lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 31 mesaje
    11 Iun 2009, 13:09
    0 0
    buna.eu am incercat al viversum.mi-au zis cateva chestii....acum ramane de vazut daca se vor adeveri....cat costa sedinta la jasmine?se face telefonic?
  •  
    • 28 mesaje
    11 Iun 2009, 14:08
    0 0
    buna!!! pai la vivesum si-a ghicit o prietena,dar este scump,nu a fost f incantata,acum ii place la jasmine!!!la jasmine costa 50 lei! adevarul ca daca o chestie se repeta in carti,asa este destinul inseamna,cum pot aparea aceleasi chestii,cand jasmine le amesteca la intamplare?chiar este CEVA important atunci!!nuuu?cum s aiasa chestii repetitive,daca ele nu ar fi adevarate?la mine s-au implinit tot alea care s-au repetat,au fost si bune si rele!!sunt foarte multumita de jasmine plus prietenele pe care le-am trimis la ea!!!
  •  
    • 157 mesaje
    11 Iun 2009, 15:19
    0 0
    As vrea sa stiu cam de cand va duceti voi la Jasmine. E cineva care s-a dus mai demult, adica cu un an, doi in urma?
  •  
    • 31 mesaje
    11 Iun 2009, 18:28
    0 0
    sedinta o tinem la telefon cu jasmine?cat dureaza?
  •  
    • 33 mesaje
    11 Iun 2009, 21:05
    0 0
    Din cate am inteles eu de la inceputul topicului,Lavya si ilsa au mers de mai mult timp,loavya o stie de cativa ani iar ilsa nu stiu tot asa de mult!!! de fapt Lavya ne-a recomandat-o la inceput de tot!!philo de cateva luni,eu am urmarit tot topicul...eu sutn mai noua in raza ei....am fost de vreo 3-4 ori la jasmine!!! ptr eva care a aintrebat cat dureaza si 1 ora,si 1 ora jumate,oricum nu s euita la ceas ,tine nu gluma,asta imi place ca este pasionata rau!!!!
  •  
    • 31 mesaje
    12 Iun 2009, 15:55
    0 0
    mi-am facut si eu programare la jasmine.abia astept sa vad ce imi va spune.
  •  
    • 38 mesaje
    12 Iun 2009, 22:48
    0 0
    te asteptam cu impresii!!! sper sa fii multumita!! eu sunt in continuare,incetul cu incetul ies toate!!! mirunas keep the faith!!! mergem inainte cu toate,o sa fie bine, sunt sigura ca esti o tipa deosebita!!!
  •  
    • 157 mesaje
    15 Iun 2009, 09:01
    0 0
    Multumesc, Ilsa, pentru apreciere, desi nu ma cunosti. Si eu imi doresc atat de mult ca lucrurile sa iasa bine...dar parca in raport cu modul in care arata ele in prezent, mi-e f greu sa sper. Imi doresc doar multa liniste si sa am puterea de a accepta si suporta cu usurinta, daca se poate, ceea ce imi este dat.
  •  
    • 27 mesaje
    15 Iun 2009, 12:42
    0 0
    heyda ai mp. mersi
  •  
    • 157 mesaje
    15 Iun 2009, 14:04
    0 0
    Voiam sa te mai intreb ceva, Ilsa, tu cam de cat timp te duci la Jasmine si cam de cate ori ti-ai dat la ea. Multumesc pentru raspunsuri, incurajarile voastre ma fac sa ma simt mai bine.
  •  
    • 157 mesaje
    16 Iun 2009, 20:41
    0 0
    Buna, a mai fost cineva la Jasmine?
