Tinctura de fructe de soc-pt slabit

  •  
    • 1101 mesaje
    6 Feb 2004, 09:31
    0 1
    ups..nu imi place gustul, nu imi place cum miroase...

    Dar cred ca o sa tin macar 2 saptamani!!!
  •  
    • 865 mesaje
    6 Feb 2004, 09:48
    0 0
    nici mie nu imi place gustul. Iau cam de 2 saptamani si m-am saturat de tinctura dar voi continua ca doar este pentru un scop nobil!Si inca ceva: eu iau tinctura dimineata si am senzatia ca beau o tarie de la prima ora! Ma cam ameteste, zau!
  •  
    • 1708 mesaje
    6 Feb 2004, 17:51
    1 1
    Este oribila tinctura asta :O !!! Mirosul si gustul sunt ingrozitoare, chiar vroiam sa va intreb cum rezistati?! Si eu continui doar in virtutea "scopului nobil", dar nu stiu cat o sa mai rezist!!!
  •  
    • 2234 mesaje
    6 Feb 2004, 18:10
    0 1
    , stiu ca este oribila. eu dupa ce termin sticluta asta nu mai iau. nu am vazut ceva efecte notabile asupra tranzitului intestinal, dar drept e ca nici nu aveam probleme.
  •  
    • 6 mesaje
    7 Feb 2004, 16:46
    1 0
    Buna fetelor!

    Sunt o noua membra a clubului,dar inainte de a ma inscriu aici,vizitam zilnic acest site,si mi-a placut mult.
    Sa nu aveti suspicii,nu sunt "un intrus",sunt femeie si numele meu real e chiar Eva,cu toate ca in profil nu mi-am dat numele meu adevarat.
    Am vizitat site-ul http://www.naturaplant.ro/ si am si facut comanda la elixir. Abia astept sa pot incepe cura de slabire. Nu mi-e usor sa recunosc,dar am luat in greutate si acum doresc sa scap cat mai repede si cat mai "comod". Daca aveti vre-un sfat sa-mi dati cu privire la dieta care trebuie tinut,sau se poate si fara? as fi recunoscatoare. Am sa va tin la curent cu rezultatele,care sper ca o sa apara.
    Sper ca o sa ma primiti si pe mine in randurile voastre,eu am si prietena reala,dar cu ea nu pot vb. orice,iar aici vad ca sunteti ca si o familie adevarata.
    Va pup pe toti si va admir!
    ladyinred
  •  
    • 2234 mesaje
    7 Feb 2004, 17:22
    0 0
    pai atunci BINE AI VENIT
  •  
    • 581 mesaje
    7 Feb 2004, 17:39
    0 0
    Ladyinred, bine ai venit printre noi...Bafta in cura de slabire...Sa obtii tot ce ti-ai propus.
    Pupici
  •  
    • 939 mesaje
    7 Feb 2004, 19:59
    0 1
    Va rog sa-mi spuneti exact ce e cu senzatia de ameteala ?
    E suportabila la ora 8.00 in metrou ?

