Lotiune tonica

  •  
    • 75 mesaje
    14 Sep 2005, 14:32
    0 0
    alessia shi eu folosesk apa termal p post de tonic..
  •  
    • 195 mesaje
    14 Sep 2005, 19:50
    0 0
    Luiz, spune-mi te rog, se gasesc si la noi produsele de care spui tu? Si cat costa? Multumesc!
  •  
    • 8 mesaje
    15 Sep 2005, 09:02
    0 0
    Mary Kay este o companie americana infiitata in 1963, care si-a vandut produsele numai prin marketing direct. Compania are filiale in 34 de tari, aici in Romania doar cateva fete fac asta - inca nu este deschis oficial (poate anul urmator se va deschide). Nu se face vanzare pe baza catalogului. Se organizeaza o sedinta cosmetica iar tu vezi personal ce efecte au produsele respective asupra tenului tau, in plus primesti si o multime de sfaturi. Sedinta este gratuita, fara obligativitatea de a cumpara ceva. Daca vrei sa vezi produsele si sa ai parte de o astfel de sedinta suna la 0740.184.284 .
  •  
    • 8 mesaje
    15 Sep 2005, 09:09
    1 0
    www.marykay.com - poti vedea produsele
  •  
    • 18 mesaje
    16 Mai 2014, 21:24
    1 0

    Eu am tenul gras si am incercat multe produse pentru curatarea tenului dar fara rezultate bune. Pentru ca am tenul gras imi apar si cosuri. De ceva timp, la recomandarea unui rude de familie care este si doctor mi-a cumparat lotiune tonica cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) si hamamelis  de la Thursday Plantation. E prima lotiune tonica care functioneaza cu adevarat pentru tenul meu gras. Pe langa lotiune eu mi-a cumparat tot de la ei si spuma naturala de spalat pe fata. O recomand si eu mai departe, pe mine ma ajuta foarte mult.

  •  
    • 8 mesaje
    19 Mai 2014, 12:54
    0 0
    O lotiune tonica fara alocool este Lotion PS de la YON-KA.
  •  
    • 8 mesaje
    19 Mai 2014, 12:58
    0 0
    o alta recomandare Clarifing Toning Lotion de la REN
    http://skinmagia.ro/branduri/ren/lotiune-tonica-clarifianta-150ml-nou.html
    Eu le-am incercat pe amandoua si sunt multumita.
  •  
    • 127 mesaje
    15 Mar 2018, 15:50
    0 0

    Buna! Pentru demachiere, dar si pentru hidratare eu folosesc lotiunea tonica cu extract de migdale dulci de la Bottega Verde. Este foarte buna, iar tenul meu este mult mai catifelat si mai hidratat de cand folosesc aceasta lotiune. Cei de la Bottega Verde au fost foarte draguti si mi-au trimis si un cadou si anume, o crema de maini care miroase extraordinar, iar daca ai o comanda ce depaseste suma de 99 de lei, transportul este gratuit.