Relatii extraconjugale

  •  
    • 75 mesaje
    24 Oct 2014, 14:24
    0 0
    Da cu rexela ce-ai facut? Ai facut-o pierduta si pe ea?
  •  
    • 75 mesaje
    24 Oct 2014, 14:41
    0 0
    turcescu said:
    melody_1 said:Da cu rexela ce-ai facut? Ai facut-o pierduta si pe ea?

    Sa-ti spun un secret , nu multa lume dupa eva.ro se baga cu mine  in seama ... ceace ma face sa cred ca tu esti Raxela  ...  Nu trebuie sa-mi schimb identitatea pentru a baga carnitza ... Deci , n-ai nimerito ! dar mai incerca poate-ti merge cu altii
     

     Da,sigur! Baga acum si diversiunea asta ca eu as fi Rexela...

    Nu te baga lumea in seama pentru ca nu prea sclipesti de desteptaciune.

    Uite, nici eu nu te mai bag decat in p....  ma-tii.

    Nu trebuie sa-mi multumesti!


    Acest mesaj a fost editat de către melody_1: 24 Oct 2014, 14:43
  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 15:16
    0 0
    Tin sa va dezamagesc dragi prieteni, nu sunt turcescu iar povestea nu e inventata, fiecare crede ce vrea. Am expus-o aici in idea ca cineva ma va ajuta cu un sfat , de critici nu am nevoie, multumesc mult, Nu va oblige nimeni sa scrieti nimic daca credeti ca e o inventive
  •  
    • 6557 mesaje
    24 Oct 2014, 15:19
    0 0
    Rexela said:Hai ca imi place ce imi scrieti, de obicei pana la ora asta deja ne dadeam mesaje, uite ca citind cescrieti voi, nu am fost tentata deloc pana acum, poate reusesc sa nu ii scriu nimic azi...

     uite fix de asta esti trol
    eva numai salvatoare de mancarimi nu ajunsese )))

  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 15:20
    0 0
    zorro_ said:Cum ?????.............totul este o inventie virtuala ????...sunt dezamagit !

    ...si era un subiect asa interesant

     Nu e nici o inventie, desi pare greu de crezut asta traiesc eu.

  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 15:22
    0 0
    turcescu said:
    melody_1 said:
    turcescu said:
    melody_1 said:Da cu rexela ce-ai facut? Ai facut-o pierduta si pe ea?

    Sa-ti spun un secret , nu multa lume dupa eva.ro se baga cu mine  in seama ... ceace ma face sa cred ca tu esti Raxela  ...  Nu trebuie sa-mi schimb identitatea pentru a baga carnitza ... Deci , n-ai nimerito ! dar mai incerca poate-ti merge cu altii
     

     Da,sigur! Baga acum si diversiunea asta ca eu as fi Rexela...

    Nu te baga lumea in seama pentru ca nu prea sclipesti de desteptaciune.

    Uite, nici eu nu te mai bag decat in p....  ma-tii.

    Nu trebuie sa-mi multumesti!

    Multumesc frumos !

    Oricum , nu inteleg  de ce trebuie sa fi radicala ...  Deci , cine are ochi sa vada , va intelege cine esti ...  In ori ce caz , in *izda mami nu mai pot intra , in ma-ta ! cu ce'a mai mare placere

    Ignora ceea ce se spune....chiar nu are rost, sunt toti la fel, pacat de forumul asta ca gazduieste asa personaje ipocrite. 

     

  •  
    • 75 mesaje
    24 Oct 2014, 15:23
    0 0
    panselutas said:
    Rexela said:Hai ca imi place ce imi scrieti, de obicei pana la ora asta deja ne dadeam mesaje, uite ca citind cescrieti voi, nu am fost tentata deloc pana acum, poate reusesc sa nu ii scriu nimic azi...

    eva numai salvatoare de mancarimi nu ajunsese )))

       

       Sau, de ce nu?!?

