Din dragoste de bebelusi

  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 09:04
    0 0
    Ce mari si frumosi v-au crescut copilasii, mai fetelor!

    Mi-as fi dorit si eu un nepotel, dar nu a fost sa fie, asa ca,
    ma asez langa panselutas pe bancuta si va admiram copilasii, pana ne-o venii randul sa ne primim nepotii.


  •  
    • 13597 mesaje
    31 Aug 2015, 09:18
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 09:32
    1 0
    Adevarul ne-a lovit pe toti ca o maciuca in cap, cand 3 luni mai tarziu am aflat ca a pierdut sarcina.... ciudat este ca nu avusese dureri, doar aparuse ciclul din neant si ea ne-a spus ca medicul nu mai simte baiatile micutului. Am insistat sa mergem cu ea la spital sa vedem ce se intampla si ea a fugit de acasa la prieteni, unde s stat cateva zile pana s-a hotarat sa spuna adevarul, atunci am aflat cruntul adevar, ca nu fusese niciodata insarcinata, dar avand ovare polichistice a putut sa minta, pt ca, nu avea ciclu mentrual regulat.
    Ma rog, dupa faza asta au iesit mult mai multe minciuni la iveala si logodna s-a rupt.


     
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 09:37
    1 0
    Daca am un regret cat de mic in viata mea, acela este ca nu am avut sansa sa am un al doilea copilas... si acum este prea tarziu.

    dar, va spun voua, daca puteti sa mai faceti un copilas, nu ezitati, un al doilea va va intregii si echilibra familia!

  •  
    • 2089 mesaje
    31 Aug 2015, 10:49
    0 0
    Fetelor, imi trebuie si mie o melodie super ritmata gen cele pe care se fac antrenamentele de aerobic, fitness, dar fara cuvinte. Orice. Stie cineva?
  •  
    • 2297 mesaje
    31 Aug 2015, 11:48
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 11:57
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=GtQhz6YMwPg
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 12:04
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=qQ5hZVzJDKc
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 12:06
    0 0
    asta este grozava!

    https://www.youtube.com/watch?v=igQ5st9-__U
  •  
    • 7967 mesaje
    31 Aug 2015, 14:21
    1 0
    Maricon said:Adevarul ne-a lovit pe toti ca o maciuca in cap, cand 3 luni mai tarziu am aflat ca a pierdut sarcina.... ciudat este ca nu avusese dureri, doar aparuse ciclul din neant si ea ne-a spus ca medicul nu mai simte baiatile micutului. Am insistat sa mergem cu ea la spital sa vedem ce se intampla si ea a fugit de acasa la prieteni, unde s stat cateva zile pana s-a hotarat sa spuna adevarul, atunci am aflat cruntul adevar, ca nu fusese niciodata insarcinata, dar avand ovare polichistice a putut sa minta, pt ca, nu avea ciclu mentrual regulat.
    Ma rog, dupa faza asta au iesit mult mai multe minciuni la iveala si logodna s-a rupt.


     

    Tu vorbesti serios?!?! 

  •  
    • 4208 mesaje
    31 Aug 2015, 15:13
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4582 mesaje
    31 Aug 2015, 20:12
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5609 mesaje
    1 Sep 2015, 00:38
    0 0
    Din pacate fata are probleme la mansarda si noi nu aveam de unde stii!
    Se pare ca mai facuse in trecut ceva similar, dar toti ai ei se gandeau ca s-a schimbat.
    Oamenii nu se schimba, doar isi repliaza temporar comportamnetul pana se simt bine si confortabil
    si reincep sa-si arate adevarata fata. Asa s-a intamplat si in cazul asteia.
    Din pacate, fii-miu este cel care sufera cel mai mult.
    Noi am trecut peste chestia asta si cel mai rau ne pare de fatuca asta care-i pierduta in spatiu si de mama ei,
    care trece pentru a doua oara acum, printr-un cancer la creier.
    Nu ne-am putut inchipui ca din 2 parinti cumsecade si 2 fete, una sa iasa atat de diferita, practic oaia neagra a familiei.

  •  
    • 7967 mesaje
    1 Sep 2015, 08:27
    0 0
    Maricon said:Din pacate fata are probleme la mansarda si noi nu aveam de unde stii!
    Se pare ca mai facuse in trecut ceva similar, dar toti ai ei se gandeau ca s-a schimbat.
    Oamenii nu se schimba, doar isi repliaza temporar comportamnetul pana se simt bine si confortabil
    si reincep sa-si arate adevarata fata. Asa s-a intamplat si in cazul asteia.
    Din pacate, fii-miu este cel care sufera cel mai mult.
    Noi am trecut peste chestia asta si cel mai rau ne pare de fatuca asta care-i pierduta in spatiu si de mama ei,
    care trece pentru a doua oara acum, printr-un cancer la creier.
    Nu ne-am putut inchipui ca din 2 parinti cumsecade si 2 fete, una sa iasa atat de diferita, practic oaia neagra a familiei.

    Fata are probleme mentale sau emotionale. Imi pare rau pt ea. Si pt fiul tau, insa banuiesc ca ceva semne au existat, dar nu au fost luate in seama. Dragostea e oarba, o stim cu totii. 

  •  
    • 8578 mesaje
    1 Sep 2015, 14:33
    3 0
    Fetelor, mă simt ca si calcata de tren...as dormii nonstop si mă dor toate alea... Un bb a pus doi adulti in cur
  •  
    • 5862 mesaje
    1 Sep 2015, 15:21
    1 0
    el isi face datoria
  •  
    • 4051 mesaje
    1 Sep 2015, 15:37
    0 0
    coralain said:Fetelor, mă simt ca si calcata de tren...as dormii nonstop si mă dor toate alea... Un bb a pus doi adulti in cur

     cora , cand eram eu in perioada asta eram praf si eu , nu mai stiam de e zi sau noapte si nici cum ma cheama.
    Lumea imi spunea sa nu imi mai fac atatea griji , ca imi faceam o mie , si ca va fi mai bine , sa  am rabdare.

    Le ziceam ca nu ii cred si ca probabil n-o sa mai apuc sa dorm in veci
    Dar au avut dreptate . La mine dupa vreo 6 saptamani de haos s-au mai asezat lucrurile

    Acum ma gandesc cu mare drag la perioada de bebe.  

  •  
    • 2297 mesaje
    1 Sep 2015, 15:38
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8578 mesaje
    1 Sep 2015, 15:49
    0 0
    Ah, eu nu sunt "adormita" adică nu sunt genul de doarme ziua etc, dar acum de cand cu copilul si somn din părți, as dormii peste tot. Cel mai rau e ca mă dor toate oasele si am febra musculara de zici c am escaladat everestul Da si mă simt ca arestata la domiciliu, ptr ca nu prea pot sama duc mai nicăieri..in afara de alaptat si apoi pe fuga totul nu pot face nimic
  •  
    • 2297 mesaje
    1 Sep 2015, 16:39
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 1 Sep 2015, 16:42