acasa ti se va mai parea la fel de dulce!!!
  •  
    • 8901 mesaje
    23 Oct 2014, 13:19
    1 0
    Rexela said:
    adina236 said:pe romaneste te mananca-n kur.
    sper ca esti doar un troll care n-are treaba acasa.
    daca esti reala......ups, vei plange.

     Iti multumesc pentru ce mi-ai spus, ai foarte mare dreptate, o sa incerc sa ma opresc, stiu ca voi plange.
     Spune-mi te rog ceva: daca ai fi in situatia mea, cu o familie minunata, dar si indragostita nebuneste de unul care nu stie ce vrea, care se joaca cu mine, ce ai face? Cum ai proceda sa te opresti si sa nu te mai moi la sms-urile si telefoanele lui.
    Asta e sfatul pe care il doresc de la voi, cum sa gandesc rational si nu cu inima, cum sa fiu mai tare sa pot trece peste.

     mai omule, ca sa nu ramai agatata in aer, poti avea o discutie clara cu el: uite care-i baiul nene, chestia asta nu duce nicaieri, eu nu vreau sa-mi risc familia pt niste momente de adolescent, so....pa. sper ca esti de accord cu mine si ca ma respecti destul de mult sa dispari din viata mea.

    daca nu mai raspunzi la sms, mail, etc, nu faci decat sa te asezi cu dosul pe jar si sa-ti chinui nervii.

    by the way, nici macar nu esti o amanta desteapta. stii ca daca sotul simte ceva si iti controleaza telefonul te-ai fu.ut, right?

    inca mai am speranta ca vrei sa faci trafic pe eva si atat.

  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 13:32
    0 0
    ViktorC said:
    adina236 said:pe romaneste te mananca-n kur.
    sper ca esti doar un troll care n-are treaba acasa.
    daca esti reala......ups, vei plange.

     

    Ma scuzati . A, mincat-o.

     

    Si o mai maninca, doar ca nu mai vrea in bobeta ca e incomod se pare.

     

       Pai  ce  ,  masculul  nu  are  bani  de  2  ore  la  "Hostess"!!!????

  •  
    • 4455 mesaje
    23 Oct 2014, 13:33
    8 1
    Iote de aia mi-e mie rusine ca-s femeie. Ca vad cate una atarnata de o poola, fara coloana verticala si care se ascunde de lumea reala in telenovele de cacat. Ce e mah asa greu sa-l bagi in aia a ma-sii si sa-ti vezi de viata ta, cu sau fara boul legal? Unde pisicii mei a disparut ratiunea? Vedea-m-as alergand ca o mimoza sa ma pup prin parcari cu unu' la 30+ de ani. Unele aveti tarate in cap.
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 13:39
    2 1
    Barbatii inseala ca e porci , dar oare de ce inseala femeile ???
    Raspuns;Ca au tot un porc acasa!!!
  •  
    • 4455 mesaje
    23 Oct 2014, 13:43
    2 0
    Piti, asta e scuza. Ambele sexe inseala ca isi proiecteaza propria fericire asupra unei persoane, in loc sa fie ei responsabili pt ea. Ca e mai usor aa dai vina pe altul decat pe tine.
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 13:51
    0 0
    opium said:Iote de aia mi-e mie rusine ca-s femeie. Ca vad cate una atarnata de o poola, fara coloana verticala si care se ascunde de lumea reala in telenovele de cacat. Ce e mah asa greu sa-l bagi in aia a ma-sii si sa-ti vezi de viata ta, cu sau fara boul legal? Unde pisicii mei a disparut ratiunea? Vedea-m-as alergand ca o mimoza sa ma pup prin parcari cu unu' la 30+ de ani. Unele aveti tarate in cap.

    Prin  tarate  intelegi  pu..??!!!

  •  
    • 6557 mesaje
    23 Oct 2014, 14:19
    0 0
    Sa inteleg ca te f bine la cap sau prin alte parti? Treaba cu ce mirific e sotul meu dar eu tremur pentru altul nu o inteleg si crdeam ca inteleg destule : D cred ca te complaci din inertie si intr.o relatie si in cealalta de fapt
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 14:22
    1 0
    panselutas said:Sa inteleg ca te f bine la cap sau prin alte parti? Treaba cu ce mirific e sotul meu dar eu tremur pentru altul nu o inteleg si crdeam ca inteleg destule : D cred ca te complaci din inertie si intr.o relatie si in cealalta de fapt

     

    Cred  ca  sunteti  invidoase ,  ca  a  gasit  ciocan  bun!!!

  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 14:28
    0 0
    Nu stiu ce ma face sa il doresc asa de mult. Daca va spun ca nici macar nu am avut o noapte de pomina pana acum , o sa spuneti ca sunt nebuna. Tocmai asta e ciudat , sotul meu e barbatul ideal, pe care si l-ar dorii orice femeie iar eu ca o dobitoaca imi sta capul la altul. nu stiu de ce, ironia e ca femeile isi cauta amnti mai buni ca sotul lor, si mai tineri, eu am gasit exact invers: are in jur de 40 ani.....
  •  
    • 10065 mesaje
    23 Oct 2014, 14:58
    0 0
    Rexela said:Nu stiu ce ma face sa il doresc asa de mult. Daca va spun ca nici macar nu am avut o noapte de pomina pana acum , o sa spuneti ca sunt nebuna. Tocmai asta e ciudat , sotul meu e barbatul ideal, pe care si l-ar dorii orice femeie iar eu ca o dobitoaca imi sta capul la altul. nu stiu de ce, ironia e ca femeile isi cauta amnti mai buni ca sotul lor, si mai tineri, eu am gasit exact invers: are in jur de 40 ani.....

     

    Mai, hotaraste-te . 38 sau 41 ?

