Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 1097 mesaje
    13 Sep 2006, 16:20
    0 0
    Aly. da chiar vreau o lista cu alimentele. SI mama a vomat ieri fff mult, a trasnpirat, dar de la salvare mi-au zis sa ii fac eu un calmant si daca nu isi revine sa vina ei.
    Iti scriu pe mess.
    Multumesc mult!
  •  
    • 2825 mesaje
    20 Sep 2006, 13:19
    0 0
    Ce faceti, puturoaselor!
    Rusine, ne-o ia Bacaul inainte!
    Ati lasat topicul nostru sa pice in pag 4.
  •  
    • 627 mesaje
    20 Sep 2006, 14:27
    0 0
    mai ,mai doremy ...sa stii ca , chiar o sa o ia altii inainte .
    Se pare ca numai noi doua suntem pe baricade.
    Chiar asa ,oare Constanta sa nu fie unita si sa mai fie si lenesa?
    Ce faceti mai fetelor?
    Unde sunteti?
  •  
    • 1097 mesaje
    20 Sep 2006, 15:01
    0 0
    Eu sunt aici. cel putin pana termin treaba la birou.
    ce faceti??
  •  
    • 627 mesaje
    20 Sep 2006, 15:42
    0 0
    Eu...munca ,munca ,munca si iar munca.
    Muncesc ca nebuna la birou ,apoi ma duc la salon si apoi mai fac si extra ....m-am pricopsit cu niste produse naturale de la o cunostinta si din spirit de solidaritate o ajut sa le distribuie .

    Si ma pregatesc psihic si fizic pentru inceperea unei cure de slabire .....sper sa si reusesc.
  •  
    • 627 mesaje
    21 Sep 2006, 11:55
    0 0
    Mai fetelor ,chiara sa pustiu pe aici ?

    Unde ati disparut?'
  •  
    • 2825 mesaje
    21 Sep 2006, 15:16
    0 0
    Buna ,fetele din Constanta!
    Hai ca v-am trezit,sa nu mai leneviti, ca va bat!
    Cine merge cu mine la Perla,sandale si papuci care toata vara erau 500 000, acum sunt la 100 000.
    Ma duc sa-mi cumpar un sac de incaltari!
  •  
    • 256 mesaje
    21 Sep 2006, 19:20
    0 0
    Buna evelor din constanta, as avea o intrebare la voi, ati fost la magazinul New Life din tomis mall?? Ca acuma o sa se deschida si la mine in oras si maine trebuie sa merg la interviu si vreau sa stiu de la voi cum e magazinul daca v-a lasat o impresie buna. Merci mult
  •  
    • 539 mesaje
    22 Sep 2006, 08:35
    0 0
    doremy, bine ca ai scos topicul de la naftalina!!!!
    am pc-ul varza cum spune mirella.....dar mai postez din cand in cand....pana se blocheaza....alys si eu am luat cinci kg vara asta si am o burtica!!!! si as incepe cu niste sport....dar singura la sala...doremy nu ma insotesti???? mirella????
    doremy macar sa alergam, vin eu pana la tine in fuga si tu pana la mine....or sa zica vecinii ca am innebunit.
    eu mai alerg pe terenul de la scoala 23, dar de cand a inceput scoala am renuntat.
  •  
    • 539 mesaje
    22 Sep 2006, 08:37
    0 0
    cristina nu am fost sau daca am fost nu am bagat de seama...m-ai facut curioasa..ma plimbaresc la tomis pentru tine.
  •  
    • 256 mesaje
    22 Sep 2006, 08:52
    0 0
    merci mult emilia, oricum eu azi trebuie sa ma hotarasc caci azi semnez contractul, oricum sigur nu mananca oameni,daca o sa ma descurc si cu scoala o sa fie ok....merci
  •  
    • 1097 mesaje
    22 Sep 2006, 12:07
    0 0
    Fetelor eu una as merge la sala. dar ce spuenti de faptul ca am slabit 5 kg in ultimele 3 saptamani??? Si e de abia inceputul....sper eu.
    Dar consider ca am slabit destul din cauza stresului asa ca vreau sa ma apuc de sala inainte sa imi distrug stomacul si sanatatea.
    O alta varianta la sala ar fi ca in fiecare dimineata (daca tot imi permite timpul) sa fac o plimbare pe jos de o ora.
    Poate asa imi limpezesc si mintea....
    Propune-ti si voi niste sali.
  •  
    • 2825 mesaje
    22 Sep 2006, 12:22
    0 0
    Elmyra,ma uimesti,alergi in jurul scolii 23?!
    Eu stau la doi pasi de ea.
    Ce aproape suntem si nu ne cunoastem?!
    Sau ne cunoastem.?
    Am invatat la 23 si noi si copii.
    Cand facem o tura?
    Eu, de cand cu serviciul, am dat jos 3 kg.
    Va dati seama cum aratam acum doi ani?Aveam 73 kg,(cat un porcusor) acum am 58kg
    Sotul meu e mandru de mine,ai drak, ne vor slabe,chiar daca nu ne-o spun,o sa ma fac fotomodel si-o sa-mi trag si-un amant.
  •  
    • 1097 mesaje
    22 Sep 2006, 13:06
    0 0
    Adeavrul e ca indiferent de ce sustin ei...toti barbatii vor slabe.
    Eu sunt fff hotarata sa dau jos inca vreo 6-8 kg. dupa care sa imi plimb funduletzul obraznic prin fata lui.....si a altora normal.
  •  
    • 2825 mesaje
    22 Sep 2006, 13:55
    0 0
    Bravo, mirella, asa te vreau!
  •  
    • 627 mesaje
    22 Sep 2006, 14:47
    0 0
    ooo , ce activitate pe aici .
    Va pup si imi era dor de voi .
    Mirelus ..asa te vreu ..fi barbata , mama!
  •  
    • 1097 mesaje
    22 Sep 2006, 15:47
    0 0
    Offf, incerc sa fiu barbata...problema e ca la un moment dat vreau sa dau peste cineva care sa ma faca sa ma simt femeie!!!!
    Vremea asta de afara ma enerveaza ingrozior de tare. Iar Codul ala de procedura penala parca nu vrea si nu vrea sa se lipeasca de mine.
    Cred ca mi-ar prinde bine o plimbare in parc. Poate dau o fuga in Tabacariei sau la Casa de Cultura sa citesc un pic in aer liber.
    Voi ce mai faceti???
  •  
    • 2825 mesaje
    22 Sep 2006, 15:50
    0 0
    Ce tot dai cu ,,codul penal''?
    Lamureste-ma si pe mine, esti studenta la drept sau ce?
    Eu n-am prea fost prezenta pe aici in ultima vreme
  •  
    • 1097 mesaje
    22 Sep 2006, 16:27
    0 0
    Ma pregatesc ptr examenul de admitere in avocatura. Mi-a iesit dreptul asta si pe nas si pe gura si pe urechi.........peste tot.
    Iar problema mea.. a venit in cel mai prost moment posibil...ptr ca mmi-e asa de greu sa ma concentrez.
  •  
    • 627 mesaje
    22 Sep 2006, 18:50
    0 0
    mirella ,te-as fi insoti in plimbarile tale ,cu toate ca este o vreme tare urata afara ......dar abia acum am ajuns casa ,iar stomacul meu URLA !

    Nu reusesti sa inveti ?
    Stii ca si eu am perioade din astea , cand nu pot retine nimik ?
    Si tocmai cand sunt in sesiune ma apuca...
    Incearca sa iei lecitina ,serios nu glumesc ,chiar ajuta!
    Si nu tine vreo cura de slabire ca asta nu te ajuta.