vraji cu menstruatie

  •  
    • 55 mesaje
    8 Iun 2011, 14:37
    1 6
    draga sisuu, eu iti spun ca nu este adevarata vraja cu menstra in bautura.Eu am facut-o acum cateva luni si nu am avut nici un rezultat.
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    8 Iun 2011, 15:33
    0 0
    ) )
    Si? Trebuie sa iti cauti de munca acum, nu?
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Iun 2011, 18:04
    0 3
    puficadoc said:
    draga sisuu, eu iti spun ca nu este adevarata vraja cu menstra in bautura.Eu am facut-o acum cateva luni si nu am avut nici un rezultat.

    oameni limitati.....

  •  
    • 51 mesaje
    8 Iun 2011, 22:42
    4 1

    pentru majoritatea e o prostie,o gluma de prost gust,dar pot sa aduc si eu un exemplu concret:in localiatea mea,traieste o femeie care e de-acum in virsta,si care se ocupa cu toate tipurile de vrajitorie.atit alba cit si neagra.in tinerete ea vroia foarte mult sa se casatoreasca cu un barbat,care avea deja logodnica si care niciodata n-a simpatizat-o.atunci ea a decurs la procedura cu singele de la menstruatie si totul ia reusit,numai ca peste o scurta perioada de timp ea a intlnit un alt barbat care si i-a devenit sot,iar sarmanul barbat vraji,nu s-a casatorit nici in ziua de azi.trebuie sa crezi in toate.daca stiti este si un proverbaca urechile nu ti se vad,asta nu inseamna ca nu le ai.asa si in cazul vrajilor.

  •  
    • 426 mesaje
    9 Iun 2011, 14:08
    1 4
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 426 mesaje
    9 Iun 2011, 14:10
    7 2
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 9 Iun 2011, 14:10
  •  
    • 647 mesaje
    9 Iun 2011, 17:35
    6 2

    si la bunicii mei in sat am auzit de un caz asemanator.. Adica mi-au povestit parintii mei: Cum verisoara mamei mele avea nunta programata cu un barbat, undeva mai departe de casa ei statea o fata,iar tatal acelei fete tot il chema pe acest baiat sa mearga la fiica-sa (ea era mai uratica de fel) dar el nu vroia pentru ca deja avea nunta programata. Si fata aceea i-a facut aceasta vraja cu menstruatia si barbatul acela s-a despartit de verisoara mamei mele (care era o fata frumoasa in tinerete ca multi baieti umblau  dupa ea ca sa se insoare cu ea dar ei 2 se iubeau enorm ) si s-a casatorit cu acea fata urata.. Dar pana la urma baiatul a murit, ca va da-ti seama ca sangele din menstruatie il eliminam tocmai pentru ca e sange rau si din acest sange pot aparea tot felul de boli.. El a murit de galbenar.. Nu stiu numai cand ma gandesc mi se intoarce stomacul pe dos.. Cum poate o femeie sa faca asa ceva..???????????????


    Acest mesaj a fost editat de către alessia89: 9 Iun 2011, 17:37
  •  
    • 426 mesaje
    10 Iun 2011, 06:45
    3 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3 mesaje
    20 Iun 2011, 19:40
    8 4

    Buna, citesc si eu ce scrieti voi...si sa stiti ca e real...sotul meu e vrajit de o prostituata care a fk si puscarie si care in acest moment e la proxenetism si prostitutie in acelasi timp in Spania. El ne abandoneaza pe noi dupa 12 ani de casnicie perfecta, fara nici o pb, cu doi copii minunati, sanatosi... pentru taratura aia...Pe mine m-a terminat definitiv, m-a lovit de 2 ori din cauza tarfei, (in conditiile in care 12 ani nu mi-a atins un fir de par , nici macar n-a tipat vre-o data la mine) sa nu zic ceva de ea ca ma omoara. M-a dat afara din casa cu copiii, asta iarna, seara la 8...Asa ca ...fetelor, credeti, e  adevarat!!!!

  •  
    • 3 mesaje
    20 Iun 2011, 19:42
    5 1
    pb e k nu stiu cum sa-l dezleg de ea, mi-e teama k ajunge si el prin puscarie din cauza ei...Ajutati-ma dak stiti ce as putea face sa-mi salvez familia...
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Iun 2011, 00:32
    2 0
    sa incepi sa te rogi
  •  
    • 426 mesaje
    21 Iun 2011, 08:40
    5 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 500 mesaje
    21 Iun 2011, 11:23
    3 1
    ))))))))) doamne fereste!!!! ce am mai citit pe aici!!!! )))))))))
  •  
    • 1841 mesaje
    21 Iun 2011, 18:50
    5 0

    Eu nu stiu daca sa lesin de ras sau sa ma ingrozesc. Doamne cat de putina minte puteti avea unele...

  •  
    • 426 mesaje
    22 Iun 2011, 07:25
    2 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3 mesaje
    22 Iun 2011, 19:35
    8 0
    draga mea, crede-ma ca nu sunt nebuna!! Casnicia noastra era una de dat exemplu!! Comunicam, imparteam aproape totul(ma refer la sarcinile zinlice), In fine iti explic degeaba, atata timp cat m-ai luat asa, de sus!! Si stii ce??Doamna in cauza e mai grasa decat mine cu vre-o 10-15kg, e foarte nasoala, e aproape analfabeta si tarfa si puscariasa pe deasupra!! Daca era doar in mintea mea, nu cred ca sotul meu (Fost director de magazin) s-ar fi coborat la un asemenea nivel , cu asemenea scursura!!Sper sa nu treceti prin asa ceva niciuna, niciodata!!! Si nu spuneti ca nu exista tampeniile astea!! Explicati-mi voi ce e????
  •  
    • 6 mesaje
    22 Iun 2011, 19:52
    2 1
    eu te kred misha...eu am aceeasi problema..doar k unelor pers nu sa intamplat..asta nu inseamna k nu exista asa ceva,kiar exista si nu doresk la nimeni sa treaka prin ce trecem noi
  •  
    • 15 mesaje
    22 Iun 2011, 22:26
    1 0
    de-a dreptul sinistru
  •  
    • 169 mesaje
    6 Iul 2011, 22:43
    0 0
    mi se pare o stupizenie,
  •  
    • 8 mesaje
    14 Iul 2011, 15:14
    4 3
    misha draga si eu sunt in aceeasi situatie k si tn, intrebarea este cum facem sa indreptam lucrurile, mie una mie frica sa apelez la vrajitoare iar la biserici am apelat si nimic pana acum din contra parca e mai rau.