lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 12 mesaje
    3 Iun 2009, 18:38
    0 0
    Mirunas astept impresiile tale.pup
  •  
    • 9 mesaje
    3 Iun 2009, 21:16
    0 0
    Aseara am vorbit cu Jasmine si mi-a spus atatea lucruri adevarate, nu stiu de ce dar fata asta mi se pare un om tare bun si simt ca pot avea incredere in ea.O recomand tuturor.
  •  
    3 Iun 2009, 23:02
    0 0
    te rog trimite-mi si mie pe ms.privat
    datele de contact pt dna jasmine

    am mare nevoie .multumesc
  •  
    • 33 mesaje
    3 Iun 2009, 23:41
    0 0
    ptr crys_baby :sunt de acord cu tine si eu am avut senzatia ca o cunosc de mult timp,imediat ne-am imprietenit si intr-adevar este un om bun,nu are nimic negativ si ma relaxeaza,ma bucur ca ai fost multumita,asteptam si d ela mirunas impresii!! si eu o recomand tuturor si vad ca parerile sunt unanime pe aici!!mie deja mi s-au implinit multe din cele spuse de ea!!!va pup si astept vesti d ela cele care au mai fost la ea!!
  •  
    • 157 mesaje
    4 Iun 2009, 10:24
    0 0
    Buna, fetelor. Am avut aseara mult asteptata discutie cu Jasmine. Probabil toate asteptati concluziile. Ei bine, sunt mai mult decat ravasita, sunt pur si simplu data peste cap de ce mi-a spus. La cat de complicata si confuza e situatia mea acum, dpdv sentimental, aproape mi-e teama sa cred ca lucrurile ar putea fi asa cum mi-a spus si cum de fapt astept si eu sa fie. Am impresia ca privesc altfel anumite aspecte, ca lucrurile nu mai pot fi asa cum le credeam eu inainte. Oricum, mi-e mi-a spus de bine, sper sa se si implineasca ce mi-a spus ea. Am vb asa, la modul general, pt ca nu pot da mai multe amanunte f clare, dar ideea e ca sunt inca sub impresia celor auzite. Daca vreti sa intrebati ceva, va stau la dispozitie cu raspunsuri, in masura in care pot sa dau detalii.
  •  
    • 157 mesaje
    4 Iun 2009, 10:32
    0 0
    Scuze pt greseala cu ' mi-e', tot din cauza impresiilor, nu sunt asa limitata, va rog sa ma credeti...
  •  
    • 157 mesaje
    4 Iun 2009, 10:45
    0 0
    Si inca ceva: daca vreti sa vb cu mine mai multe, va pot lasa id-ul meu de mess: smiruna.
  •  
    • 11 mesaje
    4 Iun 2009, 13:29
    0 0
    Eu am aflat exact ce stiam..cum sunt ,ce vreau, la ce visez..dar si lucruri noi..de viitor si de destin...
    O recomand pe Jasmine si va spun sincer sunt o persoana care nu obisnuiesc sa aflu si nici nu am mers la ghicitoare(decat odata in afara de ea) insa de data asta de cate ori o sa simt nevoia daca ea o sa fie diponibila o sa apelez la ajutorul ei ..asa de mult mi-a placut.
    Multumesc fetelor de aici..pentru ca asa am aflat de ea..V-am pupat!
  •  
    • 9 mesaje
    4 Iun 2009, 20:19
    0 0
    0769672820, 0742101762.
  •  
    • 33 mesaje
    5 Iun 2009, 10:12
    0 0
    Fetelor va rog spuneti-mi si mie cum ati luat legatura cu aceasta doamna. I-ati trimis e-mail si daca da ce date ati dat in email?
    Eu sunt din provincie si nu pot merge la ea acasa. Va rog spuneti-mi si mie cum ati procedat! Va rooooog!
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2009, 10:20
    0 0
    iosefy, poti sa-i dai telefon sa stabiliti data si modalitatea in care se va desfasura sedinta, adica pe mess sau prin telefon, daca esti din provincie.
  •  
    • 33 mesaje
    5 Iun 2009, 10:24
    0 0
    Multumesc mult Marimas!! Numerele de telefon sunt cele afisate de cris_baby?
  •  
    • 33 mesaje
    5 Iun 2009, 10:26
    0 0
    scuze, am vrut sa scriu Mirunas. Sunt putin cam emotionata azi!
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2009, 10:32
    0 0
    Da, sunt cele afisate.
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2009, 10:42
    0 0
    As avea o intrebare: daca am apelat la chestia cu ghicitul, e pacat sa mai merg si la biserica? Adica ar trebui sa nu mai merg, cel putin o perioada?
