Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 11 mesaje
    7 Oct 2022, 13:33
    2 0
    Buna fetelor. Pentru cele care o cunosc pe doamna Lia si-mi pot recomanda pe cineva care sa fie cat de cat ca dumneaei v-as fi tare recunoscatoare sa ma ajutati. Imi puteti lasa mesaj si in privat. Multumesc.
  •  
    • 11 mesaje
    7 Oct 2022, 13:57
    1 2
    Aurelia799 said:Eu am mers la doamna serioasa si foarte ok ca si atitudine.Am stat aproape 1 ora,mi-a răspuns la toate intrebarile si nu este genul care sa ma sune cu dezlegari si alte porcarii. Am avut cateva chestii la care ma indrumat foarte bine. 0761394598

     

  •  
    • 11 mesaje
    7 Oct 2022, 13:58
    1 0
    Aurelia799 said:Eu am mers la doamna serioasa si foarte ok ca si atitudine.Am stat aproape 1 ora,mi-a răspuns la toate intrebarile si nu este genul care sa ma sune cu dezlegari si alte porcarii. Am avut cateva chestii la care ma indrumat foarte bine. 0761394598

     

    Ti-am lasat msj in privat. Mersi
  •  
    • 11 mesaje
    7 Oct 2022, 18:26
    0 0
    Costina02 said:
    Aurelia799 said:Eu am mers la doamna serioasa si foarte ok ca si atitudine.Am stat aproape 1 ora,mi-a răspuns la toate intrebarile si nu este genul care sa ma sune cu dezlegari si alte porcarii. Am avut cateva chestii la care ma indrumat foarte bine. 0761394598

     

    Ti-am lasat msj in privat. Mersi

     

  •  
    • 17 mesaje
    29 Oct 2022, 03:00
    0 0
    Costina02 said:
    Costina02 said:
    Aurelia799 said:Eu am mers la doamna serioasa si foarte ok ca si atitudine.Am stat aproape 1 ora,mi-a răspuns la toate intrebarile si nu este genul care sa ma sune cu dezlegari si alte porcarii. Am avut cateva chestii la care ma indrumat foarte bine. 0761394598

     

    Ti-am lasat msj in privat. Mersi

     

     

  •  
    • 1 mesaje
    1 Nov 2022, 22:43
    0 0
    MCalinM said:Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..

     

  •  
    • 11 mesaje
    10 Nov 2022, 11:29
    0 0
    Costina02 said:Buna fetelor. Pentru cele care o cunosc pe doamna Lia si-mi pot recomanda pe cineva care sa fie cat de cat ca dumneaei v-as fi tare recunoscatoare sa ma ajutati. Imi puteti lasa mesaj si in privat. Multumesc.

     

  •  
    • 11 mesaje
    17 Nov 2022, 22:27
    0 0
    igivansenior said:Cred ca ai cheltuit o avere si tot nu ai rezolvat nimic.

     

  •  
    • 11 mesaje
    24 Nov 2022, 14:02
    0 0
    Aurelia799 said:
    Costina02 said:
    Costina02 said:
    Aurelia799 said:Eu am mers la doamna serioasa si foarte ok ca si atitudine.Am stat aproape 1 ora,mi-a răspuns la toate intrebarile si nu este genul care sa ma sune cu dezlegari si alte porcarii. Am avut cateva chestii la care ma indrumat foarte bine. 0761394598

     

    Ti-am lasat msj in privat. Mersi

     

     

     

    Nu am primit nimic
  •  
    • 11 mesaje
    20 Ian 2023, 13:22
    1 1
    Costina02 said:
    Costina02 said:Buna fetelor. Pentru cele care o cunosc pe doamna Lia si-mi pot recomanda pe cineva care sa fie cat de cat ca dumneaei v-as fi tare recunoscatoare sa ma ajutati. Imi puteti lasa mesaj si in privat. Multumesc.

     

     

  •  
    • 10 mesaje
    30 Mar 2023, 13:27
    0 0
    Georgiaa said:Buna eu recomand domnul tudor..face legări si dezlegări disponibil la orice oră..scrieti pe whats app lăsati mesajele acolo cu problema voastră si va raspunde in timpul disponibil 0735129679

     

  •  
    • 100 mesaje
    24 Aug 2023, 20:38
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 9 Oct 2023, 23:34
  •  
    • 1 mesaje
    9 Sep 2023, 12:19
    0 0
    MCalinM said:Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..

     

  •  
    • 17 mesaje
    28 Oct 2023, 01:17
    0 0
    Costina02 said:
    Costina02 said:
    Costina02 said:Buna fetelor. Pentru cele care o cunosc pe doamna Lia si-mi pot recomanda pe cineva care sa fie cat de cat ca dumneaei v-as fi tare recunoscatoare sa ma ajutati. 0720629217.Femeia este serioasa
    Acest mesaj a fost editat de către Aurelia799: 28 Oct 2023, 01:18
  •  
    • 2 mesaje
    27 Nov 2023, 12:21
    0 0
    Osansa said:
    roxana.sirca said:Buna fetelor...sunt o persoana foarte atrasa de zona ezoterica si va jur ca am facut 'turul' ghicitoarelor din Romania )...da stiu..am si eu o adictie de ceva...Cautam mereu raspunsuri pentru ca viata mea nu a fost deloc usoara si am ajuns sa am niste problenme groaznice: Tentative de sinucidere, blocaje pe partea relationala, insomnii, atacuri de panica...etc

    Citind acest forum am citit revivewuri despre domnul Alexandru si am zis ok...hai sa incerc...sincer am crezut ca o sa fiu din nou mega dezamagita darr surpriza...omul asta m-a uimit, Fara sa dea in carti sau cafea ceva mi-a zis totul despre mine, despre problenele mele despre ce urmeaza sa se intample si s-a si intamplat. Nu inteleg exact cum face sau ce face dar e vb de un har. E adevarat ac este foarte ocupat si dureaza pana va poate primi ( eu am facut si online la inceput ) insa ...mi-a schimbat viata. Tot ce a zis asa a fost. 

    Il recomand din inima fetelor ! Daca vreti sa redeveniti voi apelati la el . Va las nr de telefon aici : 0743101414 

     

    Buna Roxana , Vroiam sa te intreb daca este cu adevărat bun domnul aceasta ptr ca nu vreau sa dau bani aiurea mi-a cerut 800 lei ptr a îndepărta energiile negative de langa mine si vreau sa stiu daca si dvs va cerut ai au avut efect...va rog sa imi răspundeți multumesc

     

  •  
    • 2 mesaje
    27 Nov 2023, 12:23
    0 0
    violetaionescu said:Buna dragele mele, vreau sa va spun ca desi plina de dubii si neincredere am apelat la acest domn Alexandru. Am fost uluita!!!! Tot ce mi-a spus este foarte real, a reperat la mine tot ce trebuia rezolvat si chiar astazi pot spune cu mana pe inima ca pot simti viata din nou. 
    Am apelat la diversi psihologi, diverse doamne care dau in carti...insa mai rau ma afundam.

    Este incredibil Alexandru, de o calmitate si intelegere iesita din comun. Mi-a adus in fata o serie de probleme de care uitasem care de fapt erau cauzele problemelor. Simt ca sunt alt om! Va recomand din toata inima. Pe langa problemele trecutului incep toate previziunile facute de el sa se adevereasca. 

    Multumesc cerului ca am reusit sa ajung la el !

    Daca cititi aceste randuri vreau sa va multumesc din suflet domnule Alexandru!

    Va las numarul lui de telefon : 0743101414