Doamna si vagabondul

  •  
    • 4 mesaje
    9 Oct 2008, 12:57
    0 0
    in primul rand salutare, mi am facut cont doar ca sa ii pot raspunde individei asteia care e o pitzi de bambu si ii dedic melodia de la dric,chestia asta ar trebui data pe site ul pitzipoanca ca sa se poata cracana de ras o tara intreaga nu inainte de a plange in hohote la vederea idiotzeniei prezente in capitatala Romaniei
  •  
    • 4 mesaje
    9 Oct 2008, 13:00
    0 0
    "cum nu vii tu Tzepesh Doamne ca punand mana pe ei sa i imparti in doua cete in smintiti si in misei si cu de a sila n doua temniti sa i aduni sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni"
  •  
    • 133 mesaje
    9 Oct 2008, 13:00
    0 0
    inca-i sus topicul asta? n-am mai cetit neam, dar acu' "doamna" cu ce se da? cu loganul sau golanul? ma bag la munci
  •  
    • 4 mesaje
    9 Oct 2008, 13:02
    0 0
    se da cu pluta pe conducta
  •  
    • 1 mesaje
    9 Oct 2008, 13:15
    0 0
    draga ely, sa stii k toate femeile care atarna la bani, excursii, cadouri, etc, etc dupa parerea sunt taraturi sau tarfe cum vrei s-o iei. Asa k eu zic sa-ti bagi mintziile in capul tau mic si indesat care alearga doar dupa bani
  •  
    • 4 mesaje
    9 Oct 2008, 13:17
    0 0
    nu se indura alde vreo grupare terorista sa bombardeze bambuul? cuibul ala de ciori si de pitzipoance explodate?
  •  
    • 261 mesaje
    9 Oct 2008, 14:54
    0 0
    fetelor sunteti nebune rau,mai elly sau cum te mai cheama meriti pe deplin aceste raspunsuri draga mea,io zoc sa te duci la aia de la ACASATVpoate fac vreo telenovela dupa povestea ta de AMOR,
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 16:11
    0 0
    doamna mea, mea esti nebuna!!!!ca sa nu zic altfel, cum ar fi:cu capacitati mentale reduse...faptul ca e la o facultate de stat ar trebui sa-ti dea de gandit, in cazul in care nu ti-ai dat seama e frumos (dupa cum zici tu) si destept, dar din pacate ti faci parte din fitoasele cu bani...jet in pana mea si stai cu toti retarzii care au bani de la taticu...in locul tau mai bine taceam...esti praf.o zi buna..!
    p.s sunt tare curioasa cum arati, cat de "buna" poti fi, pt ca desteapta nu prea pari...
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 16:15
    0 0
    As putea sa te ajut in problema asta. Cunosc multe fete stilate in situatia ta. Lasa mi un mesaj privat cu adresa de email si vorbim.
  •  
    • 2607 mesaje
    9 Oct 2008, 16:21
    0 0
    Se pune de un grup de sprijin???
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 16:47
    0 0
    mesajul de mai sus ,l-am lasat dupa ce am citit primul mesaj postat de asta. am mai citi printre randuri vreo 24 de pagini, dar cu atentie ce a scris haioasa asta.parerea mea...ori nu are ce face acasa si face misto ori ...nici nu stiu cum sa ma exprim... ceva de genu FAI FATA FA, ESTI haioasa RAU, DAR CU TOATEA ASTA DACA INTRADEVAR EXISTI VREAU SA TE INTALNESC,AM UN NISSAN CE ZICI...vrei sa fi prietena mea(in conditiile astea)?vorba, nu mai tin minte cui, de pe forumul asta...CE TE FACI FATA DACA DOAMNE FERESTE MOR AI TAI SI INAINTE DAU SI FALIMENT????TE DAI CU CAPU DE CEVA ???CE TE FACI???ZI MAH????ESTI IN STARE SA II FACI UN OU????SAU SA TAI O FELIE DE PAINE????SINCER DACA NU E O GLUMA, MERITI SA ARUNCE LUMEA CU CACAT IN TINE PE BUNE!!! IARTA-MA CA SUNT ASA SINCERA
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 16:51
    0 0
    Te pot ajuta. Am multe cunostiinte in aceeasi situatie ca tine. Da mi un mesaj privat cu o adresa de email si discutam.
  •  
    • 2607 mesaje
    9 Oct 2008, 16:59
    0 0
    Motzule, le strangi intr-un grup de terapie? La Bamboo???
