parintele " minune"

  •  
    • 2 mesaje
    14 Mar 2013, 22:59
    1 1
    raluca_26 said:tin sa precizez ca daca este vb despre parintele ciprian de la sihastria am auzit ca f multi oameni sunt multumiti de dansul
    am avut si eu curiozitate si l-am sunat si intr-adevar a spus multe lucruri adevarate care se petrec in familia mea, ba mai mult mi-a dat si numeroase sfaturi
    pe cine intereseaza ii pot da maine nr de tel , mi bine zis cine crede

     buna, as dori nr parintelui pe nr meu 0748778453

  •  
    • 9728 mesaje
    14 Mar 2013, 23:27
    1 0
    DubiousPoem said:Hmm...popa clarvazator prin telefon?

    Hai sa va zic eu de ce nu-mi prea plac popii.

    Acu ceva vreme in urma (1 an, cred), ma uitam la 'teveu', la emisiunea aia "Incognito".
    Si vad un reportaj despre un parintzel care a sfintit un magazin de jucarele erotice si - culmea - a primit spaga o crema pentru erectie!

    Cand ma uit mai bine ... era unul din preotii care ma 'asistasera' la cununie, preotul care mi-a botezat fetita...ba mai mult, il si chemasem odata acasa sa faca sfestanie.

    Mi s-a facut rau

    Eh..si de-atunci am prins asa o ciuda pe popii astia (mai ales cei 'de oras') de nu va pot spune.
    Cand ii aud cu vocile alea smiorcaite si nazale, imi vine sa ii plesnesc!


     Mie nu mi se pare deranjant ce ai povestit tu, in fond preotii se casatoresc si se preocupa de viata lor sexuala, nu vad nimic rau in asta

  •  
    • 8715 mesaje
    14 Mar 2013, 23:55
    0 0
    cafe_au_lait said:

     Mie nu mi se pare deranjant ce ai povestit tu, in fond preotii se casatoresc si se preocupa de viata lor sexuala, nu vad nimic rau in asta



    Pai, cam depinde...

    Ca daca sunt preoti catolici, nici macar nu se casatoresc.
    Desigur, asta nu presupune ca nu ar avea si fantezii sexuale...
    ( Indiferent catre care dintre sexe).



     

  •  
    • 2 mesaje
    23 Sep 2013, 20:53
    1 0
    As dori si eu nr de telefon. ioana_buzgariu@yahoo.com


    raluca_26 said:
    tin sa precizez ca daca este vb despre parintele ciprian de la sihastria am auzit ca f multi oameni sunt multumiti de dansul
    am avut si eu curiozitate si l-am sunat si intr-adevar a spus multe lucruri adevarate care se petrec in familia mea, ba mai mult mi-a dat si numeroase sfaturi
    pe cine intereseaza ii pot da maine nr de tel , mi bine zis cine crede

     

  •  
    • 5035 mesaje
    23 Sep 2013, 22:38
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 30 mesaje
    24 Sep 2013, 00:16
    1 0
    Suna-ma, e fierbinte intr-alea sfinte!