Voi Ce parere aveti?

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Oct 2014, 23:33
    0 0
    ViktorC said:
    I_have_a_dream said:September, esti agresiva si te comporti ca o tzaranca.
    daca ai bani, faci nunta. daca nu ai, te duci cu prietenii in bascheti martori la primarie.
    fericirea e in alta parte, nu in aia in care o cauti tu.
    lumea a fost amabila sa-ti rapunda, dar oricum tu ai convingerile tale nestramutate.

     

    Tarancile e fete faine, mie mi-s dragi.

     

    Mai bine zis "nu a stiut sa aleaga".

     

     Anda, tu esti?

  •  
    • 10065 mesaje
    26 Oct 2014, 12:33
    0 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    I_have_a_dream said:September, esti agresiva si te comporti ca o tzaranca.
    daca ai bani, faci nunta. daca nu ai, te duci cu prietenii in bascheti martori la primarie.
    fericirea e in alta parte, nu in aia in care o cauti tu.
    lumea a fost amabila sa-ti rapunda, dar oricum tu ai convingerile tale nestramutate.

     

    Tarancile e fete faine, mie mi-s dragi.

     

    Mai bine zis "nu a stiut sa aleaga".

     

     Anda, tu esti?

     

     

    Neee ...

     

    Cu siguranta nenea Viktor.

     

  •  
    • 24 mesaje
    26 Oct 2014, 13:04
    0 0
    I_have_a_dream said:September, esti agresiva si te comporti ca o tzaranca.
    daca ai bani, faci nunta. daca nu ai, te duci cu prietenii in bascheti martori la primarie.
    fericirea e in alta parte, nu in aia in care o cauti tu.
    lumea a fost amabila sa-ti rapunda, dar oricum tu ai convingerile tale nestramutate.

     

    Stii Ce inseamna a fii o taranca? Eu admir femeile taranice, muncesc din greu. Nu ca tine draga, care sta toata Ziua pe net si jigneste . Faptul ca am o alta opinie fata de tine, nu inseamna ca gresesc. Oamenii sunt diferiti, eu sunt diferita,tu est la fel. Asa ca nu ma ataca personal....ca nu ma cunosti taranco!!!!!
  •  
    • 687 mesaje
    24 Nov 2014, 19:54
    0 0
    Eu zic ca ati atins un subiect delicat : cat dau parintii? Pe bune acum am si eu idee cam cat trebuie sa cheltuiesti cu o nunta, dar eu as face nunta sa ma distrez, sa ii vad pe toti fericiti si ca se distreaza si mai ales pt ca urmeaza sa raman restul zilelor mele cu barbatul pe care-l iubesc, sa avem copii si sa formam o familie frumoasa.
    La mine nu conteaza cat va da fiecare. Faptul ca cineva vine sa se bucure alaturi de mine si faptul ca da acolo cat de putin inseamna foarte mult pt mine.
    Ok inteleg ca platesti nunta din banii tai, dar pt tine ce conteaza mai mult: darul de nunta sau faptul ca toti se bucura alaturi de tine, pentru tine si pt faptul ca tu si sotul tau formati o familie?
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Nov 2014, 21:35
    0 0
    Poky said:Eu zic ca ati atins un subiect delicat : cat dau parintii? Pe bune acum am si eu idee cam cat trebuie sa cheltuiesti cu o nunta, dar eu as face nunta sa ma distrez, sa ii vad pe toti fericiti si ca se distreaza si mai ales pt ca urmeaza sa raman restul zilelor mele cu barbatul pe care-l iubesc, sa avem copii si sa formam o familie frumoasa.
    La mine nu conteaza cat va da fiecare. Faptul ca cineva vine sa se bucure alaturi de mine si faptul ca da acolo cat de putin inseamna foarte mult pt mine.
    Ok inteleg ca platesti nunta din banii tai, dar pt tine ce conteaza mai mult: darul de nunta sau faptul ca toti se bucura alaturi de tine, pentru tine si pt faptul ca tu si sotul tau formati o familie?

    Ai dreptate dar in vremurile astea ....putini oameni isi patreaza aceasta atitudine plina de intelegere ...