  •  
    • 38 mesaje
    17 Iun 2009, 00:13
    0 0
    eu ma fost acum mult timp,nu stiu cred ca mai mult de 1 an,adica NU pe acest forum am aflat de ea,eu am recunoscut la inceput adresa de mail,telefonul si am ramas traznita ca este acea jasmine la care merg eu!!! am fost d emai multe ori,mai mult de 7 ori in acest decurs de timp,eu am aflat d ela o prietena care mergea la ea.STIU ca s-a aflat de ea asa prin telefonul fara fir,din gura in gura,stiu ca ea nu si-a facut reclama,nu e genul...Lavya a postat prima oara ceva despre ea pe forum,intamplator si eu stiam de ea!! in timp s-au adeverit toate...unele mai greu altele mai repede.E si chestie de tim,ea spune si pe termen lung si scurt,alta chestie este confortul pe care il am cand sunt cu ea,nu are nimic negativ,imi transmite chiar o stare buna de spirit,NU are treba cu vrajitorii chiar este impotriva acestor practici!!! este o tipa absolut normala si foarte stilata cum rar vezi in tagma asta!!!pLus ca merita baniii!!!! si crede-ma ca am mai fost la tantici din astea,dar ea a fost cea mai clara,unele chiar m-au bagat mai rau in ceata!!!
  •  
    • 9 mesaje
    17 Iun 2009, 21:39
    0 0
    Este o fata asa de placuta, iti face placere sa o intrebi ceva, e foarte ok. Mi-a placut de ea de la inceput.
  •  
    • 1 mesaje
    18 Iun 2009, 22:59
    0 0
    buna poti sa imi zici si mie daca stii ceva despre dansatoare din buric jasmine unde eeste scoala unde ea preda?/ pls ast un msg de la tine ms anticipat te rog daca poti zimi si mie multumesc anticipat inca o data
  •  
    • 33 mesaje
    19 Iun 2009, 09:46
    0 0
    hahahahaha!!! dragga rabla aici nu avem dansatoare belly!!!vorbim despre alta jasmine!!!! despre un predictolog!!!! daca vrei deschide alt topic!!! TARE ASTA!!!!
  •  
    • 33 mesaje
    19 Iun 2009, 09:48
    0 0
    mi-a zis jasmine ca o prietena de-a mea se va desparti e priteneul ei si chiar nu credeam ptr ca sunt de 5 ani impreuna!!!! si uite ca s-a intamplat saptamana trecuta,mi-a si descris-o fizic!!! cand am aflat i-am zis ca eu stiam de deja,iar acum vrea sa mearga la jasmine sa vada daca se va impaca cu el!!!
  •  
    • 157 mesaje
    19 Iun 2009, 10:05
    0 0
    Laura Maura, tu cam de cat timp te duci la Jasmine? S-a cam implinit ce ti-a spus?
  •  
    • 33 mesaje
    19 Iun 2009, 16:26
    0 0
    nu merg de mult timp ,am fost de 3 ori pana acum,au incepu sa se implineasca,pana acum s-au implinit vreo 8 chestii spuse de ea si inca mai sunt!!!! mi-a descris in asa amanunt ca nu mi-a venit a crede.....eu una nu am intalnit asa ceva!!! adica s aplec as alamurita de undeva!!!unele mai sunt in asteptare,dar s-au implinit destule si nu merg de mult timp!!!! tu ai sa mai mergi la ea??daca iti vor isi cam aceleasi lucruri...la aunmite aspecte,eu cred ca se vor implini,asa mi-a explicat ea!!daca te mai duci ne anunti.eu am sa merg luna viitoare sau dupa concediu!!!
  •  
    • 157 mesaje
    19 Iun 2009, 16:34
    0 0
    Mersi, Laura Maura pentru raspunsuri. Eu am fost doar o data, dar am de gand sa ma mai duc pt. ca ce mi-a spus prima oara e cu totul altfel de cum arata situatia acum, si aproape ca mi-e teama sa sper ca va fi asa, pt ca mi-a zis de bine. Asa ca am nevoie de o confirmare, sa vad daca si altadata iese la fel. Chiar azi o s-o sun sa stabilesc cand o sa mai fie.
  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 12:44
    0 0
    Aditeo, daca cineva ar sti ce complicata e situatia mea acum, sigur i-ar fi f greu sa creada ca s-ar mai putea schimba ceva, si mai ales in sensul pe care l-a anticipat Jasmine. Adica ar insemna o rasturnare totala a situatiei de acum, in bine, e adevarat, dar poate tocmai de asta mi-e asa greu sa cred. Poate si din prudenta, ca sa nu-mi fac iluzii, si pe urma sa sufar si mai tare. Astept insa sa vad ce o sa-mi mai spuna.