  •  
    • 6557 mesaje
    24 Oct 2014, 15:23
    0 0
    Rexela said:


    Ignora ceea ce se spune....chiar nu are rost, sunt toti la fel, pacat de forumul asta ca gazduieste asa personaje ipocrite. 

     

    in sfarsit, s-a ajuns si la grava problema a forumului

  •  
    • 3140 mesaje
    24 Oct 2014, 15:28
    0 0
    panselutas said:
    Rexela said:

    Ignora ceea ce se spune....chiar nu are rost, sunt toti la fel, pacat de forumul asta ca gazduieste asa personaje ipocrite. 

     

    in sfarsit, s-a ajuns si la grava problema a forumului

     Panse, o floricea de porumb, un cico, o aluna, ce-ti doreste sufleteaua la reality show-ul asta?
    Te servesc cu placere plus o praji home made pe care o crosetai mai devreme, cica ii zice tort Nua dar e un soi de negresa cu doua texturi. 

  •  
    • 6557 mesaje
    24 Oct 2014, 15:38
    0 0
    dodonesa said:
    panselutas said:
    Rexela said:

    Ignora ceea ce se spune....chiar nu are rost, sunt toti la fel, pacat de forumul asta ca gazduieste asa personaje ipocrite. 

     

    in sfarsit, s-a ajuns si la grava problema a forumului

     Panse, o floricea de porumb, un cico, o aluna, ce-ti doreste sufleteaua la reality show-ul asta?
    Te servesc cu placere plus o praji home made pe care o crosetai mai devreme, cica ii zice tort Nua dar e un soi de negresa cu doua texturi. 

     doar o cafea ca's de ceva vreme la dieta
    ce m-as infinge in prajitura aia.....

  •  
    • 3140 mesaje
    24 Oct 2014, 15:46
    0 0
    panselutas said:

     doar o cafea ca's de ceva vreme la dieta
    ce m-as infinge in prajitura aia.....

     La ibric sau expresso?
    Fac prajituri dar din unele nici nu gust, nu fiindca ma da vointa afara din casa ci pentru ca nu am pofta, am alte slabiciuni la cocarii- piinea calda, gogosile cu brinza si foetajele. Fac prajituri fiindca ma relaxeaza si imi place sa vad ca sunt mincate cu pofta, ma simt utila si fericita. 

  •  
    • 75 mesaje
    24 Oct 2014, 15:48
    0 0
    Preafrumoasa Rexela, acum te dai de partea inamicului turcescu?
    Dragostea virtuala pluteste intre voi doi?
    Sa va lasam singuri?
    Sau sunteti deja 2 in 1?
  •  
    • 44 mesaje
    24 Oct 2014, 15:55
    0 0
    Ma dau in orice parte numai in a voastra nu, de rautati sunt satula, eu cred ca acasa sunteti boboci iar aici faceti pe desteptele si sfintele.....mai lasati-ma cu atata ipocrizie , am crezut ca sunteti deschise, dar se pare ca rautatea din voi da afara pe toate partile. Am cativa aici care chiar mi-au placut ceea ce au scris si cu au incercat sa ma ajute , va multumesc ....restul papa
  •  
    • 4346 mesaje
    24 Oct 2014, 15:58
    1 0
    Rexela said:Ma dau in orice parte numai in a voastra nu, de rautati sunt satula, eu cred ca acasa sunteti boboci iar aici faceti pe desteptele si sfintele.....mai lasati-ma cu atata ipocrizie , am crezut ca sunteti deschise, dar se pare ca rautatea din voi da afara pe toate partile. Am cativa aici care chiar mi-au placut ceea ce au scris si cu au incercat sa ma ajute , va multumesc ....restul papa

     
    sa fim deschisi la ce, tuta ce esti??? la relatii extraconjugale, la amantlacuri, la futaiuri cu adrenalina? !! hai du te cat vezi cu ochii..ca esti degeaba pe pamantul asta! 

