Chilotii TANGA - agonie sau extaz?

  •  
    • 9835 mesaje
    5 Aug 2004, 22:15
    2 1
    Bey, dragelor!... Mie chilotii astia imi plac, ca nu se vad urat pe sub haine... si oricum si aia normali imi intrau in fund... in fine...

    DAR... mi-au tabacit pielea pe noada!
    Voua nu vi se intampla la fel?????
  •  
    • 1026 mesaje
    6 Aug 2004, 00:49
    0 0
    Oho, ba da!!! Mai ales ca vara port numai genul asta. Dar numai funduletul meu stie prin ce trece Imi place cum se vede dar nu sunt cofortabila cu ei din pacate.
    Daca nu sunt 100% bumbac ma simt, culmea, mai bine in ei pentru ca se intind mai mult.
    Dar am auzit si fete carora le place f mult sa poarte asa ceva, nejenandu-le chestiunea aia la noada
  •  
    • 727 mesaje
    6 Aug 2004, 02:31
    3 0
    hmmm eu port numai din astia si sincer nici nu ii simt...nu stiu de ce va jeneaza pe voi..
    Poate ca ar fi buni unii cu "dunga" mai subtire cred..
  •  
    • 131 mesaje
    6 Aug 2004, 08:22
    1 0
    Si eu numai tanga port, si chiar nu pot sa port altceva, am si din bumbac si din dantela, nu e diferenta, numai daca sunt mai stramti deranjeaza putin.
  •  
    • 101 mesaje
    6 Aug 2004, 12:38
    0 1
    Eu cred ca e si obisnuinta...Eu port numai tanga de 4-5 ani si nu ma deranjeaza nici un pic.
    E important sa nu fie prea stransi si sa nu aiba diverse catarame, care chiar ca deranjeaza.
  •  
    • 155 mesaje
    6 Aug 2004, 17:52
    0 0
    categoric tanga !imagineaza-ti ca esti undeva in oras cu super blugii 2004 cu blugi talie joasa si rufaiti , te apleci pentru ca ti-a cazut ceva si se vede hectarul de chiloti .misto , haios si .Cand te obisnuiesti cu ei nu-i mai simti ,desi eu cand ajung acasa renunt si la tanga
  •  
    • 56 mesaje
    6 Aug 2004, 21:33
    0 0
    Eu port tanga exact de cand au aparut. Nu as mai suporta altceva poti sa ma pici cu ceara. Probabil ca-mi place sa simt ca am ceva in fund
    Acum au aparut cei cu talia joasa, cand i-am vazut mi s-au parut oribil, stilul anilor 70, cum vedeai prin filme.
    Am primit o pereche si i-am incercat, am innebunit de placere. De atunci numai tanga cu talie joasa, nici nu-i simt pe mine. Cu conditia sa nu fie mici, ca atunci innebunesti, te doare noada
    Nu port dantela decat extrem de rar, poate la o ocazie mai speciala, mai romantica , in rest numai bumbac si ma simt excelent, fie iarna , fie vara.
  •  
    • 165 mesaje
    6 Aug 2004, 23:30
    0 1
    eu am vazut ca tanga GATA nu se mai poatrta s-a dus moda acum sunt chiloteii pe jumatate de fesa(deci revine moda)oricum eu nu am renuntat la tanga ,dar la tanga cu ata pt ca mi-am cumparat niste tanga de la Ralph Lauren si Victoria's secret si aveau bata de la fundulet prea lata si acum nu-i pot purta ca ma jeneaza si mi-am mai luat si 10 perchi (5 si 5)
    ca na de firma
  •  
    • 81 mesaje
    7 Aug 2004, 13:23
    0 0
    La inceput intr-adevar ma simteam si eu putin ciudat. Insa dupa aia te obisnuiesti si nici nu-i mai simti. Totul e sa-ti alegi marimea potrivita si atunci nu au cum sa te jeneze. Acum mi-am luat si eu cateva perechi din bumbac- cam stramti ce-i drept...si parca am tendinta sa mi-i aranjez tot timpul. Cam neplacut... Insa prin casa nu port niciodata tanga.
  •  
    • 1151 mesaje
    7 Aug 2004, 14:57
    0 0
    in ziua de azi , esti catalogata de moda veche , fata mare , taranca , daca porti chiloti normali .....

