Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 627 mesaje
    28 Iul 2006, 08:52
    0 0
    Buna dimineazta Constanta!

    Ador vremea asta ,cat de bine este ....

    fleur_de_lis ......te pot ajuta eu cu machiajul ptr nunta ...machiaj profesional,iti recomand pe cineva daca vrei !
  •  
    • 2825 mesaje
    28 Iul 2006, 09:04
    0 0
    Buna racoare azi , fetele!
    Ce-i cu mitingul ala, e ceva de vazut, ca al meu cica, sa mergem si noi.
    Dar cand am auzit sa ne luam masuri ca pe pista sunt cu 30 gr mai mult, n-as mai vrea.
  •  
    • 539 mesaje
    28 Iul 2006, 09:17
    0 0
    A inceput sa tune, poate si ploua...
    ce bine doarme puiul meu cu motamul la picioare...
    Mitingul este minunat pentru cui ii plac acrobatiile si avioanele. Sunt mai mult avioane militare ...si nu stiu daca mai vin Tricolorii ( italieni cu niste acrobatii grozave ).
    In 2001 a fost super si as vrea sa merg si acum. Este mare aglomeratie, iar sambata este pentru oficialitati, iar duminica pentru toata lumea.
    Nu cred ca caldura de pe pista este o problema, ci zgomotul...
  •  
    • 382 mesaje
    28 Iul 2006, 09:32
    0 0
    Buna Constanta.Azi cred ca ne racorim.Ploua si ploua.grozaaaaaaavvvvvv.Sper sa nu ma injure cei care au venit de departe pentru catreva plaji.
  •  
    • 2825 mesaje
    28 Iul 2006, 09:34
    0 0
    Ploua!
    Ce bine-mi pare!
    Ce aer curat!
  •  
    • 539 mesaje
    28 Iul 2006, 10:02
    0 0
    ce ploaie??? la mine a picurat...
  •  
    • 339 mesaje
    28 Iul 2006, 11:29
    0 0
    doremy, am 2 nunti de fapt...una este la zorile, iar cealalta ... inca nu stiu...
    Eu inca sunt preocupata sa imi caut vreo rochita ceva, machiaj...

    alys77 merci ... stii ce produse foloseste cosmeticiana? poti sa imi dai mai multe detalii?
    eu ma machiasem acum cativa ani la o cosmeticiana f buna, m-a machiat extraordinar, nu se mai vedea nici o imperfectiune
    Am fost la ea acasa pe Adamclisi statea atunci...daca are careva numarul de tel, v-as fi profund recunoscatoare...
  •  
    • 627 mesaje
    28 Iul 2006, 12:11
    0 0
    fleur_de_lis ..ai mesaj privat!
  •  
    • 2048 mesaje
    28 Iul 2006, 13:55
    0 0
    Buna, dragelor!
    Elmyra, pt ca sa gasesti mesajele mele de pe mailul de pe eva, trebuie sa apesi butonul Freemail, din partea de sus a ecranului, apoi tastezi nick-ul tau elmyra08 si apoi aceeasi parola cu care intri si in cont pe forum.. si la Inbox ar trebui sa gasesti toate mesajele mele.. astept vesti , daca le-ai gasit..
    Va doresc un week-end insorit, cu multa plaja, distractie, dragoste si bucurii.. sa auzim numai de bine..
  •  
    • 302 mesaje
    28 Iul 2006, 16:38
    0 0
    Buna fetelor!Vad ca sunteti multe din C-ta!Care ma gazduieste si pe mine pe 15 august?Mi-am propus si eu sa ajung la mare anul acesta.Va pup si astetp raspunsuri.Pupici!!!
  •  
    • 31 mesaje
    28 Iul 2006, 16:52
    0 0
    buna fetelor,
    am nevoie de ajutorul vostru.