  •  
    • 75 mesaje
    24 Oct 2014, 16:23
    0 0
    Mai Anda ,esti prea dura. Da-i o sansa fetei...sezi bland si asculta-i necazul,da-i un sfat folositor, nu o da afara de pe forumul care e al tuturor.
    Cum vei dormi la noapte, daca nu-ti retragi rautatile imediat?
  •  
    • 6557 mesaje
    24 Oct 2014, 16:33
    0 0

    eu tot nu inteleg la ce fel de ajutor spui ca te astepti

    sa te ia forumul de mana sa te scoata din asa zisa problema pe care ti-ai creat-o?

    de fapt stii foarte bine ca povestea asta este spusa doar de dragul "relelor ce sunteti rele"

    daca vrei partea cu intelegerea schimba povestea in "acasa ma simt nefericita, sotul nu ma iubeste, bla bla bla"
    atunci o sa ti se planga mai mult de mila si ai sa fii inteleasa nespus


    Acest mesaj a fost editat de către panselutas: 24 Oct 2014, 16:35
  •  
    • 3140 mesaje
    24 Oct 2014, 16:37
    0 1
    panselutas said:

    eu tot nu inteleg la ce fel de ajutor spui ca te astepti

    sa te ia forumul de mana sa te scoata din asa zisa problema pe care ti-ai creat-o?

    de fapt stii foarte bine ca povestea asta este spusa doar de dragul "relelor ce sunteti rele"

    daca vrei partea cu intelegerea schimba povestea in "acasa ma simt nefericita, sotul nu ma iubeste, bla bla bla"
    atunci o sa ti se planga mai mult de mila si ai sa fii inteleasa nespus

     Nu doar rele ci si ipocrite, niste alea urite si nefe...... (ricite), la ce va ducea gindul, hai?

  •  
    • 4346 mesaje
    24 Oct 2014, 17:30
    0 0
    melody_1 said:Mai Anda ,esti prea dura. Da-i o sansa fetei...sezi bland si asculta-i necazul,da-i un sfat folositor, nu o da afara de pe forumul care e al tuturor.
    Cum vei dormi la noapte, daca nu-ti retragi rautatile imediat?

     
    eu voi dormi excelent.. in schimb , ma intreb cum  poate parashuta asta sa stea in acelasi pat cu sotul,  gandindu se cum i o trage amantul la buci!!!! 

  •  
    • 5035 mesaje
    24 Oct 2014, 17:34
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Oct 2014, 17:51
    1 0
    I_have_a_dream said:
    Rexela said:Ma dau in orice parte numai in a voastra nu, de rautati sunt satula, eu cred ca acasa sunteti boboci iar aici faceti pe desteptele si sfintele.....mai lasati-ma cu atata ipocrizie , am crezut ca sunteti deschise, dar se pare ca rautatea din voi da afara pe toate partile. Am cativa aici care chiar mi-au placut ceea ce au scris si cu au incercat sa ma ajute , va multumesc ....restul papa

     io te ajut cu un sfat.
    te sfatuiesc sa te futi ori cu amantul, ori cu barbatul, ori cu amandoi .    

     o femeie ...(foarte frumoasa) se duce la doctor , foarte zambitoare si bine dispupusa ii zice:
    - d-le doctor sunt bolnava !
    -drul ce va supara domna draga ...?
    -pai am un chef nebun de sex tot timpul !
    -asta nu -i boala domna ! sunteti casatorita ?
    -da zice doamna dar .....nu imi ajunge !
    -pai faceti-va un amant ...- pai mi-am facut dar tot nu ajnge !
    -pai mai faceti-va unul ....!
    -pai mi-am facut ..!
    - pai mai faceti-va inca unul ....
    si tot asa pana pe la al 10 lea amant a continuat discutia ... doctorul exasperat , a inceput sa tipe la ea ...-
    -d-na sunteti bolnava !
    -stiu domnule doctor de aceea am venit la dumneavoastra sa imi dati hartie ca sunt bolnava ... toata lumea zice ca sunt curva!?????