Am procedat gresit ?

  •  
    • 2191 mesaje
    17 Nov 2008, 02:00
    0 0
    "suna cineva la usa.revin "
    oameni buni..cand suna cineva la usa..eu ma duc si deschid direct..nu mai stau sa scriu pe eva ca ma cauta vecinu ca mi-a fost spart golful din parcare...come on...
    voi mai stati la taclale pe eva cand suna cineva?

    dana draga, stii de ce te ia toata lumea peste picior? pt ca ne dai niste detalii care nu ne intereseaza. (poate daca te-ai fi limitat la a spune povestea ta, ai fi fost mai credibila). tot timpul incepi si sfarsesti prin a spune "ma scuzati" (apropo, e foarte stresant)..si prin a spune felix face aia...otilia o face pe cealalta...
    mikizda..o cunosti pe dana de ii cunosteai numele scroafei? (asta a fost cireasa de pe tort).

    ah... p.s: stii de ce cred ca nu te-a invitat sotul la circ? pt ca ii era frica sa nu fii oprita acolo

    esti un mic (sau mare) troll (exact, ai ghicit...esti un spiridus )
    ma scuzati, ma duc sa-i dau niste fan lui fluffy si lui bubu (asa mi-am botezat eu copilasii ,iti plac numele lor dana? )
  •  
    • 570 mesaje
    17 Nov 2008, 07:46
    0 0
    voi nu v-ati dat seama ca-i tzeapa?
    felix si otilia...
  •  
    • 10876 mesaje
    17 Nov 2008, 13:47
    0 0
    ma scuzati, io o cunosc pe cica-purcica, nu pe dana-nazdravana.
    ma, acu fara sto, cred ca dana s-a gindit sa mai destinda atmosfera, avind in vedere ca suntem in crize.
    fata a avut intentie buna.
    revin
  •  
    • 8901 mesaje
    17 Nov 2008, 14:18
    0 0
    ma scuzati. recunosc stilul epic si nu stiu de unde sa-l iau.
    revin cand imi dau seama.
  •  
    • 9899 mesaje
    17 Nov 2008, 14:51
    0 1
    .
  •  
    • 9899 mesaje
    17 Nov 2008, 14:54
    1 0
    .
  •  
    • 986 mesaje
    17 Nov 2008, 20:23
    0 0
    buna seara. ma scuzati ca nu am raspuns in ultima perioada.ieri seara fostul sot a venit sa ia nissan-ul pentru reparat si ...am ajuns la Predeal .Otilia si Felix au ramas cu mama.ce frumos ninge acolo si ce urat ploua aici. draga bios multumesc pentru sfaturile tale pe care cred ca le-am pus in aplicare.am citit putin din mesajele voastre si am inteles ca nu toate putem fi destepte si de aceea va multumesc. si din critici se poate invata.draga ellado multa sanatate lui bubulina fica ta nu dar cred ca nu ai fost la circ pentru ca am aflat ca nu a fos dresura de serpoaice ci maimuta.draga addictyv3 copiii tai au nume foarte frumoase comparat cu addictyv...dar nu ai spus care este fata si care baiatul.ma scuzati .revin.dana
  •  
    • 2817 mesaje
    17 Nov 2008, 23:44
    0 0
    dano, data trecuta cand topicul tau avea doar 2 pagini am vrut sa iti raspund si sa te sucutur un pic dar m-am luat cu altele si am uitat (ma scuzi )

