Hau a revenit si striga catalogul! Rog raspundeti "prezent&

  •  
    • 3216 mesaje
    9 Aug 2017, 21:36
    0 0
    ... si un an sau doi inseamna vechime; eu lipsesc de pe eva.ro, recunosc, de destui ani; am revenit si sunt total surprinsa ca, in afara de Leone (Leu76) nu prea mai vad lume cunoscuta.
    Am vazut (si postat la) la a revenit cu vreun an in urma si Done, intreband de "cei vechi pe eva" (am resuscitat eu topicul cu cateva luni in urma). A postat si Froggy acolo, deci a mai trecut si ea pe aici... tot vara trecuta.

    Restul "garzii vechi"?  mai e cineva pe aici? eventual cu nick nou? (ca nici al meu nu e cel dintai pe eva.ro...)

    Nu ma apuc acum sa fac lista cu cele, si cei, de care mi-e dor cumva...cine e in zona si vrea sa dea un semn... va rog. :)

    Asta in loc de cafenea - vad ca traditia cafenelei cu muuulte pagini s-a pastrat...

  •  
    • 7934 mesaje
    12 Aug 2017, 21:22
    0 0
    hau_hauuu said:... si un an sau doi inseamna vechime; eu lipsesc de pe eva.ro, recunosc, de destui ani; am revenit si sunt total surprinsa ca, in afara de Leone (Leu76) nu prea mai vad lume cunoscuta.
    Am vazut (si postat la) la a revenit cu vreun an in urma si Done, intreband de "cei vechi pe eva" (am resuscitat eu topicul cu cateva luni in urma). A postat si Froggy acolo, deci a mai trecut si ea pe aici... tot vara trecuta.

    Restul "garzii vechi"?  mai e cineva pe aici? eventual cu nick nou? (ca nici al meu nu e cel dintai pe eva.ro...)

    Nu ma apuc acum sa fac lista cu cele, si cei, de care mi-e dor cumva...cine e in zona si vrea sa dea un semn... va rog.

    Asta in loc de cafenea - vad ca traditia cafenelei cu muuulte pagini s-a pastrat...

     

    De fapt si eu abia ce am revenit. Nu mai intrasem de ceva timp. S-a dus forumul..nu mai e ce a fost..
  •  
    • 1841 mesaje
    16 Aug 2017, 11:39
    0 0
    Eu mai sunt pe aici, postez rar pentru ca subiectele sunt slabute si e plin de spam, si in plus sunt si ceva personaje care strica toata comunitatea, dar tot drag mi-e de eva.ro asa ca tot citesc aproape in fiecare saptamana cate ceva Bine ai revenit!
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Aug 2017, 14:25
    0 2
    outofhere said:si in plus sunt si ceva personaje care strica toata comunitatea,

     

     

    Da, ce rai!!

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Aug 2017, 13:31
    0 1
    We  are  here , hau_hauuu said:... si un an sau doi inseamna vechime; eu lipsesc de pe eva.ro, recunosc, de destui ani; am revenit si sunt total surprinsa ca, in afara de Leone (Leu76) nu prea mai vad lume cunoscuta.
    Am vazut (si postat la) la a revenit cu vreun an in urma si Done, intreband de "cei vechi pe eva" (am resuscitat eu topicul cu cateva luni in urma). A postat si Froggy acolo, deci a mai trecut si ea pe aici... tot vara trecuta.

    Restul "garzii vechi"?  mai e cineva pe aici? eventual cu nick nou? (ca nici al meu nu e cel dintai pe eva.ro...)

    Nu ma apuc acum sa fac lista cu cele, si cei, de care mi-e dor cumva...cine e in zona si vrea sa dea un semn... va rog.

    Asta in loc de cafenea - vad ca traditia cafenelei cu muuulte pagini s-a pastrat...