ghicitul in carti

•  
    27 Sep 2019, 11:18
    0 0
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!
  •  
    • 27 mesaje
    27 Sep 2019, 12:42
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

Te rog lasă un număr de telefon al dnei Pe fb sunt multe de Alexa Ale
  •  
    • 1 mesaje
    30 Sep 2019, 19:24
    0 0
    Andreea2801 said:Buna seara,as vrea sa stiu si eu o doamna care ghiceste bine in Galati...Dar cineva care ghiceste nu abereaza.Multumesc!

•  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2020, 15:43
    0 0
    Buna, stie cineva o persoana serioasa in București care sa dea in cărții. Ca la multe am luat teapa. Ms frumos
  •  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2020, 15:57
    0 0
    CosminPopovici said:Buna ziua. In urma cu ceva timp in viata mea au aparut probleme, afacerea mea a inceput sa merarga foarte prost, fapt ce m-a facut sa fiu extrem de stresat. Din cauza stresului am inceput sa caut solutii, astfel am ajuns la Catalina Verinceanu. A fost necesara o singura sedinta ca totul sa devina clar in capul meu. Catalina este genul de persoana foarte dedicata clientilor sai, m-a ascultat, si mi-a deschis ochii, m-a facut sa vad ce refuzam sa vad si a reusit sa ma convinga sa fac ce trebuia sa fac. Stie sa motiveze omul. Recomand cu caldura.

Acest mesaj a fost editat de către Elonia: 5 Ian 2020, 15:57
  •  
    • 9 mesaje
    6 Ian 2020, 19:07
    1 1
    Elonia said:Buna, stie cineva o persoana serioasa in București care sa dea in cărții. Ca la multe am luat teapa. Ms frumos

Buna, nu din Bucuresti dar din zona Bacaului eu iti recomand pe SIMONA.
    Este doamna serioasa, romanca. Te rog incearca si lasa parerea ta aici, pentru ca multi si multe sunt cei pacaliti de cele care ghicesc in carti din Bucuresti.

Putine persoane stiu sa citeasca cartiile si sa respecte clientul in fata care a venit pentru ca are probleme nu de dragul de a-si da in cati in fiecare saptamana.

Simona    0743-893-971

•  
    • 27 mesaje
    12 Ian 2020, 22:41
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

NU APELAȚI ESTE EXCROACA! ISI FACE SINGURA RECLAMA
  •  
    13 Ian 2020, 19:56
    0 0
    Mati89 said:

Mati89 i-am transmis nepoatei ce postezi tu pe grupuri, astazi toti prietenii ei de pe Facebook au vazut ce minte diabolica ai si tu voiai sa ai rezultate in 6 zile, la peste 50 de ani ar trebui sa ai nepoti nu sa cauti pula si sa omori sotia omului si sa vrei sa nu se inteleaga tata cu fiica! Ar trebui sa fii internata la Psihiatrie! Mai intai ai spus ca e tiganca din poze, desi ti-am spus ca-s poze orientative, acum nu-i nici baba si nici nepoata, dar ce e extraterestru?