risc

  •  
    • 5609 mesaje
    25 Apr 2014, 13:38
    1 0
    Oameni buni, asta-i o proasta odihnita!
    Nu va pierdeti timpul cu ea ca bubuie de prostie! S-o gasii vacarul satului pana la urma sa-i faca educatie sau sa i-o puna, ca vad ca a dat in clocot de ciuda.
  •  
    • 5609 mesaje
    25 Apr 2014, 13:40
    1 0
    Simika, las-o dracului de cretina!

  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 13:43
    0 2
  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 13:51
    0 0
    Ma retrag, oameni buni ca am cam obosit de la atata munca de lamurire. Pup!
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:10
    0 1
    simika said:
    anyone_else said:
    simika said:Si sa nu ma injuri in maghiara ca am ajutoare si traduc orice, absolut orice si apoi injur si eu in japoneza si iti dau sah mat!

     

    Mai taci naibii! Cand s-a facut prea liniste, n-ai mai rezistat tu si trebuia sa comentezi si tu. 

    Atata timp cat raspunzi la toate replicile, nu se va face liniste. Si daca nu ai stiut sa imi accepti scuzele, intr-adevar, materia ta cenusie e pe cale sa dispara!  Se pare ca nu vrei nici ajutor, nici socializare, nici iertare, asa ca esti o cauza pierduta si o spun cu parere de rau! Ti se va indeplini dorinta, o sa cam conversezi singura pe aici!

     

     Du-te cu scuzele tale cu tot, ca pe urma ai continuat cu replicile cu ungurii tai, iar eu am explicat dinainte care-i treaba, dar degeaba si tot ai continuat . 

  •  
    • 5609 mesaje
    25 Apr 2014, 14:11
    0 0
    zorro_ said:mie-mi dati impresia ca faceti concurs

     
    frate, tu ce faci aici,  arbitrezi ori nu?
     

  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:12
    0 1
    Maricon said:Oameni buni, asta-i o proasta odihnita!
    Nu va pierdeti timpul cu ea ca bubuie de prostie! S-o gasii vacarul satului pana la urma sa-i faca educatie sau sa i-o puna, ca vad ca a dat in clocot de ciuda.

     

    De ce ai sarit peste faza aia maricoane? Vrei sa te injur pe ungureste si sa te fac de tot rahatul pe aici?)) Sau nu sti ungureste?)) 

  •  
    • 5609 mesaje
    25 Apr 2014, 14:14
    1 0
    Cred ca ma doare taman in dos de injuraturile unei proaste!
    Poti sa injuri cat vrei, pe ce limba vrei, tot proasta formului vei ramane!
     
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:16
    0 1
    Ca vad ca asa pe romaneste nu incetezi, poate pe ung incetezi ca n-ai sa ai habar despre ce tot vb ) ,si mai zici de mine ca-s proasta dar tu esti desteapta? Sari peste niste postari de ale mele , si rasp doar la ce ti se pare tie mai usoara , si doar atata sti sa spui "asta-i proasta" . Mai schima replica femeie ca am auzit destul de la tine!!
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:20
    0 1
    Maricon said:Cred ca ma doare taman in dos de injuraturile unei proaste!
    Poti sa injuri cat vrei, pe ce limba vrei, tot proasta formului vei ramane!
     

     )) Again , m-ai omorat cu asta ))) , dar oare nu esti tu proasta ca tot repeti? ) Te-ai gandit si la asta? 
    Mai femeie daca nu sti ung , atunci de ce nu taci din gura si macar sa te multumesti cu cat stiu eu sa vb asa pe romaneste , ca crede-ma ca eu inca sa stiu vb pe rom ca nu injur si te fac in toate felurile cum ma faci tu )))
    Femei ca tine se gasesc si in tomberoane , adica niste gunoaie de oameni care nu se multumeste cu putinul si tot mai comenteaza. 