  •  
    • 1 mesaje
    9 Oct 2008, 17:30
    0 0
    Sa incep furtunos...FAAAAAAH, mi-am facut cont special sa te oripilez, mm de parashuta penala ce esti. Iti multumesc din inima ca existi zdreanto, ne ajuti sa deosebim femeile bune de lepre ca tine, desi pe de alta parte cam patezi numele si statutul femeilor din Romanica. Sa ti-o tragi numa in Baneasa in crucea matii si numai unde incepe sa ii zica spatelui coada. Nici carne la gura sa nu duci...ca la primul strop iti dublezi IQ ( e IQ...fah, nu Hi-Q). Du-te in banboo dar atentie sa nu faci varice de la varsta frageda de la atatea genuflexiuni. A da stai...ca tu de fapt stai, ca floricica presupun. Lasa-l pe baiatul ala in pace penalo si jigodie ce esti, lasa-l pentru o femeie, nu pentru o cur.va cu fitze si creier cit nuca
    PS: Am citit mesajul lui alex85, ce pot sa spun, respect pentru rindurile alea, insa nu ai cu cine sa vorbesti.
  •  
    • 261 mesaje
    9 Oct 2008, 17:55
    0 0
    din cate am citit nu numai ellysa asta e o.......mai sunt vreo 2 pitipoance care se lauda p-aci cu silicoane si cu fite,care de fapt e de partea DOAMNEI,curvelorrrrrrr......eu nu as fute femei ca voi nici dak ma platea cineva.....laudati-va in alta parte cu fitele voastre...
  •  
    • 509 mesaje
    9 Oct 2008, 18:55
    0 0
    PASARICAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....firi-a dreq de faaaaaaaaaaa...deci fratilor si surorilor....inafara faptului ca sunt un alt baiat infect cu BMW si cult (atat cat imi permite mahalaua)...domnisoarei nu pot elyyy nu pot decat sa ii urez sa ii cumpere lumanari si pastile de toti banii parintilor. Si intrebare de clasa a 2-a? ce floricica mea ne pierdem timpul aici cu cretinitatile astea...a ajuns un fel de elodia deja apare din 5 in 5 episoade(pagini) si mai da cate un coment...cineva a baut cam mult gaz la viata lui(aici nu il acuz pe cel care a propus topicul) ci pe masa...
  •  
    • 509 mesaje
    9 Oct 2008, 18:56
    0 0
    HUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 23:23
    0 0
    Am stat si am citit ce s-a scris aici...si ma gandeam cat de proaste pot fi unele . Eu sunt o tipa din provincie...si cunosc snoabe ..da nu kiar asa k elyssa...si ma gandesc dak ea chiar exista....k e prea penala frate..prea tampita.....da in caz de exista as vrea sa ii zic vreo 2 cuvintele..asa pe intelesul eu...fata mea ...tu ori esti haioasa ori te faci...cum mama dreaq sa intri pe un forum si sa scrii asemenea aberatii....esti o floricica ( sau parapanta cum vrei sa ii zici)...o ciunta...o analfabeta...si habar nu stii tu ce e aia cultura....vrei sa extermini saracii....interesanta dorinta ai..da din pacate nu se poate...k nu se poate k toata Romania sa se umple de snobi k tine draga mea...eu iti dau un sfat...DA-TI FOC...sau mai degraba intoarce-te la meseria ta de curva....si nu te mai fa de ras...baiatul ala nu te merita k u esti o mare floricica si toti baietii aia cu care stai tu..aia de bani gata ..stau cu u pt un singur lucru..si anume sexul, k doar na..de asta te-ai nascut sa fii curva...taticul tau nu e de acord cu saracii...da cu faptul k are o fata tarfa e de acord?
    ....e najpa frate k exista oameni k tine pe pamant...oamenii k tine ar trebui exterminati k faci umbra pamantului degeaba...asa k mai bn..taci dreaq si suge ce ai de supt..adek fa ce te pricepi mai bn....si nu iti mai arata prostia....
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2008, 23:25
    0 0
    esti haioasa rau..
  •  
    • 1 mesaje
    10 Oct 2008, 00:01
    0 0
    1 ai nevoie de prieteni noi
    2. ai nevoie sa asculti ce zice si neuronu din capu tau nu anturaju si 3. nush cat cacat ai mancat sa fii norocoasa sa gasesti pe cineva care te accepte asa cum esti ca sunt multi care cauta si nu gasesc.
    P.S.aca totul e la caterinca shooturself