Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 34 mesaje
    1 Aug 2006, 12:16
    0 0
    BUNA DIMINEATA!
    (LA ORA 12
    SI EU SUNT CONSTANTEANCA SI CA SI MULTE DINTRE VOI LA DIETA. NICI EU N-AM PREA FACUT PLAJA CINE STIE CE SI M-AM SATURAT FETELOR DE SERVICE CA DE NU STIU CE.
    POATE PT CA STIU CA SAPT VIITOARE INCEP CONCEDIUL
    MI-AR PLACEA SA ORGANIZAM O INTALNIRE DAR LA CATE CONSTANTENCE SUNTEM CRED CA TRE SA NE INCHIRIEM UN RESTAURANT
  •  
    • 627 mesaje
    1 Aug 2006, 13:02
    0 0
    Buna la toate gagicile !

    lady_lu ....or fi multe constantence ,dar aici ,la acest subiect nu prea exista activitate ...din pacate!

    Eu abia astept sa se termine ziua , de fapt sa se termine programul sa fug la plaja.

    Chiar ..de ce nu ne organizam ..sa facem o mica intalnire?
  •  
    • 34 mesaje
    1 Aug 2006, 13:12
    0 0
    Pai hai sa ne organizam daca vrem sa facem ceva. Acum eu zic sa o facem mai spre toamna ca sa nu fie fetele plecate si prin concedii. Cat despre lipsa activitatii de aici poate or fi fetele momentan ocupate si topicul era destul de vechi, am obs ca in gen se discuta la topicurile noi.
  •  
    • 627 mesaje
    1 Aug 2006, 13:40
    0 0
    lady_lu ...asa este ,sunt fetele plekate ,sper.....
    Topicul este deschis recent .

    Ar fi bine sa ne organizam .
    E ok in toamna ,stiu eu prin Septembrie ,undeva pe la mijloc ,cred ca atunci se intoarce toata lumea din concediul ,inclusiv eu ....
  •  
    • 2825 mesaje
    1 Aug 2006, 14:18
    0 0
    Fetele, imi pare rau, pe mine sa nu contati, mie nu-mi plac intalnirile.
    N-as mai putea sa postez aici si sa-mi spun toate secretele, prefer sa raman anonima,desi , la ce gura mare am, nu cred ca n-o sa fiu recunoscuta pe strada.
    Si apoi, daca nu va placeti dupa ce o sa va vedeti?
  •  
    • 34 mesaje
    1 Aug 2006, 14:29
    0 0
    Ai ma ca nu tre sa ne placem neaparat, n-a zis nimeni ca tre sa devenim prietene la catarama, eu ziceam doar asa sa ne vedem la un suc, ca intre colege de serviciu daca vrei. Poate unele dintre noi chiar ne stim din alta parte si habar n-avem, poate chiar suntem prietene
    E dreptul tau sa nu vrei, dar am vazut ca bucurestencele sunt mai unite, se intalnesc. Oricum mai vedem daca ne intalnim sau nu ca asa initiative s-au mai luat dar nu s-a concretizat nimic.
  •  
    • 627 mesaje
    1 Aug 2006, 14:52
    0 0
    Da ...nu strica o intalnire la o cafea ,nu cred ca se creaza nici un fel de obligatii sau neplaceri!
    Si apoi discutii nu au cum sa apara atata timp cat ne intalnim ,aici sau in oras ,ptr pareri ,sfaturi ,opinii ,si nu sa "dam in cap" cuiva.

    Haideti ,ca suntem fete bune !

    Eu mai "navighez" si pe alt forum ,iar acolo exista un subiect asemanator ,unde suntem mult mai multe ,ne intalnim des ,destul de des ,ne-am gasit prietene vechi din copilarie sau foste colege.
  •  
    • 2825 mesaje
    1 Aug 2006, 15:01
    0 0
    daaaa, ce-ar fi sa ma intalnesc cu fi-mea!?
  •  
    • 2825 mesaje
    1 Aug 2006, 15:04
    0 0
    Lady_lu, cati ani ai?
  •  
    • 2825 mesaje
    1 Aug 2006, 15:46
    0 0
    Fetele, am nevoie ptr maine sa inchiriez un microbuz de persoane, minim 10 locuri.
    Ma puteti ajuta?
    Stiti ceva?
    Trebuie sa plecam la Buc, ni s-a stricat masina si cu doua mai mici nu are farmec.
  •  
    • 34 mesaje
    2 Aug 2006, 11:51
    0 0
    Salut pe ziua de azi!

    do_re_mi am aproape 26 de ani, deci nu sunt fiica ta .
    ieri nu am mai intrat pe forum ca am avut treaba la birou, abia acum am vazut mes cu autocarul, cred ca e nitel cam late
  •  
    • 627 mesaje
    2 Aug 2006, 12:13
    0 0
    buna ziua !

    Si eu azi am foarte multa treaba ,dar mi-am permis sa imi iau o mica pauza , sa "trec' pe aici sa vad ce faceti.

    Tare cald si azi ..abia astept sa fac o baie!

    Fetelor cunoasteti o manichiurista buna ?
    Am nevoie urgenta ...sa angajez o manichiurista!
  •  
    • 2825 mesaje
    2 Aug 2006, 22:05
    0 0
    Vin eu!/Cat dai pe luna?
  •  
    • 627 mesaje
    3 Aug 2006, 08:57
    0 0
    doremy ,te-as primi cu inima deschisa ...dar am nevoie de o manichiurista cu experienta!
    Cta despre castig ..depinde de ea cat vrea sa munceasca ....fetele de la salon castiga bine ,pot spune chiar f bine in unele luni ...au luat si 20.000.000 lei salariu ,fara sa mai pun la socoteala si spaguta!
  •  
    • 2825 mesaje
    5 Aug 2006, 11:53
    0 0
    Buna, fetele?
    Ce mai faceti?
    Va pup!
  •  
    • 539 mesaje
    5 Aug 2006, 16:00
    0 0
    buna fetelor, slaba activitate pe aici ...sunteti la plaja?
  •  
    • 2825 mesaje
    7 Aug 2006, 13:04
    0 0
    Elmyra, acum vad, esti din Constanta?!
    Hai ca te scap eu de problema ta!
  •  
    • 627 mesaje
    7 Aug 2006, 13:34
    0 0
    Salutare la toata Constata!

    Din pacate , vad ca este slaba activitate aici .

    Fetelor cine stie unde se pot face cursuri de contabilitate - incepatori?
    Niste cursuri bune ,nu doar ptr diploma......
  •  
    • 481 mesaje
    7 Aug 2006, 21:09
    0 0
    stiti cumva o gazda buna in Constanta? nu prea departe de plaja, 50 RON o camera, si mica sa fie, numai pat bun sa aiba, curata si gazda serioasa?(nu am nevoie de tv sau frigider)
    multumesc
  •  
    • 98 mesaje
    7 Aug 2006, 21:17
    0 0
    Buna tuturor Evelor din Constanta!
    Ma numesc Nina am 47 de ani si e o idee minunata sa ne intilnim undeva cu toatele la o sueta!