Cum v-ati imbracat azi?

  •  
    • 185 mesaje
    1 Nov 2007, 15:22
    0 0
    maleta neagra, cu blugi pana, cizmulite scurte maro,ca accesorii, ceas negru cu argintiu, pe deasupra o geaca lunga neagra si geata mare maro.
  •  
    • 174 mesaje
    1 Nov 2007, 19:04
    0 0
    Azi, la serviciu: cizme de culoarea cognac, ciorapi marron, fusta verde cu dungulite marron si movulii, bluza marron si vesta GALBENA!!!! (Raluka, sa nu razi, da?! ) accesorii pe beige si marron.
  •  
    • 952 mesaje
    1 Nov 2007, 19:52
    0 0
    azi m-am imbracat ca..,in cel mai urat mod cu putinta..pt ca nu-mi pasa..a sau mai degraba am un stil eclectic..asa se spune,da stiti ceva ,am invatat ca eu sunt eu ..si ca nu moda ma face ,ci eu o fac,desigur ,cum o vreau eu.AM invatat ca ,ce nu se poarta azi,desigur se poarta maine,si cea fost urat odata ,desigur, e misto maine...asa ca de ce sa ma mai complic..sunt propriu meu stilist,adevarat unul de mana a treia ..si ce ?! nu-mi pasa ..de mode si stilisti.
  •  
    • 1555 mesaje
    2 Nov 2007, 08:43
    0 0
    azi , pantaloni negrii cu dungulitze , top negru, bluza galbena, tocuri, colier cu negru, geanta lac
  •  
    • 1372 mesaje
    2 Nov 2007, 09:00
    0 0
    Ce topic tare!!
    Ia sa vedem cum m-am imbracat ieri:adidasi galbeni puma, blugi pana bleumarin renascimiento, maieu galben si bluza sprider maro scurta peste, vesta gri din stofa cu imprimeu british de la tonka si geanta maxi maro plus cercei galbeni.
    Si azi sunt pe cale sa ma imbrac asa: cizme lasate pe glenze,pantaloni pana negri, camasa neagra cu top mov strident peste, cercei f mari mov plus geanta neagra maxi,evident.Si peste tot, vesta gri din stofa de care m-am indragostit si pe care o s-o port in fiecare zi!
  •  
    • 5457 mesaje
    2 Nov 2007, 10:13
    0 0
    Io am o rochie de blug scurtuta si cizme beige-maro Si trenci beige-maro.
    Aaaa si mi-am intins parul
  •  
    • 2439 mesaje
    2 Nov 2007, 10:17
    0 0
    Suna bine, Mikooo
  •  
    • 476 mesaje
    2 Nov 2007, 12:48
    0 0
    Super topic!
    Blue jeans albastru inchis, helanca maron, ciocate maron, margele (de la bej sidefat pana la maron), sacou din piele maron, geanta f mare maron.
    Ador maronul.
    Marcile nu conteaza, nu?
  •  
    • 2191 mesaje
    2 Nov 2007, 14:39
    0 0
    eu blugi pana negri,adidasi (albi),bluza neagra (on za nec)..geaca alb-murdar-bej (nici eu nu stiu) si geanta xl (nu e xxl ) neagra..

    babygirl..vezi ca pt azi ai uitat sa specifici de la ce firma sunt hainele
  •  
    • 2439 mesaje
    3 Nov 2007, 10:46
    0 0
    Io-s in pijamale acum
  •  
    • 693 mesaje
    3 Nov 2007, 19:17
    0 0
    Hm..Data trecuta m-ati cam criticat!Dar asa sunt eu mai "colorata"!Si chiar cred ca acele culori pe care le-am folosit merg impreuna...e doar o chestiune de "viziune"Colorata maine-i gata!

    Azi m-am imbracat asa: fusta denim bleumarin, conica, dresuri mate, maron...cizme fronsate maron-roscat,cu bot semi-rotund(greu de descris)si toc inalt si gros..Camasuta fina din batist, alba, cu "barbishon"(asa ii zic eu!!!)...si pe deasupra un pulovaras cafea cu lapte...
    Cercei rotunzi de lemn pictat...Parul indreptat si machiaj natural in nuante de maron...Cam atat...
  •  
    • 10 mesaje
    3 Nov 2007, 20:37
    0 0
    eu azi am fost libera si ma-m imbracat in pijama toata ziua am stat in pijama!
  •  
    • 3297 mesaje
    3 Nov 2007, 23:04
    0 0
    eu... blugi pana alabstri inchis, bluza gri, geaca gri si adidasi albastri.. accesorii: cercei mici din argint in forma de inimioara, ceas, bratara neagra, inel din argint cu safir si bambus, si lantisor cu initiala prietenului meu
  •  
    • 705 mesaje
    4 Nov 2007, 05:17
    0 0
    Maieu din dantela negru, peste o camasa alba din panza topita, leggings bleumarin si cizme lungi negre. Poseta xxl alba, trenci cambrat negru si accesorii negru cu alb. Cercei mari rotunzi negri, ace de par albe si negre. Cam monoton/monocolor as zice.
  •  
    • 5457 mesaje
    4 Nov 2007, 09:35
    0 0
    Pijamale Da' trebuie sa scap de ele, ca ma duc sa-mi spal masina si sa-mi cumpar fructe... niste colanti maro, cizme lungi maro din piele intoarsa, un pulover maro-beige lung si un poncho negru s-ar putea sa-mi ajunga
  •  
    • 2439 mesaje
    4 Nov 2007, 10:54
    0 0
    Frumosss, Mikooo

    Se mai poarta colantii, à propos?! :O
  •  
    • 5457 mesaje
    4 Nov 2007, 12:23
    0 0
    Nu stiu daca se mai poarta, dar eu ma simt foarte comod in ei si cum prefer puloverele lungi...in jos ma imbrac fie in colanti sau blugi foarte stramti si cizme.
  •  
    • 693 mesaje
    4 Nov 2007, 15:06
    0 0
    Aziresuri mate maron...fusta "lalea" maron, cowboy boots, o camasa in carouri verde-kaki si galben..cercei micuti galbeni...si un trenci cu cordonel,maron...
  •  
    • 585 mesaje
    5 Nov 2007, 23:12
    0 0
    azi am fost la facultate si am ales sa ma imbrac mai lejer...asadar,o pereche de pantaloni de trening negri,adidasi alb cu roz,un tricou roz,un hanorac scurt alb de catifea,o geaca de raiat cu gluga cu puf(preferatele mele) si o geanta alb cu roz,sport...
  •  
    • 2439 mesaje
    6 Nov 2007, 09:04
    0 0
    Trenning????!!!!!!!!! :o :o :o

    Ok, girl........