  •  
    • 33 mesaje
    5 Iun 2009, 10:48
    0 0
    Nu stiu sa-ti spun dar din cite am mai aflat ghicitul cu biserica nu prea sunt compatibile. Chiar nu stiu ce sa zic! Eu cred ca ar fi bine sa te duci in continuare la biserica
  •  
    • 25 mesaje
    5 Iun 2009, 11:58
    0 0
    tr mirunas: sa sti ca la credintza si religie are dreptul oricine,nimeni nu are voie sa-ti ia acest drept,iar intr-adevar biserica interzice ghicitul,astrologia,tot ce are legatura cu destinul,dar eu zic ca pe lume exista si pacate mult mai mari decat ghicitul,iar credintza din suflet o poti pastra oricand si oricum,daca asta simti.Daca e sa dau exemple:musulmanii isi distrug femeile sufleteste in sensul ca nu au niciun fel de drept,de vot,la religie,la libertate,nu cred ca in religia lor sespecifica ceva de genul asta,ptr ca infata lui dzeu toti suntem agali in drepturi,cat despre crestini iar sunt lacune mari in comportamentul religios,apoi,ma rog,in orice caz nu spun ca este bine sa-ti ghicesti dar exista si pacate mai mari,oricum omul are o natura curioasa foarte dezvoltata,pana la urma si faptul ca citesti horoscopul zilnic din ziar,este o forma de a ati afla viitorul!! mirunas,dar ai fost ravasita in sensul bun?adica ai fost nemultumita de ea?adica nu te-ai mai duce la ea a 2 a oara???sau nu-ti vine sa crezi ca va iesi ce ti-a ghicit??ca nu am inteles daca ti-a placut sau nu,sau daca ti s epare buna!!! si pe mine m-a ravasit,dar in sens bun,adica parca citea prin mine,desi abia o cunosteam,adica descrieri,situatii,intamplari,plus relatia mea!!!pana la ora asta s-a potrvit tot,mai astept sa se implineasca altele viitoare!!!va pup!!iulia_k 32,ai ceva vesti ptr noi?ADITEO ,mai esti pe aici???ai mai fost la jasmine??
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2009, 12:11
    0 0
    Si eu am aceeasi parere: ca exista pacate mult mai mari decat asta cu ghicitul. In nici un caz nu as apela la practici mai putin ortodoxe pt rezolvarea problemelor, pt asta am incredere in puterea rugaciunii si a credintei. Ref. la Jasmine, am fost tulburata, intr-adevar, dar in sensul bun, adica aproape nu-mi vine sa cred ca cineva poate anticipa asa bine viitorul unui om (mai auzisem eu pe cate cineva ca i s-au spus f clar si in amanunt lucruri legate de viitor de catre alte pers, dar nu prea credeam ca se poate asa ceva). Eu sper sa se implineasca ce a spus, pt ca in general mie mi-a spus de bine, aproape ca mi-e frica sa sper ca poate fi asa cum mi-a zis, ca se pot intampla evenimentele pe care mi le-a prezis, cu atat mai mult cu cat in mom de fata nu traversez cea mai buna per din viata mea, adica aveam o perceptie destul de pesimista in leg cu viitorul meu. De aceea sunt f ravasita, ca nu mai stiu nici eu ce sa mai cred.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Iun 2009, 12:23
    0 0
    Buna
    Heyda poti sa lasi un numar de telefon a persoanei din Constanta la care ai zis tu ca ai fost si care ti-a ghicit bine ?
    Mersi mult
  •  
    • 28 mesaje
    5 Iun 2009, 12:32
    0 0
    si eu sunt de acord cu voi ca exista pacate mult mai mari si pana la urma aunmite optiuni le mai poti face si tu,pana la urma sunt si preoti care deschid cartea si nu voie,poate la ei pedeapsa ar fi mai mare ca ei SPUN cuvantul lui DZEU pentru noi muritorii,iar jasmine este o tipa pozitiva si chiar nu atrage prin firea ei decat chestii pozitive,este de buna credintza.CEL MAI GRAV LUCRU posibil este sa apelezi la vrajitoare,care lucreaza direct cu demonul si te murdaresti si tu,asta este cea mai mare nenorocire pe care ti-o poti face singura si nesilita!!!In cael momenet ti-ai vandut sufletul sigurr100%!!!!ASTA DA PACAT,din prostie si naivitate!!!Asa si ca sa revenim,va spun jasmine are un dar cred eu deosebit,mie mi se pare cu adevarat incredibila!!!adica p[ana acum s-au potrivit 50%,restul le asptept,sunt poate mai de viitor!!!PLus ca ma simt bine in prezentza ei,ca si cum as fi cu o prietena,ma simt calma si naturala,nici nu am emotii,imi dispare tot negativul si tot raul cand vorbesc cu ea,ca eu sunt si mai..prapastioasa ca fire si agitata!!! este o super tipa,un om bun,plus ca are simtul umorului,prac zici ca o cunosti de cel putin 10 ani!!!!mirunas ai sa vezi ca or sa inceapa sa se implineasca incetul cu incetul toate!!! nici la prietenele mele nu a dat gres,dimpotriva au fost f multumite,deja s=a implinit si la ele cate ceva!!! ai incredere,uneori noi credem ca nu exista iesiri din anumite situatii si poate ele sunt mai aproape decat credem!!!noi le vedem in negru si ele sunt mai gri spre alb!!!o sa vezi ca o s afie bine,indiferent de situatia ta(ca nu o stiu),dar o sa gasesti drumul,intodeauna este asa!!!! nimic nu este definiv!!! sa vezi ca se va lumina totul,nesperat de bine ptr tine!!!sunt sigura!!!asa a fost si la mine,iar dupa multe ploi,a iesit si soarele pe strada mea!!!te pup!!!