    CIAO
  •  
    • 581 mesaje
    8 Feb 2004, 11:09
    0 1
    Eu una parca sunt drogata .Am ajuns la 7 lg pe seara si e chiar nostim. In 30 minute dorm!!!!!
  •  
    • 6 mesaje
    8 Feb 2004, 12:47
    0 0
    Merci pt. primire!
    Cred ca am ajuns la locul potrivit,adica pe acest site. Imi place sa citesc forumul,aflu multe lucruri interesante.
    Sper si eu ca cura o sa dea rezultate.Eu am comandat elixirul de pe net,nu stiu in cate zile ajunge,dar abia astept sa incep si eu.
    Va pup pe toti!
  •  
    • 1101 mesaje
    9 Feb 2004, 10:54
    0 0
    sunt tot la 7 lg pe zi si o iau la 7:30 dimineata, inainte sa plec la birou...si o statie merg pe jos ca sa scap de senzia de "grogi"...dar nu dureaza mai mult de 30 de min, e ca atunci cand bei un pahar de bere si nu esti de loc obisnut cu bautura...
    Pe cantar nu ma urc, inca, dar mie imi place, nu ma mai simt balonata, cu mersul la wc e ok...eu trisez si pun picaturile in suc de mere...nu mai e asa de rea...
  •  
    • 13 mesaje
    9 Feb 2004, 12:40
    2 0
    Spune-mi te rog este chiar obligatoriu sa iei acest elixir la ora 18:00?de ce nu dimineata pe stomacul gol?cine a stabilit aceasta ora?pe prospect nu scrie nimic.Eu il iau de o saptamana,dar inca nu prea vad efectul,dar nu ma las,eu trebui sa dau jos decat 3-4 kg,si sper sa reusesc,succes si voua.
    moaca
  •  
    • 20 mesaje
    9 Feb 2004, 13:38
    0 1
    Mai fetelor de ce va autokilariti mai? Doamne am ras cu gura pana la urechi mai iubitele mele, nu va suparati ca nu o fac cu rautate; chiar nutresc simpatie si admiratie pentru voi fiindca incercati totul ca sa slabiti si in plus faceti adevarate sacrificii va ametiti si totusi indurati cu stoicism. Dragutele de voi. Imi place ca sunteti ambitioase.Eu nu am incercat aceasta super tinctura sau elixir ce este dar nici nu ma voi sacrifica. Mai degraba mananc mai putin urmez dieta cu 40 de puncte si fac multa miscare. Pt. ca asta e secretul dragelor daca nu faci si putina miscare poti sa tii si mama dietei musculatura trebuie sa fie pusa la munca pt. ca de aceea facem si celulita mai ales ca unele dintre noi vrem sa dam jos kg repede. Nu zic ca aceasta reteta naturista n-ar fi buna pt. organism pt. ca e clar ca are o actiune de purificare, dar pt.Dumnezeu va rog sa intelegeti ca acest produs nu face totul. Indiferent cat ne-am strofoca noi nu o sa reusim sa devenim intr-o saptamana sau o luna top modele. Asta cere rabdare, ambitie si miscare. Asa ca dragele mele Eve totul e ca pe langa diete, tincturi si toate celelalte sa ne miscam, faceti orice dansati, alergati, jucati tenis de masa dar miscati-va, aveti rabdare si rezultatele vor aparea. Scumpelor nu fortati nota ca va fi rau. Va pup si va doresc sa slabiti.
  •  
    • 2234 mesaje
    9 Feb 2004, 15:52
    0 0
    dar nici nu credem draga noastra ca face totul. eu cel putin am subliniat chestia asta de mi s-a acrit. nimic nu face totul. ai nevoie de multe. ai nevoie de o dieta, ai nevoie de sport, ai nevoie de dezintoxicare. deci nu am nazarit noi sa bem tinctura de soc, sa stam degeaba si sa slabim.
  •  
    • 1101 mesaje
    9 Feb 2004, 16:26
    1 0
    stai linistita-cu tinctura asta nu ai cum sa fortezi nota...iti garantez!!!
    NU am chef de regim strict...si lucrez in majoritatea zilelor 10 ore, nu are cine sa imi faca feluri de mancare cat mai sanatoase...iar eu nu mai am energie- fac sport (mi-am reinoit abonamentul la sala)....in plus oricum nu imi place mai nimic ce tine de bucatareala...
  •  
    • 161 mesaje
    9 Feb 2004, 17:43
    1 1
    Bine v-am gasit dragele mele eve, va urmaresc de mult timp dar pana acum nu am avut timp sa ma "bag si io in seama" - ca sa zic asa...Voiam sa va intreb legat de tinctura asta cum e cu partea de dupa terminarea tratamentului. Nu cumva exista traditionalul risc yo-yo, adica sa pui ce ai dat jos mai repede si mai mult?
    Pupici multi si astept sa vad daca stiti ceva in legatura cu asta.
  •  
    • 174 mesaje
    10 Feb 2004, 12:47
    0 0
    Eu ma tin serios in continuare de baut tinctura.Am slabit eu ceva acolo...dar o iau in continuare.Si pe mine ma cam ameteste...mai ales ca o iau pe stomacul gol, dar nu in asa hal incat sa nu mai fiu capabila sa merg sau sa vb.Adevarul e ca sunt putin cam prea euforica dimineata, fata de starea mea obisnuita.Si vreau sa ma apuc serios si de facut sport.Am un serviciu mult prea sedentar...si miscarea mi-ar face bine nu neaparat pt slabit sau mentinearea greutatii,cat si pt sanatate in general.
    Va pup.
  •  
    • 581 mesaje
    11 Feb 2004, 10:55
    0 1
    Mey fetelor eu una nu am slabit deloc si in plus m-am ales cu constipatie. !!!!! Da, nu radeti. Eu nu ies ...mai deloc de cand iau tinctura. Ciudat dar adevarat. Am o senzatie de "ceva" dimineata ,dar raman cu senzatia. Cred ca e din cauza ca eu "pap" carne. Asta este!!!!
    Va pup.
  •  
    • 1101 mesaje
    11 Feb 2004, 11:35
    0 0
    mie a inceput sa imi placa...ma simt mult mai usoara, intradevar...nu ma urc pe cantar, dar m-am masurat in talie si a disparut un cm...
    nu am trisat cu carnea, nu am mancat de loc (cu exceptia pestelui )
    si la sala ma duc odata la 2 zile, o ora jumate-doua ore!
  •  
    • 41 mesaje
    11 Feb 2004, 20:55
    2 0
    Fetelor va rog sa fiti atente cu socul acesta pentru ca din cite am aflat devine toxic daca este administrat timp indelungat.