ce faci cand nimic nu te mai motiveaza??

  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 18:12
    0 0
    Fetelor imi cer mii de scuze ca nu v-am raspuns dar am fost plecata .
    O sa va iau pe rand .
    Incep cu Laura .......
    Doamne Laura m-ai rapus ,sant umflata de plans.Nu am cuvinte ........Nu pot decat sa-ti multumesc ca ai un asa suflet .....
    Scuza-ma ...nu pot sa gandesc acum ...dupa ce ma adun putin o sa incerc sa-ti raspund......
  •  
    • 573 mesaje
    7 Apr 2005, 18:53
    0 0
    Hehe,ce-mi place aici la voi ca sinteti active.Stelia si eu am slabit in ultimile 14 zile 8 kg.Cu atkins.Si continui,acum am trecut de prima faza,aia de 14 zile.Mai fetelor,ce e cu tinctura asta de soc?
  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 19:07
    0 0
    Borgia ,cred ca maine o sa-mi raspunzi da' eu iti spun ca mi-am desenat pe un perete in casa, un ,,loc de dat cu capul" .N-ai sa vezi fetitza ,nu pot sa intru si gata .
    Iar de elixirul de soc iti spune tanti moi, ce e cu el......
    Abia ce l-am terminat si eu de cateva saptamani ,da' in afar' de stele verzi pe care le vedeam si faptul ca mergeam pe sapte carari(cand am ajuns la sapte lingurite pe zi) cand ma ridicam din fotoliu ,nu s-a 'ntamplat nimic....
    Mai si are neste recomandari acolo de te gandesti c'ai dat peste vreun panaceu bun la toate.Asa o fi.... dar de slabit fara dieta ,nici vorba....
  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 19:18
    0 0
    Diotima ,ma bucur sa te citesc din nou
    Ce sa zic ,vreti sa ma umiliti definitiv ,ha.....???
    Maaay, da ' numai femei invingatoare avem pe subiectul asta :O
    Bravo voua ,nu faceti altceva decat sa ne dati si noua din forta voastra cate putin .Traiasca internetul....

    Carrie imi descretesti fruntea mereu
  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 19:28
    0 0
    Oana ,dupa cum ai vazut nu pot sa primesc nimic .Curios este ca intru pe yahoo, apar acolo cu id-ul dar cand dau pe mail se instaleaza o foaie alba maaaare cat ecranul si nimic.Da'mi zice :welcome
  •  
    • 1026 mesaje
    7 Apr 2005, 19:44
    0 0
    Hai ma, ca nu inteleg ce are internetul asta al tau!! il ai sigur ca intri doar pe eva, nu?
    Si daca intri in adresa aia trimisa de borgia nu poti?? Am incercat eu acum, adresa e activa, merge. Nu poti face "sign in" la nici-o adresa de pe yahoo sa inteleg?
    Sunt in ceata, nu imi explic ce poate fi.

    Ok, nu mai vreau socul ala, vad ca are urmari prea grave Nu vreau sa dorm la baie totusi
  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 19:59
    0 0
    Oana ,internetul n-are nimic ,e ok .Calculatorul are .Asa mi-a zis si tipul cu calculatorul ca trebuie nu stiu ce sa faca in el ca sa pot naviga fara probleme .Eu chiar si cand intru pe eva am probleme aproape de fiecare data .Pur si simplu se blocheaza si pana nu-i dau resetare nu mai face nimic.Am windows xp 2001-2002 cred si calculatorul e nou dar nu stiu ce program ii mai trebuie special pentru internet.Ti-am zis ca nu ma pricep la componente....
  •  
    • 666 mesaje
    7 Apr 2005, 20:04
    0 0
    De soc am citit multe lucruri frumoase si in principiu se foloseste in curele de slabire ca diuretic si usor laxativ dar mai ales pt. cele cu probleme de glanda hiper.
    Ca tinctura e cam naspa ca se prepara din alcool de 90 de grade ,deci vezi de ce ma clatinam eu asa .......
  •  
    • 573 mesaje
    7 Apr 2005, 23:00
    0 0
    marty,dute la google si baga -antivirusi.Cauti pe acolo si gasesti "antivirus online-free"si da-i download.Asa facea si-al meu,mi-a gasit 200 si ceva de virusi si mi l-a curatat."Antivirus online"mai exact trebuie sa gasesti.Sa vezi ca se rezolva.Icercati si voi fetelor.Pa!
  •  
    • 573 mesaje
    7 Apr 2005, 23:44
    0 0
    La google cind bagi "antivirusi"si se deschide,te duci la pozitia a6a scrie
    La-Start.ro,deschizi acolo si undeva sus in dreapta ai BitDefender online,scan online tra-la-la.Bafta.
  •  
    • 3526 mesaje
    8 Apr 2005, 09:09
    0 0
    Marty draga mea, cand iti mai apare welcome marty.. da-i un sictir online

    si eu vreau sa slabesc mahhhhhhh, si nu poci.
  •  
    • 666 mesaje
    8 Apr 2005, 09:32
    0 0
    Ce sictir Carrie ,ca welcome-ul imi apare ca sub-titlu direct in yahoo .Deci imi recunoaste id-ul da' nu ma lasa mai incolo putin.

    Da' cu slabitu' chiar ca m-ai surprins ...:O
    Nu te-am auzit cu slabitul bre... pana acum... sau vrei doar sa arati mai bine in noua postura de mireasa ..??Ca daca e asa atunci e scuzabil....
    Aproposito..cand are loc fericitul eveniment...ca sa stim daca mai e ceva timp de vreo dieta...??
  •  
    • 3526 mesaje
    8 Apr 2005, 09:39
    0 0
    ei, nu ma mai marit. de aia vreau sa slabesc. da nu am nici o treaba.
    iar am pachet azi
    iar va iubesc azi.
  •  
    • 666 mesaje
    8 Apr 2005, 09:46
    0 0
    Carrie ,vrei sa spui ca nunta s-a anulat ??Sau n-am inteles eu bine!!Hai ca eu deja ma si vedeam chiuind la nunta....
  •  
    • 3526 mesaje
    8 Apr 2005, 09:53
    0 0
    nu ma mai marit.
    end of story.
    chiuim la alta nunta.
  •  
    • 578 mesaje
    8 Apr 2005, 10:00
    0 0
    carrie, imi pare nespus de rau! din ce spuneai la alte subiecte banuiam, dar speram sa nu fie adevarat!
  •  
    • 666 mesaje
    8 Apr 2005, 10:00
    0 0
    Imi pare tare rau ,dar nu vreau sa intru mai adanc de atat in detalii ca e 'usine.
    Din nou ma surprinzi cu atitudinea ta .Doamne cum sant unele femei din stanca si nu alta.....
    Ma simt cat o furnica in momentul asta ....
  •  
    • 3526 mesaje
    8 Apr 2005, 10:02
    0 0
    haideti mey ca nu e capat de tara.
    ia, reluati-va dietel aici sa mai bag si eu la cap.
    as bea azi niste bors de exemplu.
  •  
    • 666 mesaje
    8 Apr 2005, 10:09
    0 0
    Carrie, sa nu dai cu piatra cand o sa-ti zic ca si p'asta l-am prestat...
    Binenteles .....niente ....
    Eu raman la ideea cu ciugulitul asta, asa ca o pasarica (va rog nu adaugati restul frazei).
    Nu m-am mai cantarit dar vad ca intru altfel in haine....
    ......,,peace".....
  •  
    • 3526 mesaje
    8 Apr 2005, 10:15
    0 0


    te cred iubita, mie imi face f bine borsul. mai ales dupa o betie. mmmmm.