    Stiti ceva despre bazele de tratament din eforie nord?
    cate sunt, unde sunt amplasate si cam ce proceduri se fac?

    mersi mult
    ella
  •  
    • 539 mesaje
    28 Iul 2006, 18:07
    0 0
    OOOH!!! am fost in centru ... aglomeratie caldura si am constatat ca m-am ingrasat ... eu ce purtam blugi marinea 28, nu intru nici in 32... oooo ce gusita am facut si maine poimaine fac si 40 de ani, oooo plang....de necaz am luat o berica rece ca doar ingrasa....
    biggggggggg plang si de necaz ca am facut tot ce spui tu de nenumarate ori si... degeaba, si mor de nerabdare sa vad ce surprize imi oferi.....
    Ohhhhhhh ce necaz am ca imi vin musafiri si eu stau cu voi in loc sa smotruiesc.... imi vin doua familii din doua localitati diferite ...prieteni... am sa ii culc cu supraetajare pe jos ,pe pat... si ii duc la miting cu cele doua masini, conduc de pot in amandoua si ma duc si la servici maine ... ati inteles am intrat in panicaaaaaa.....
  •  
    • 539 mesaje
    28 Iul 2006, 18:20
    0 0
    just, eu am fost anul trecut la Steaua de mare si am descoperit medici si oameni deosebiti ...la ultrasunete... si la bazin, la gimnastica ...la bai de plante... la bai de namol... sunt oameni si oameni, eu am ales ca cunosteam pe cineva. Am mers si anul acesta la baile reci de la Eforie Nord si cu toate ca lumea zice ca "ce ai fost la nudisti?" sa stii ca eu ma simt foarte bine si m-am brozat frumos, si mi-am facut nenumarate prietene de 70 de ani si am scapat de multe complexe.
  •  
    • 31 mesaje
    28 Iul 2006, 18:23
    0 0
    cum se numeste clinica de la steaua de mare?

    ella
  •  
    • 539 mesaje
    28 Iul 2006, 19:28
    0 0
    Asa se numeste clinica si este in Eforie Nord. O gasesti si pe net, iar ca cazare are contract cu hotel Britania. Se poate veni si cu bilete de trimitere de la medicul de familie si o radiografie de coloana sau articulatia care are nevoie de tratament. Erau oameni din toata tara si din alte tari...
  •  
    • 31 mesaje
    28 Iul 2006, 21:41
    0 0
    Uite ce am gasit pe internet:

    Clinica “Grand” (bai de plante, masaj, impachetari cu namol, bai calde si reci) si Spitalul clinic de recuperare medicala fizica si balneologie “Steaua De Mare”

    am mai fost pe harti eforie si unde zici tu ca e steaua de mare ei zic ca e efosan...sunt cumva 2 efosan?
    stiu ca unul e efosan grand ...al 2lea care ar fi?

    tu spui ca la Steaua de mare se face si namol?

    stii cumva complexul europa si cu clinica ana aslan unde este?

    mersi mult de tot pentru ajutor.
    vreau sa-mi trimit parintii la statiune.
    cu cazarea nu e problema ca au deja aranjat. dar vreau sa faca niste proceduri cu namol si alte bai...
  •  
    • 2825 mesaje
    29 Iul 2006, 09:59
    0 0
    Buna dimineata, Constanta!
    Va dau intalnire la plaja!
    Si diseara in Mamaia!
    Si maine la Kogalniceanu!
  •  
    • 2825 mesaje
    31 Iul 2006, 08:57
    0 0
    Buna dimineata, fetele!
    Am fost la mitingul aviatic, super!
    Care dintre voi a fost?
  •  
    • 2825 mesaje
    31 Iul 2006, 14:01
    0 0
    Am ramas numai eu pe aici?
  •  
    • 2825 mesaje
    1 Aug 2006, 08:38
    0 0
    Buna dimineata, Constanta!
    V-at lenevit de tot, nu mai postati?
    Va pup si va astept.