Sex oral - fara ironii va rog

  •  
    • 1101 mesaje
    4 Mai 2006, 19:06
    0 0
    ma, sa subiect mai rar...
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 19:18
    0 0
    asa e...au sarit toate evele si ne-evele "in ajutor"...a avut un succes topicul asta, mama mama.
    si mai ales pentru ca a existat posibilitatea postarii anonime.
    da, oricum nu ne stie nimeni si cu nick-ul pe care il avem, dar, multe dintre noi postam la diverse subiecte serioase, sociale, venim in ajutorul (de opinie) al altora, chiar vorbim pe privat. atunci, cand apare un subiect hot...nu prea vrem sa ne spunem parerea, desi am vrut tare mult.dovada stau postarile (record de timp, as zice)...pe un subiect "sensibil", de pe un nick comun.
    cert e ca eu, ca si multi altii...m-am amuzat teribil azi.
    u made my day...this topic made my day.radeam ca o toanta toata ziua!
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 19:21
    2 0
    si ma gandesc acum ca Adamii curiosi, vizitatori ai acestui forum au murit DE PLACERE citind despre preocuparile atat de serioase ale evelor, doar pentru satisfactia lor.totul s-a invartit in jurul subiectului: vreau ca el sa se simta bine, sa ma simt si eu bine, dar sa nu mi se faca greata, sa vomit...sa...sa...
  •  
    • 2538 mesaje
    4 Mai 2006, 19:32
    0 0
    da,si eu m-am amuzat teribilpoate adminii de la eva au vrut sa se distreze azi...sau vreun eloricum nu conteaza,chiar m-am distra
  •  
    • 3548 mesaje
    4 Mai 2006, 20:14
    1 1
    da, super super cum a decurs discutia. anonomatu' face minuni!

    mai nici eu nu prea inghiteam ca mi se parea gretos, da' am zis: hai, ma sa incerc, ca n-o fi bai. eu nu cred ca floricica e in functie de ce mananci ci in functie de... individ.

    da' a propos, mi-am adus aminte de o chestie din liceu. era o tipa care a adus o banana la scoala ca sa invete cateva fete cum se face sex oral. s-a petrecut in vestiaru' salii de sport... eh, ce vremuri. as pute s-o sun acum pe ea sa invete Evele cu probleme, ce ziceti?
    a propos de tehnica si lasand gluma la o parte, cum il faci sa aiba si mai mare placere? am inteles ca daca apesi nu-stiu-ce puncte de la baza penisului... stie careva?
  •  
    • 2538 mesaje
    4 Mai 2006, 20:38
    0 0
    mai ,liqueur vad ca tu tot incinsa ai ramas)da,mai sunt niste chestii...sunt niste puncte intre anus si penis,pe undeva pe unde ar tb da fie prostata cred.Asa stiintific nu prea stiu sa iti explic,dar stiu ca efectul e maxim...incearca...cu mina sau cu limba)gata,nu mai raspund la topicul asta decit anonim
  •  
    • 3548 mesaje
    4 Mai 2006, 20:41
    0 0
    irina_me, tocmai, ca eu nu am fost cand se discuta aprins . am ajuns de curand acasa si am gasit minune de topic.

    ahaaaa deci recunosti ca ai postat anonim? hihihiihhii

    bun si ce fac, apas zona aia dintre anus si baza penisului? sau mangait usurel? ma gandeam ca daca apas sa nu doara... irina_me, te astept cu 0001 20:45 .
  •  
    • 10 mesaje
    4 Mai 2006, 20:41
    0 0
    Exista un punct.. chiar sub prostata.. daca il gasesti.. al tau este..
  •  
    • 3548 mesaje
    4 Mai 2006, 20:50
    0 0
    bine si ce-i fac? il apas sau chestii mai delicate?
  •  
    • 10 mesaje
    4 Mai 2006, 20:52
    0 0
    Tinand cont ca prostata se afla unde se afla.. e mai complicat sa faci altceva decat apasare.. iti vei da seama dupa reactia lui cat de mult sa o intensifici..
  •  
    • 2538 mesaje
    4 Mai 2006, 20:55
    0 0
    asa...deci apasare medie,iti dai tu seama cit.Stimularea prostatei se mai poate face si intern dar...e mai...nu stiu cite o fac si citi vor
  •  
    • 10 mesaje
    4 Mai 2006, 20:59
    0 0
    De vrut, ei vor.. e de vazut daca vrei tu sa o faci.. dar daca o faci intern, placerea este imensa.. asa se pare
  •  
    • 3548 mesaje
    4 Mai 2006, 21:04
    0 0
    All_about_Eve hai mai ca-i cah intern, nu crezi? ah da' stai ca ne dezlegam noi la limba acushji ca deschid io un nou topic anonim despre a baga sau nu degetelu' in fundul lui Adamel pt stimularea prostatei. 0001-le, fiti pe faza, mama!
  •  
    • 2538 mesaje
    4 Mai 2006, 21:06
    0 0
    Liqueur,lasa-l pt miine,ca sa fie distractie mare ca acum facem nani
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 21:50
    0 0
    eu stau mai haios cu anatomia ,unde mai exact e prostata ?
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 22:16
    0 0
    i-mi vine sa mor!
    admin de ce mi-ai sters toate mesajele?
    i-mi iau jucariile si am plecat!!!!!!!!!!!! pa pa
  •  
    • 18346 mesaje
    5 Mai 2006, 00:10
    1 0
    sunteti nebune!in sensul bun!
    imi pare rau ca n-am participat la discutie si nici nu pot citi toate mesajele.
    sexul oral ca la carte nu exista!sau ca-n filme!alea mananca floricica pe paine!
    mie de ex nu -mi plac picaturile,siropurile...si le iau,le inghit fara sa le tin pe limba,pt ca papilele sa nu sufere.inghiti in sec si nu ezita sa bei apa dupa!
    asta e.experienta e mama invataturii.
  •  
    • 18346 mesaje
    5 Mai 2006, 00:12
    1 0
    floricica pe naiba1ce termen de comparatie!am vrea noi!se scrie toata ziua!s p e r m a!a fetelor silabisiti!)
  •  
    • 295 mesaje
    5 Mai 2006, 00:23
    0 0
    Nu inteleg de ce sa ne chinuim atat. Si eu pot spune ca iubesc, iubesc mult, as face multe pentru persoana iubita. Asta nu cred ca insemna ca ar trebui sa fac ceva care imi produce greata. Cum a scris cineva inainte, in timp se acumuleaza frustrari. Intr-adevar, reactia lui ar putea fi foarte faina. Eu cred ca exista si alte moduri care sa compenseze , cu care sa il putem duce pe culmile placerii. Atunci cand exista iubie, exista si intelegere. Si , la urma urmei, nici nu mi se pare ceva " obligatoriu" ingititul. De ce sa fie? Cum adica , e treaba neterminata? Gura, gatul , sunt destinate pentru altceva oricum. Parerea mea. Si mai ganditi-va la ceva: intoxicarea asta cu filme poro a dus foarte mult la ideea ca trebuie sa fie " asa'. De ce ne lasam influentate?
    Nu ma refer aici la cele care le place( oricum, cerd ca sunt putine, si ele " au invatat" sa le placa)
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2006, 03:49
    0 0
    fetele dar nu ati auzit de prezervativ?ce are daca isi da drumul in gura dar cu prezervativ?