Sex oral - fara ironii va rog

  •  
    • 365 mesaje
    5 Mai 2006, 08:21
    0 0
    Ok!ieri nu am mai intrat pe eva de dupa-masa.azi dimineata:oopps!pagini intregi de postari, de dorinte fierbinti, un adevarat foileton..
    cred ca daca evele care au folosit anonimat-aninimat si-ar asuma faptul ca intr-o relatie e nevoie de comunicare, fara sa te dai dupa visin, si-ar fi folosit nik-urile oficiale.Deci, sunt eve inca pline de prejudecati care nu pot comunica cu barbatul de langa ele..sper ca topicul asta le-a ajutat.
    Sunt actiuni in cuplu care cer o minte deschisa, o renuntare la pudoare, o daruire totatala..in fond la toate ne place sa gemem usor cu buzele intredeschise..

    Admnin, de data asta se pare ca ai fost pe faza!Felicitari!
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 09:20
    3 0
    03:49 : tu potzi sa faci sex oral cu prezervativ In primul rand e foarte SEC pentru el, in al doilea rand gustul ala de cauciuc e mai oribil chiar decat gustul de s.perma, eu una nici nu pot sa ma apropii ... tzi se sterpezeste gura ma
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 10:13
    1 0
    Dar de prezervative aromate ai auzit?
    Oricum, pt el e tare sec...mai bine se lipseste
  •  
    • 1522 mesaje
    5 Mai 2006, 10:29
    0 0
    de ce nu intelegeti ca prin sex oral -il faceti sa termine mai repede,si scurtati preludiul,si il menajati de efortul fizic din timpul contactului normal....
    de ce sa nu va faca el 30-40 minute masaj si sa va sarute pasarica -si cind sinteti umede-sa va patrunda simplu si romaneste....oare nu-i mai fain pentru voi-ca eve-sa va respectati trupul si placerea....
    de ce va auto-denigrati in fata lui...
    oare chiar merita>?????
    iar cele care sustin ca sint moarte dupa gustul de sperma-trebuie sa consulte un psihoterapeut....no-pe bune!!!
  •  
    • 11438 mesaje
    5 Mai 2006, 10:32
    0 1
  •  
    • 10 mesaje
    5 Mai 2006, 10:47
    0 0
    Am urmarit intreaga discutie pe aceasta tema.. motiv pentru care, am ras ieri cum nu am mai ras demult timp. Cel mai tare, insa, ma uluieste reactia lui Horatiu.. motiv pentru care sper din tot sufletul ca 68 din nick nu inseamna anul nasterii.. ci doar un numar aleator.. caci altfel.. este tragic pentru tine Horatiu..
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 10:50
    2 0
    nu stiu de ce iti permiti tu,care se vede de departe ca pentru tine sexul este inca un mister,sa ne trimiti la psihoterapeut pe cele carora ne place gustul spermei.
    nu ai inteles nimic.Sunt una dintre cele care au scris ieri ca inghit si nu numai atit,imi si place,dar o fac pentru ca vreau totul de la omul pe care il lubesc.Mie nu imi place gustul spermei,mie imi place gustul lui si tot ce e al lui,si daca nu ai intilnit femeia care sa simta asa pt tine sau nu esti in stare sa faci o femeie sa simta asa mai bine taci si abtine-te de la comentarii!si intr-adevar si mie imi e greata daca ma gindesc doar ca as simti gustul spermei altui barbat.Era vorba doar de un singur barbat care m-a facut sa simt ca vreau sa fac asta,nu mi-a cerut niciodata a venit de la mine.
    cred ca toate evele care au spus ca o fac se refereau la barbati pe care ii iubesc si care o fac cind fac dragoste nu sex.si gata!!ca esti paralel...aa...si sa stii ca un barbat adevarat care vrea o femeie cu totul nu pleaca de acolo cind ii face sex oral chiar daca femeia termina...sta acolo si te scoate din minti...si vine pe urma cu chipul ravasit si fata uda sa te sarute...dar cred ca este prea mult pentru tine.
  •  
    • 11438 mesaje
    5 Mai 2006, 10:53
    0 0
    offf horatiule, mama
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 10:53
    1 0
    horatiu...poate tu ai o problema...
    ai fi poate singurul mascul care NU VREA SI NU VREA sex oral...ci doar s-o maseze pe madam o ora...sa-i pupe pasarica inca o ora...apoi s-o penetreze "romaneste"...dar de cand au romanii drept de autor la sex?
    Parerea mea ar fi ca cel care ori are probleme cu ejacularea precoce, ori nu prea i se scoala, e dispus s-o multumeasca doar pe madam ore in sir.
    noi ne-am batut capul cu placerea barbatului...cati primesc de de la persoana iubita sex oral? cati viseaza, si-ar dori...dar stiu ca nu vor primi?
    legat de gustul .spermei, noi nu tinem neaparat s-o bem cu sticla...am dezbatut doar cum sa faci s-o "bei" mai usor.
    eu iti spun din experienta. al meu iubit, cand i-am facut sex oral pana la capat, innebunise, ma implora , imi spunea tandru si ravasit numele, era in al noualea cer.da, pentru asta i-as mai face-o, tot pana la capat.asta pentru ca el s-a simtit bine, ca mi-a spus cat de mult i-a placut,ca l-am innebunit, caci altfel, n-ar scoate o vorba.tocmai d-aia!
  •  
    • 412 mesaje
    5 Mai 2006, 11:18
    0 0
    bai fetelor sunteti miraculoase) eu n`am ras singura.. ci cu barbatu az` noapte de era sa murim)))
  •  
    • 1522 mesaje
    5 Mai 2006, 11:35
    0 0
    da-interesant....
    da -68 -este anul lansarii pe piata....
    apropo-nu am afirmat ca nu imi place sa mi se faca sex oral.NICIDECUM.dar nu-mi place sa termin in gura ei....
    apoi -cea care vrea totul de la iubitul ei-de la floricica la gurita...si pupat dar si baita.....eu zic ca sint si alte metode de a-ti arata suprema dragoste!!!!
    apoi-fiecare saruta ce si cit poate-iar probleme de ejaculare NU EXISTA....numai probleme de natura psihica.......
    apoi-daca cel supra-extra-ultra-IUBIT-pleaca si te lasa ....la urmatorul la fel ii vei marturisi dragostea-inghitind tot....sau EL -e musai unic si irepetabil!!!!
    sau crezi tot ce zboara!!!!
  •  
    • 8403 mesaje
    5 Mai 2006, 11:44
    0 0
    trebuie sa recunosc ,Horatiu ca...aici daca tu spui adevarul meriti o bruma de respect.de ce?pentru ca ideea unei femei sarutand un copil dupa o partida de sex oral...ma depaseste.si tu se pare ca treci dincolo de vanoitatea masculina si de egoismul tipic...pentru ceilalti....asadar...fetelor..inainte sa il luati in suturi...sarutati-l pe omul acesta!e si tata..nu numai mascul in calduri..si partener-dovada masajul..si..perfectionist-dovada rabdarea-masaj de 30-40 de minute?catinmasculi au rabdarea aceasta?

