Doamna si vagabondul

  •  
    • 548 mesaje
    1 Oct 2008, 22:35
    0 0
    din ce'l descrii tu pare a fi idealul pentru tine...deci sa vedem ce iese vineri cu el....nu stiu ce sa'ti zic ce sfat sa'ti dau...pentru ca nu am trecut prin aceasta situatie...si nici nu vreau...daca iti place tipu asta strain/roman...atunci opreste'l pentru tine...si apropo tu ce crezi ai putea sa te indragostesti de tipu asta? si sa nu'mi spui ca nu poti sa zici asa devreme...ca de obicei iti dai seama daca un om e pt tine din prima...e vorba de feeling'ul ala de la prima privire...
  •  
    • 2807 mesaje
    1 Oct 2008, 22:36
    0 0
  •  
    • 30 mesaje
    1 Oct 2008, 22:38
    0 0
    fetelor, vreti sa ne vedem? stabiliti un loc de intalnire si imi fac aparitia. sunt o persoana sociabila si imi place sa-mi fac prieteni noi. ne-am putea intalni la o barfa. altceva nu prea pot face pentru a va dovedi existenta mea. adresa de acasa sper ca intelegeti ca nu v-o pot da.
  •  
    • 599 mesaje
    1 Oct 2008, 22:38
    0 0
    elysssa,miss cucuietii din deal si alte cateva personaje....cu imaginatie bogata,cu afectiuni psihice probabil....
    dar voi pt ce va agitati?
    ca ea,biata, nici macar nu citeste.....
  •  
    • 1 mesaje
    1 Oct 2008, 22:39
    0 0
    Ce norocoasa esti ca prostia nu doare !!! Erai spitalizata nu de alta , pana acum .
    Auzi duduie pune mana pe carte si trezestete la realitate, in loc sa-ti faci probleme de genul " Vai eu vreau sa merg in Bamboo si sa dau din floricica , ca sa ma admite toti smecherii, dar el un "NIMENI" fara bani si din cauza asta nu pot sa merg.....dar mi-o trage bine , offffffff ce problema existentiala......ce sa fac ,ce sa fac"
    Iti spun eu ce sa faci: trageti vreo 2 palme, poate dechizi si tu ochii
  •  
    • 13910 mesaje
    1 Oct 2008, 22:40
    0 0

    scriitorii is saraci...tre' sa-i dai tu un ceai cit povestesti.

    gabriel .... gabriel2007, mihai_gabriel......ehe, citi gabrieli s-au perindat pe aici!