    acu mi-am adus aminte de tine si m-am intors pe topic
    in primul rand, e jenant... lumea deja s-a prins, s-a plictisit, daca vrei sa tii topicul sus va trebui sa-i faci un rebrand; daca nu stii ce-i aia, citeste si sfatul urmator!
    draga mea: in viata nu este totul perfect si ar trebui sa consideri, trecand peste sentimentele tale materne cu efort, ce e mai bine pentru copii - si cel mai bun lucru pt ei ar fi sa fie la tata-su, sa stii
    stiu ca n-ai sa te superi pt ca esti fata politicoasa
    dar gandeste-te la asta, sincer vorbesc!!
  •  
    • 986 mesaje
    18 Nov 2008, 00:08
    0 0
    buna seara.ma scuzati si ma bucur ca mai am o pritena.draga judy mesajul tau ma intristat la gandul ca-mi pot pierde copiii.chiar crezi ca este mai bine? de ce ?tu ai copii? cum procedai?de ce nu-mi dai un sfat si doar ma critici?este mai usor? da poate am gresit si inca gresesc dar nu de asta am intrat pe acest forum?stiu sunt mai prostuta dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa fiu ajutata cu un sfat .ma scuzati. m-am certat acum cateva minute la telefon cu fostul sot si poate sunt mai directa.ma scuzati.dana
  •  
    • 2817 mesaje
    18 Nov 2008, 00:27
    0 0
    in cazul in care esti intr-adevar reala si sincera, ceea ce ma indoiesc f tare - sorry (!), trebuie sa fi observat ca, poate cu exceptia unui singur user, toata lumea de aici te-a luat la misto; de ce crezi ca s-a intamplat asta?
    a) ai un simt al umorului destul de dezvoltat si timp la dispozitie si te-ai jucat si tu un pic...
    b) nu intelegi - si te simti nedreptatita
    ?
  •  
    • 34 mesaje
    18 Nov 2008, 01:24
    0 0
    fetelor ,multumesc pentru portia de ras
  •  
    • 354 mesaje
    18 Nov 2008, 02:14
    0 0
    Fiind postat la sectiunea Social , topicul Dorei se vrea a fi o parodie la tot ceea ce se poate gasi mai comic, nefiresc,hazliu pe forumul Eva.ro !!! Gresesc ,Dora ??
  •  
    • 1457 mesaje
    18 Nov 2008, 16:50
    0 0
    ma scuzati
    bios, ai incurcat borcanele.
    poate ai vrut sa zici dana, ma scuzati, nu dora
    ma scuzati

    revin
  •  
    • 354 mesaje
    18 Nov 2008, 18:26
    0 0
    Ma scuzati asa este !!! Dana, nu Dora
  •  
    • 986 mesaje
    18 Nov 2008, 22:50
    0 0
    buna seara.ma suzati.draga bios stiu ca am confundat si eu numele mamei cu a ficei mele dar se intampla atunci cand nu vanam greselile altora.ma scuzati.revin.dana.
  •  
    • 13679 mesaje
    18 Nov 2008, 23:22
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 986 mesaje
    19 Nov 2008, 00:03
    0 0
    buna seara si ...bios iarta ma , nu pot...ma scuzati.am culcat copiii si acum pot sta putin sa va explic cam ce se intampla cu mine in ultima perioada de cand am gasit acest site adresat noua si nu zece.astazi Otilia a vrut sa manance iar spanac.ce trebuia sa-i spun ? nu-l recomanda ellado?Felix a vrut sa-l mangai pe spate.ce sa-i spun ...ca sunt loata in ras ? asta gandeam in acele momente.july-26 spune ca nu sunt reala .pe bios la care tin f. mult a ajuns sa o tratati ca pe mine.de ce\/ma sczati .dana.
  •  
    • 354 mesaje
    19 Nov 2008, 00:44
    0 0
    Ma bucur ,chiar, ma bucur ca ca te poti destinde in aceasta lume virtuala !! Dana, divortul tau a fost "la primul impuls "?Fiind despartiti acum, relatiile cu fostul tau sot au devenit mai prietenesti?Copii mai sunt stresati ?
  •  
    • 354 mesaje
    19 Nov 2008, 00:55
    0 0
    nu mi-ai raspuns la treaba cu parodia ?!? Noapte buna , Dana!!
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    19 Nov 2008, 09:10
    0 0
    ma scuzati, nu ma scuzati, tot una e, dar...

    "de cand am gasit acest site adresat noua si nu zece..." by scuzedana.

    si eu te iau in serios, normal
    dar nu mai revin.