    se pare ca Horatiu atunci cand isi pune un scop in minte...il vede numai pe acesta...

    Eh..Horatiule..pe un topic despre sex..ai ajuns si analizat

    oricum...topicul este si amuzant,iar dupa cum spun barbatii dinjur...interesant.de le-ati vedea fetele acum..ati avea ce rade cu totii..si de te-ar vedea..Horatiule live..te-ar linsa cu buna stiinta.
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 11:47
    2 0
    Nu-ti place sa termini in gura ei, dar multora le place.si eu ma simt iubita cand el sta sa ma pupe cand termin eu. Iar in pat, ori bucatarie, ori in baie, ori ori facem ce vrem si ne place.
    Nu ma deranjeaza sa-l pup, sa-l sug, sa-l ling, sa-l inghit. Nu-i fac asta every day, of course, caci i se urca la cap.dar, cand o fac, o fac. Dragostea suprema i-o arat nu numai cand ii inghit minunea cereasca, ci tot timpul. Pentru ca il iubesc, il pup si pe frunte.si asta ii place. Ii fac si masaj 40 de min.
    Da, el acum este cel supra-extra-ultra-iubit.de pleaca, dus sa fie. Urmatorul va fi si el tot supra ultra extra.cand i-o sug,n-o fac ca sa nu ma paraseasca.i-o fac pt ca vreau,si pentru ca vrea.daca nu vroia s-o inghit,mi-ar fi spus frumos ca nu vrea.dar el vrea.iar pe mine nu ma deranjeaza.
  •  
    • 4017 mesaje
    5 Mai 2006, 11:51
    0 0
    "dar nu-mi place sa termin in gura ei...."...De unde stii ca nu-ti place, daca n-ai avut ocazia, maestre? Nu toti strugurii sunt acri
  •  
    • 8403 mesaje
    5 Mai 2006, 11:55
    0 0
    "Dragostea suprema i-o arat nu numai cand ii inghit minunea cereasca"


    si care va sa zica barbatul este un mic Dumnezeu?
    "

    asta chiar e cea mai tare de pe aici
  •  
    • 10816 mesaje
    5 Mai 2006, 12:07
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 12:17
    0 0
    fiecare face cum si cit simte la urma urmei,asa cum nimeni nu trebuie sa inghita daca nu simte,tot asa nu vad de ce am fi condamnate noi cele care simtim sa o facem.repet simtim,nu o facem pt ca el ne-o cere.
  •  
    • 4455 mesaje
    5 Mai 2006, 12:19
    0 0
    .
  •  
    • 1522 mesaje
    5 Mai 2006, 12:30
    0 0
    in sfirsit mai sint si eve care imi dau dreptate....
    apoi pentru eva cu linsatul....eu simt si vreau sa cred ca mai sint barbati care gindesc si actioneaza ca si mine!!!!
    nu ma consider o specie pe cale de disparitie...
    femeia este o floare-nu un scop,un obiect sexual,sau un accesoriu pentru placerea cuiva......
    dar -citi mai judeca corect-in goana dupa sex-rapid,ieftin si de suprafata....
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 12:39
    2 0
    "pentru ca ideea unei femei sarutand un copil dupa o partida de sex oral...ma depaseste"

    scanteie, dar ideea unei femei care-si mangaie copilul pe crestet dupa ce a fost la baie nu te depaseste ? Ah, sau poate fluidele femeii sunt mai putzin scarboase ca ale barbatului ? O sa spui ca se spala pe maini ? Pai si eu ma spal pe dintzi inainte sa-mi pup fetitza de noapte buna. Iar inainte de asta poate ca nu de putzine ori am o partida se sex oral cu sotzul meu - cu finalizare

    Eu cred ca cei/cele care se scarbesc de asa ceva fac parte din doua categorii:

    Prima categorie - li se pare scarboasa SUBSTANTZA in sine (ca e consistenta, ca e multa, ca e calda) ... peste asta se poate trece cu multa dragoste si autosugestie

    A doua categorie - li se pare scarboasa pentru ca iese din penisul barbatului. Ori aici chiar nu ai ce face ... Pacat