    ala de vineri o fi barbatu' lu' aia din rezidential.....sau sefu???
  •  
    • 204 mesaje
    1 Oct 2008, 22:40
    0 0
    Dragutza, se pare ca tu si Dom scriitor,aveti ceva in comun - cluburile de fitze.Mai cunosc personaje de genul tau, acum au 40 de ani si un pic, si tot mai cauta ce cauti si tu.Asa ca spor la treaba!
  •  
    • 30 mesaje
    1 Oct 2008, 22:41
    0 0
    imi place fizic. arata bine, are ceva din jude law. am discutat cu el vreo 15 minute si mi-a placut ca mi-a povestit despre o carte care face furori in franta. nu-mi place sa citesc, dar imi place sa-i aud pe altii povestind. pare cult si sofisticat.
  •  
    • 548 mesaje
    1 Oct 2008, 22:44
    0 0
    eu una sper sa fie asa cum vrei tu.... si sa gasesti la el marea iubire..
  •  
    • 30 mesaje
    1 Oct 2008, 22:47
    0 0
    e problema mea daca aleg sa imi petrec viata alaturi de un nimeni sau nu. am oroare de saracie. e dreptul meu. nu mi-au placut niciodata saracii. ma deprima. sincer, as pleda pentru exterminarea lor. stiu ca suna crud dar ce rost are sa traiasca numai pentru a eroda o societate, care ar fi perfecta fara ei. tipul cu logan-ul imi place fiindca e altfel. nu arata a sarac. in general toti saracii sunt urati, au aceleasi mutre negre de amaraciune si o umilinta respingatoare in priviri. saracii miros a saracie. a case mici si neaerisite, a haine ponosite, a mancare gretoasa, a gri. el nu are aspectul unui sarac, dar are contul unuia. imi place, ma inebuneste, as da orice sa-l stiu sub mine, deasupra mea, dar mai presus de orice in mine. totusi viata nu se reduce la sex. oricum la 40 de ani ar deveni impotent. asa e viata.
  •  
    • 30 mesaje
    1 Oct 2008, 22:51
    0 0
    noapte buna! voi mai reveni zilele urmatoare cu updatari. probabil dupa weekend-ul asta pe care sper sa-l petrec cu tipul cel nou.
    domnule scriitor, astept mesajul.
  •  
    • 13910 mesaje
    1 Oct 2008, 22:52
    0 0
  •  
    • 267 mesaje
    1 Oct 2008, 22:53
    1 0
    fa hai ca pana acu m am distrat a acu m ai scos din pepeni.Ia defineste tu mie aici ce d.racu intelegi prin termenul "sarac"??cum adica sa extermini oamenii dor pt ca n au avut o situatie ca a ta in viata?tie cine pi.zda matii ti a dat bani?i ai muncit tu?cand o sa muncesti banii cu care te mandresti atat atunci mai vino pe la noi PRICEPI?acu marsh si nu te mai intoarce
  •  
    • 221 mesaje
    1 Oct 2008, 22:57
    1 0
    si eu as extermina oamenii saraci...aia asa ca tine...cu sufletu saraci.Ca fii sigura ca oamenii aia sarantoci cum le zici tu in orice circumstante mananca o paine si se descurca si ies din r.ahat,pe cand tu daca patesc ecva a tai o sa mori in propriul tau r.ahat
  •  
    • 3337 mesaje
    1 Oct 2008, 23:01
    0 0
    de la mine pt toate fetele de pe eva...un metru cub de bani....countless . aidca fara numarrrrrrr
    cel mia number one topic ))
    ps: si eu am logan. nici macar 1.6 ci 1.4)))
  •  
    • 6273 mesaje
    1 Oct 2008, 23:08
    0 0
    Doamne cat de ingust gandesti.

    Ai oroare de saracie pentru ca tu insati esti asa.
  •  
    • 1364 mesaje
    1 Oct 2008, 23:09
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5575 mesaje
    1 Oct 2008, 23:12
    0 0
    Intr-un fel, e de inteles ca, daca a trait pana acum intr-un mediu rich&famous, sa vrea asta si de acum incolo. E un soi de kitch la care nu poti renunta, pt ca toti membrii familiei sau prietenii ei ar dezaproba-o si ar respinge-o.
    E ca si cum o tipa desteapta, cu 2 facultati absolvite, master si doctorat, cu un job beton, un Cv impresionant etc.ar veni la o petrece a firmei cu un tip lipsit de educatie, cu un job slabut, bani putini, imbracat nu tocmai adecvat ocaziei. Toata lumea ar observa, ar barfi-o, i-ar spune rautati, ar marginaliza-o si pana la urma, relatia se termina pt ca pur si simplu intervine stresul neaceptarii sociale. Astia suntem, cu asta ne laudam. Daca ea a crescut intr-un mediu asa superficial, asa tre sa traiasca si de acum incolo, altfel va resimti efectele banilor putini ai partenerului si nu se va mai simti printesa, ci ratusca cea urata. Sucks, dar asta e.
  •  
    • 4 mesaje
    1 Oct 2008, 23:40
    0 0
    Domnul scriitor nu pricepe ca pe online toti suntem egali, chiar daca unii sunt curvulite, altii lingatori de cururi, sau simplii oameni.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Oct 2008, 00:19
    0 0
    Intrebarea mea e urmatoarea: ai vreun / vreo prieten (a) ?

    Si prietenie, iti spun eu ce inseamna. Sa fii gata sa faci orice pentru o persoana. Nu doar sa dai bani pentru acea persoana.

    Daca nu ai avea IQ de ketchup de la sofitel, ai incerca sa mai gandesti din cand in cand. Pe bune, fa niste genuflexiuni neuronale, pot folosi.