     

     

    N-ai amintit nimic de zodie . Acu', sa nu zici ca-i patruped c-o mai da cotita (dispare) cite-o data ...

     

  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 15:01
    0 0
    In jur de 40, parca daca ar fi 38 sau 40 nu ar fi tot una.....tot e mult mai in varsta ca mine, daca eram fata despteapta imi cautam unul de 25, cu patratele pe abdomen.....dar noooo, m-a cucerit batranelul.
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2014, 15:04
    0 0
    Rexela said:In jur de 40, parca daca ar fi 38 sau 40 nu ar fi tot una.....tot e mult mai in varsta ca mine, daca eram fata despteapta imi cautam unul de 25, cu patratele pe abdomen.....dar noooo, m-a cucerit batranelul.


    Credeam  ca  ciocanul  te  intereseaza  pe  tine , nu  patratelele ,  sau  macar  portofelul!!:0
     

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Oct 2014, 15:06
    0 0
    Rexela said:Nu stiu ce ma face sa il doresc asa de mult. Daca va spun ca nici macar nu am avut o noapte de pomina pana acum , o sa spuneti ca sunt nebuna. Tocmai asta e ciudat , sotul meu e barbatul ideal, pe care si l-ar dorii orice femeie iar eu ca o dobitoaca imi sta capul la altul. nu stiu de ce, ironia e ca femeile isi cauta amnti mai buni ca sotul lor, si mai tineri, eu am gasit exact invers: are in jur de 40 ani.....

    cand te gandesti atat de  mult la aceasta "relatie" imagineazati cum ar fi sa fii tu cea tradata si cum te-ai simti daca ai fi tu cea care ofera dragoste si incredere si primeste .....

  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 15:06
    0 0
    Nu ma intereseaza portofelul deloc! o my god! ce ati inteles voi? Nu este vorba de interes...
  •  
    • 10065 mesaje
    23 Oct 2014, 15:08
    0 0
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:
    adina236 said:pe romaneste te mananca-n kur.
    sper ca esti doar un troll care n-are treaba acasa.
    daca esti reala......ups, vei plange.

     

    Ma scuzati . A, mincat-o.

     

    Si o mai maninca, doar ca nu mai vrea in bobeta ca e incomod se pare.

     

       Pai  ce  ,  masculul  nu  are  bani  de  2  ore  la  "Hostess"!!!????

     

    Doua ceasuri ? Ha.

     

    Nici de bancuri nu ajunge, apoi de-o tavaleala ...

     

  •  
    • 1252 mesaje
    23 Oct 2014, 15:13
    6 1
    Toate astea de umbla dupa maciuca in alte parti baga faza cu "sotul meu e barbatul minunat pe care orice femeie si l-ar dori"

    Ma scuzati da sa-mi fut una daca pot sa va inteleg.
    Unde gasiti barbatii astia perfecti? Nu de alta dar am vrea si noi reteta succesului ca suntem multe doritoare de barbati perfecti dupa care sa saliveze toate muierile pe strada.
    Si o fi perfectiunea asta de care vorbiti asa plictisitoare de fugiti toate dupa alte maciuci?
    Nu stiu, intreb, ca ma roade curiozitatea. Dupa barbatiumiu nu saliveaza fumeile pe strada si nici perfect nu e da nici ca mi-ar fi venit vreodata sa fug la altii.

    Acu' serios vorbind, esti o femeie slaba. N-am sfaturi pt cazuri d-astea, nu pot sa va inteleg si basta.
    Explicatia ar fi ca nu aveti constiinta. Eu n-as putea sa inchid ochii seara stiind ca "barbatul perfect" de langa mine crede ca-s sfanta si eu dau la maciuca de ma rup in alte parti, si nici sa-mi privesc copilu in ochi si sa ma mai trezesc sa-i dau si sfaturi de viata cand eu sunt cum sunt.

    Da e si asta o chestie buna, pana la urma, sa te doara-n dos de toate , cica oamenii astia traiesc mult

    Acest mesaj a fost editat de către Maui.Wowie: 23 Oct 2014, 15:14
  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 15:17
    0 0
    Imi place ce raspunsuri imi trantiti in fata, chiar va multumesc....tot ceea ce citesc imi da de gandit , chiar nu-I ok ceea ce fac. Dar ma duc pe partea cealalata si imi spun "ce naiba sa las viata asta sa treaca asa pe langa mine" ? What????
  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 15:20
    0 0
    Puffff .....cata dreptate aveti in tot ceea ce spuneti. Cand ai mintea blocata si vezi ca prostu' doar ce-i bine pentru tine nu te mai intereseaza altii, chiar ma bucur ca am avut curajul sa va scriu aici, parca barierele pe care mi le-am pus singura incep sa cedeze. Thx...
  •  
    • 44 mesaje
    23 Oct 2014, 15:22
    0 0
    daria_alex said:
    Rexela said:Imi place ce raspunsuri imi trantiti in fata, chiar va multumesc....tot ceea ce citesc imi da de gandit , chiar nu-I ok ceea ce fac. Dar ma duc pe partea cealalata si imi spun "ce naiba sa las viata asta sa treaca asa pe langa mine" ? What????

     

    pai nu o lasa sa treaca! Dar fi in pm sincera si arata ca iti RESPECTI macar sotul daca nu il mai iubesti! Zi-i ca vrei divort si vezi-ti de viata ta!

    Dar...nu-i asa ca nu vrei nici asta?! Muiere fiind iti doresti si stabilitate. Iar lasitatea e mare  

     Da asa e...nu vreau divort, vreau stabilitate, de lasa sunt foarte lasa in ceea ce fac, ma gandesc cum ar fi sa aflu eu ca sotul meu mi-ar face una ca asta?  Nici nu vreau sa ma gandesc.