    eu nu suport chilotii tanga ,la capitolul comoditate au nota 0 de la mine , dar imi plac pt ca sunt sexi !si oricum ..prea multe variante nu avem ..moda ne cere sa purtam tanga , pe sub pantalonasii acestia albi roz, etc s-ar vedea urat chilotii normali ..
  •  
    • 165 mesaje
    7 Aug 2004, 23:15
    0 0
    ce sa zic eu ma uit non stop la fashion tv si sincer uita-te si la marile companii de lenjerie intima,gata s-a dus moda cu tanga ,si stii cum e pana la urma si cu moda asta te imbraci in ce te simti tu cel mai bine nu neaparat in ce se poarta oricum stii cum e ca nu poti purta chiloti la panaloni albi sau sau rozi dar.....oricum,eu nu vorbeam de chilotii aia pana la genunchi ziceam de aia draguti pe jumatate de fundulet.oricum la costumele de baie ca sa porti tanga tre sa ai super fund,adica ma refer, fara celulita ,vergeturi sau pete sa si sa fie cu musculatura, nu,cand pasesti sa se miste pielea de la pulpe pana pe spate
    ))))
  •  
    • 967 mesaje
    8 Aug 2004, 20:57
    1 0
    nici nu as suporta alt fel de chiloteii.m-am obisnuit cu tanga si imi si plac .se vad fain si cei sub forma de pantaloni scurti(mai decupati).
  •  
    • 727 mesaje
    8 Aug 2004, 21:38
    0 0
    Shirin Ai fost super tare cu mesajul ala. Dar sti ce? Si eu am costumul de baie cu slipul tanga si ce-i drept mi-a fost cam jena la inceput. Ideea e ca nu vreau sa ma ma mai bronzez pe jumate de fund si sa arat vargata asa ca, cui nu ii place sa ma pupe acolo unde se misca pielea mai tare
  •  
    • 165 mesaje
    9 Aug 2004, 00:26
    0 0
    da asa e nu e important ce cred altii e important cum te simti tu bine,dar daca chiar vrei sa te bronzezi super te duci la nudisti si dupa trei zile de mers acolo zici ca asa te-a facut mama natura ,neagra.....cei drept eu o singura data am fost la nudisti in clasa a zecea,cu o colega ,era prima data cand mergeam singura la mare fara ai mei,si am mers acolo ca na sa ne bronzam si noi,si stam noi ne lafaim pe sezlong fara nici o problema ,si cand intorc capul ghici cine era langa noi? DIRIGUL MEU proful de romana,era sa intru in pamant el saracu nu stia acum cum sa se intoarca pe burta colega mea aproape ca incepuse sa planga iar eu intepenita doar dupa vreo doua minute mi-am dat seama ca stateam cracita in fata lui,penibila situatie. de atunci nici sutienul nu-l mai dau jos cand merg la mare si de nuditsti nici nu se mai pune problema cert e ca dupa incident pana in a 12-a nu am avut nota sub 8 la romana nici eu nici colega mea......oricum bine ca profu era tanar si super dragut ca daca nu cred ca as fi avut cosmaruri sa imi imaginez o blegita de fiecare data cand il vedeam.....oricum a fost super tare(faza)
    )))
    repede va gandeati la prostii

    ))))
  •  
    • 1401 mesaje
    26 Mar 2005, 20:13
    1 1
    Si mie imi plac mai mult tanga, pentru ca sunt mai sexi, decat clasicii. M-am obisnuit deja sa port mai mult tanga si mai putin chiloti clasici (in schimb in casa ma simt bine numai cu clasici). Am descoperit si secretul comoditatii (cel putin, valabil in cazul meu) -- cei mai comozi tanga, pe care nu ii simt deloc si nu ma jeneaza, sunt cei cu ata in fund. Asa ca de ceva timp incoace imi iau numai tanga cu ata. Va pup!
  •  
    • 30 mesaje
    26 Mar 2005, 21:58
    0 2
    Ce faci vicvic?Ai inceput sa dezgropi toate subiectele inchise de prin 2004?
  •  
    • 3311 mesaje
    26 Mar 2005, 22:01
    0 1
    PRO tanga!
  •  
    • 1401 mesaje
    26 Mar 2005, 22:13
    0 0
    Junejuly, de ce esti rea? Mi-am cerut deja scuze daca reiau vreun subiect mai vechi, si am specificat ca de-abia de curand am descuperit Eva.ro si sunt noua pe acest forum. Sper ca nu te-am suparat cu ceva. Te pup!
  •  
    • 1401 mesaje
    26 Mar 2005, 22:15
    1 0
    Pardon, descoperit.
  •  
    • 11438 mesaje
    28 Mar 2005, 12:20
    0 2
    numai tanga ca tot e un subiect "nou"