  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:22
    0 1
    Adica deg sti scrie pe rom daca vorbi nu sti , asa o faci si pe mata? Proasta?)) Sau pe fiul tau? Prost? ) Frumoasa educatie maricoane .
  •  
    • 524 mesaje
    25 Apr 2014, 14:29
    3 0
    Ioi istenem!
    Tu fatuca, nu e problema ca esti unguroaica la tine, problema e ca esti incoerenta!!!Cand ti-ai facut ultimul control la mansarda?
    Se zice ca prostul nu e prost destul daca nu-i si fudul.Inca n-am inteleles de ce suferi mai mult: de prostie sau fudulie (mandrie, ca nu cumva sa intelegi ca vorbesc despre alte fudulii ).
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:37
    0 1
    Prost e ala care nu cedeaza si continua, eu nu continui daca nici ala nu continua, deci tac daca ala tace din gura. Treaba asta ati observat cu totii , restul au tacut si eu am tacut, nici macar n-am pomenit de ei cum fac altii ca pomenesc de mine ca si cum ca cauta cu lumanarea. Si degeaba incerci tu sa explici , ca degeaba . Eu v-am zis cva, nu mai repet. Daca va convine va convine daca nu nu.
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 14:49
    1 1
    Si toata lumea are pb cu ceva , ca ei mereu vor gasi ceva sa creeze pb cu cineva din cauza unor motive de ale lor , si ei nu stiu cum e sa taci din gura sau at cand taci din gura , daca 1 incepe at incep toti , daca 1 rade at rad toti , cam asa e procedura numa ca voi trb asta nu intelegeti , deg va luati ca lumea daca are ceva cu mine ins ca la mn ii pb.Nu!!?? La voi ii problema , ca mereu aveti ceva de comentat.
    Acest mesaj a fost editat de către anyone_else: 25 Apr 2014, 14:50
  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 15:01
    3 1
    anyone_else said:Adica deg sti scrie pe rom daca vorbi nu sti , asa o faci si pe mata? Proasta?)) Sau pe fiul tau? Prost? ) Frumoasa educatie maricoane .

     
    ma-ta are cratima!  iar stii e cu 2 de i. 


    Acest mesaj a fost editat de către simika: 25 Apr 2014, 15:03
  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 15:04
    2 0
    sorry, nu m-am putut abtine! cu asta termin, promit!

     https://www.youtube.com/watch?v=ALFH3OWCvcc
    Acest mesaj a fost editat de către simika: 25 Apr 2014, 15:04
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 15:09
    0 1
    Atunci la ma-ta e bine simika? Special pentru tine am scris asta!
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 15:17
    0 0
    Mai oameni buni luati tot forumul pe rand sa vedeti si alti oameni care nu stiu scrie bine rom , si nu sunt unguri sau unguri care scriu asa ca mine pe rom sau mai rau ,ca cu siguranta mai sunt si unguri pe aici si atunci o sa intelegeti daca pb vine de la faptul ca sunt ung sau de la faptul ca sunt eu asa. Pana atunci ia incercati sa va vedeti de treburile voastre , si sa lasati omul in pace atata timp cat nici aceea pers nu v-a zis nimic la adresa voastra. La revedere!!
  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 15:20
    0 0
    Deci am un efect bun asupra ta, mie imi scrii corect! Na, ca m-ai facut sa revin, poate pana la urma iti pun la punct gramatica! Dar totusi lipseste o virgula intre bine si simika.
  •  
    • 248 mesaje
    25 Apr 2014, 15:21
    0 0
    anyone_else said:Mai oameni buni luati tot forumul pe rand sa vedeti si alti oameni care nu stiu scrie bine rom , si nu sunt unguri sau unguri care scriu asa ca mine pe rom sau mai rau ,ca cu siguranta mai sunt si unguri pe aici si atunci o sa intelegeti daca pb vine de la faptul ca sunt ung sau de la faptul ca sunt eu asa. Pana atunci ia incercati sa va vedeti de treburile voastre , si sa lasati omul in pace atata timp cat nici aceea pers nu v-a zis nimic la adresa voastra. La revedere!!

    Ok, eu te las! Bye bye!