Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 73 mesaje
    29 Mai 2013, 17:38
    33 16
    Acum , eu ce sa zic... eu am mers de cateva ori la doamna pe care o recomanda persoana care a deschis topicul, mabahdarada fiind ca eram singura si voiam sa vad daca am sa am soarta . Mi -a zis ca am sa cunosc un anumit baiat , si i-a zis initiala dar nu mi-a zis ca ma si casatoresc cu el. Am mai fost apoi de 2-3 ori , mi-a zis si o rugaciune sau descantec , nu stiu cum i-a zis , apoi am cunoscut un baiat care are al doilea nume cu initiala de a vazut-o doamna . Sunt cu el de 7 luni si ne iubim , ne intelegem bine dar inca nu mi-a propus sa ne mutam impreuna . Am incredere in doamna , imi place mult de ea dar as vrea sa consult si pe altcineva ca sa compar . De fapt stiti ce vreau ? sa ma casatoresc cu acest baiat
  •  
    • 73 mesaje
    17 Iun 2013, 21:15
    25 9
    As fi vrut si eu pareri , discutii , recomandari...
  •  
    • 1 mesaje
    11 Iul 2013, 21:33
    14 26
    Buna fetelor, de cativa ani de zile si eu merg regulat la Catalina Verinceanu, acum m-am mutat din tara si folosim skype sau viber. Sincer o recomand din toata inima, este o femeie onesta , care pune mult suflet in ceea ce face, pot spune cu mana pe inima ca datorita ei viata mea este foarte buna in acest moment, sfaturile ei m-au ajutat mult.
  •  
    • 293 mesaje
    13 Iul 2013, 22:44
    6 2


    Acest mesaj a fost editat de către kaspi: 13 Iul 2013, 22:46
  •  
    • 4350 mesaje
    14 Iul 2013, 19:37
    9 1
    augusta23 said:As fi vrut si eu pareri , discutii , recomandari...

     Pai ia pune tu o poza cu cana de cafea pe topic,sa vezi cate eve au darul ghicitului .

  •  
    • 2 mesaje
    15 Iul 2013, 21:49
    6 15

    buna si eu am fost la catalina vericeanu si mi a dat cateva raspunsuri la intrebarile mele...insa nu au fost complete...adica ca da,soarta mea intarzie sa apara fiindca am farmece facute etc, insa mai tarziu am fost la o alta doamna care mi a spus foarte multe lucruri...culmea este ca s au implinit atunci cand mi a spus ea, in plus este o doamna foarte calma si placuta...si ce mi a mai placut este faptul ca am fost o singura data la ea,eu nefiind din bucuresti si mi a dat numarul ei de telefon ca atunci cand vreau sa o intreb ceva sa pot sa o contactez,si am contactat o din nou...cand am avut probleme cu serviciul si a fost exact cum mi a spus ea... oricum daca vreti eu va las nr ei de telefon 0748357487 .
  •  
    • 4350 mesaje
    15 Iul 2013, 23:53
    14 3
    violeta1980 said:
    buna si eu am fost la catalina vericeanu si mi a dat cateva raspunsuri la intrebarile mele...insa nu au fost complete...adica ca da,soarta mea intarzie sa apara fiindca am farmece facute etc, insa mai tarziu am fost la o alta doamna care mi a spus foarte multe lucruri...culmea este ca s au implinit atunci cand mi a spus ea, in plus este o doamna foarte calma si placuta...si ce mi a mai placut este faptul ca am fost o singura data la ea,eu nefiind din bucuresti si mi a dat numarul ei de telefon ca atunci cand vreau sa o intreb ceva sa pot sa o contactez,si am contactat o din nou...cand am avut probleme cu serviciul si a fost exact cum mi a spus ea... oricum daca vreti eu va las nr ei de telefon 0748357487 .

     Si da sfaturi gratis prin telefon?.

  •  
    • 2 mesaje
    17 Iul 2013, 20:45
    4 9
    roseblue,nu vei plati daca o vei suna si o vei intreba personal despre ce este vorba,..oricum nu cred ca este om care sa ti ofere timpul lor gratis atata timp cat ele au un dar,dar crede ma ca este foarte putin...incearca ca nu ai nimic de pierdut...si intreab o personal despre ce este vorba.
  •  
    • 4346 mesaje
    17 Iul 2013, 23:02
    7 14
    ..da au un "dar."..dat de diavol...
    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 18 Iul 2013, 00:16
  •  
    • 4350 mesaje
    18 Iul 2013, 00:00
    7 0
    violeta1980 said:roseblue,nu vei plati daca o vei suna si o vei intreba personal despre ce este vorba,..oricum nu cred ca este om care sa ti ofere timpul lor gratis atata timp cat ele au un dar,dar crede ma ca este foarte putin...incearca ca nu ai nimic de pierdut...si intreab o personal despre ce este vorba.

      Gizas .Sa dea Domnu' sa am doar atat de pierdut in viata .Stati linistite fetelor,nu tin eu linia telefonica ocupata la d-na vrajitoare .

  •  
    • 4346 mesaje
    18 Iul 2013, 00:15
    2 13
    .

    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 18 Iul 2013, 00:15
  •  
    • 59 mesaje
    5 Aug 2013, 02:57
    8 2
    augusta23 said:Stiu ca sunt multe ghicitoare in cafea in Bucuresti dar eu vreau sa merg la o ghicitoare buna , care sa nu fie tiganca , sa-mi placa de ea si la care sa revin de cate ori am nevoie de raspunsuri.

     

  •  
    • 1069 mesaje
    5 Aug 2013, 17:54
    9 1
    Da' un domn care ghiceşte-n rachiu n-avem?
  •  
    • 59 mesaje
    7 Aug 2013, 19:28
    3 9
    eu am fost la o doamna tinerica in jur de 35 ani sa imi dea in carti si cafea la recomandarea unei prietene, mi-a placut foarte mult de dansa. doamna se pricepe si mie personal mi-a vb de lucruri care m-au lasat cu gura cascata.... doamna sta prin zona brancoveanu, si din cate stiu eu este disponibila dimineata 9 -11 in timpul saptamanii si in weekend. va las nr dansei, merita sa incercati 0767304815. ca pret eu am dat 50 ron pt cafea si 50 ron pt carti.
  •  
    • 103 mesaje
    10 Aug 2013, 13:50
    6 4
    violeta1980 said:
    buna si eu am fost la catalina vericeanu si mi a dat cateva raspunsuri la intrebarile mele...insa nu au fost complete...adica ca da,soarta mea intarzie sa apara fiindca am farmece facute etc, insa mai tarziu am fost la o alta doamna care mi a spus foarte multe lucruri...culmea este ca s au implinit atunci cand mi a spus ea, in plus este o doamna foarte calma si placuta...si ce mi a mai placut este faptul ca am fost o singura data la ea,eu nefiind din bucuresti si mi a dat numarul ei de telefon ca atunci cand vreau sa o intreb ceva sa pot sa o contactez,si am contactat o din nou...cand am avut probleme cu serviciul si a fost exact cum mi a spus ea... oricum daca vreti eu va las nr ei de telefon 0748357487 .

    am sunat-o si eu pe aceasta doamna dar nu a vrut sa-mi spuna nimic pana nu platesc 200Ron,nu stiu daca e buna sau nu,ca eu nu dau banii in vant asa inainte de o demonstratie ceva ca sa vad daca are habar sau nu.Dar intra-adevar are o voce placuta si este amabila

  •  
    • 73 mesaje
    10 Aug 2013, 16:29
    6 0
    Maaaaama , cata reclama-si face si ghicitoarea asta ! Se vede de la o posta , nu mai pot spune ca e ,mascata .
  •  
    • 103 mesaje
    10 Aug 2013, 16:55
    9 3
    augusta23 said:Maaaaama , cata reclama-si face si ghicitoarea asta ! Se vede de la o posta , nu mai pot spune ca e ,mascata .

     ai dreptate Augusta23,mie mi-a cerut sa-i trimit inainte intr-un cont 200ron sa-mi ghiceasca pffff parerea mea e ca daca asa buna ghicea si fara bani sau facea o mica demonstratie inainte sa vezi daca are habar sau nu.probabil dupa ce-i trmiti banii zice prosti de genu ai farmece si mai cere sa-i trimiti ceva bani sa ti le desfaca.io nu cred in astea care fac asa pt vreau sa te fraiereasca de bani parerea mea.nu dati banii aiurea fratilor!!!!

  •  
    • 73 mesaje
    11 Aug 2013, 16:37
    13 4
    mahabharata said:

    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

  •  
    • 73 mesaje
    11 Aug 2013, 16:38
    13 1
    VACUTA said:

    buna, de plictiseala si curiozitate am fost si eu la dna recomandata si chiar, mi-a spus lucruri adevarate.intradevar vb frumos si este foarte cautata, are si site.....

     

  •  
    • 73 mesaje
    11 Aug 2013, 16:40
    15 2
    mirabelam said:

    eu nu am nici un interes in cauza, dar intr-un moment in care nu mai stiam incotro sa ma indrept, am luat numarul dat de mahabharata si am mers la doamna respectiva, vroiam un sfat al cuiva care nu ma cunoaste, care nu stie nimic despre viata mea. am fost multumita, pentru ca m-a linistit atunci, vroiam sa iau niste decizii radicale bazate pe influentele celor din jurul meu, parintii mei, si mi-a spus niste lucruri pe care credeam ca le vad numai eu, nimeni altcineva. si asta fara sa cunoasca detalii despre mine sau despre viata mea.

    mie mi s-a parut in regula, nu e sarlatanca , nu e tiganca, e ca si cum ai merge la psiholog, doar ca mai ieftin si mi s-a parut ca a meritat.

    o recomand cu placere pe d-na respectiva. contrazice tiparul de ghicitoare