lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 84 mesaje
    4 Iul 2009, 19:55
    0 0
    Pe mine cel mai mult m-a enervat cand o fata isi postase un anunt cu tarot nu stiu cat de credibila este sau nu si uitati-va la raspunsul dat de jasmine sur diferite nick-uri
    postat de: arunna la data: 2009-06-05 15:32

    draga asus!!! daca esti buna de ce ai nevoie de reclama?nu ai clienti?era bine daca erai recomandata de cliente,ele sunt cea mai buna reclama ptr tine,nu tu insati!!!!inseamna ca ori esti incepatoare,ori nu ai clienti,cineva bun nu sta pe eva la agatat cliente,o ghicitoare buna aer coada la usa si nu are timp de ademenit cliente pe eva,sti cate sunt ca tine pe acest site,care-si fac reclama???sau suntem cobai si tu abia acum inveti,unei bune ghicitoare i se duce vestea de la sine!!!!! daca o faci gratis atunci se intelege ca esti novice!!!!cele bune cer bani,pentru ca presteaza o munca ca oricare alta care trebuie platita!!!!ASa stiu eu si am fost la mai multe!!!! Sincer,sti cate sarlatance sunt pe acest site????daca vrei reclama sa vina clientele tale pe site si sa declare!!!


    raspunde editeaza

    postat de: ilsa la data: 2009-06-05 15:37

    bravo arunna!!! asa te vreau,un bici nu aiiii?))))sunt de acord cu tine,puteai fi mai putin dura,sincer am si eu lehamite de reclame pe eva cu gicitul!!!!au aparut ca ciupercile dupa ploaie!!!!de fapt toate suntem naive si apelam la tot felul de tipe care ne iau banii,mai intai e gratis,pe urma stai..ca nu e si-ti zic 3 vorbe si neadevarate pe deasupra!!!!Eu nu am incredere!!!


    deci o ghicitoare buna nu sta pe eva la agatat..atunci draga mea jasmine tu ce faceai pe aici?filantropie???
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 20:20
    0 0
    Mai, pe mine m-ati desumflat...eu chiar speram sa imi prevada Jasmine sau altcineva ceva bine. Evy, te bagi acum tu?
    Dar eu nu stiu de ce Jasmine se fereste sa faca sedinte la ea acasa sau nu stiu, macar intr-un loc public, daca ii este teama de eventuala lume periculoasa. Asta imi trezeste ganduri suspecte.
    Anyway, eu poate as face macar din curiozitate si asta dar macar sa fie fata in fata. Ah si daca ar mai reduce putin pretul ala cam tras de par, macar sa nu ma simt asa "furata" in cazul nefericit in care nu se adevereste nimic.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 20:26
    0 0
    Am musafiri, nu mai plec la terasa. Suntem acum 3 care ne amuzam de topic. Intre timp mi-am fiert si orez... Iar daca fac naveta la noapte la baie, pana dimineata, la acest topic se vor face vreo 60 de pagini. Ar fi sanse... ca cirese au fost vreo 2 Kg. Iar acum eu mi-am fiert orez... dar prietenele mele au venit cu bere.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 20:33
    0 0
    Kredo, esti fenomenala!!
  •  
    • 2342 mesaje
    4 Iul 2009, 20:56
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 57 mesaje
    4 Iul 2009, 21:05
    0 0
    Fetelor pe mine nu ma intereseaza cate mesaje au postat celelalte, nu nu am indrumat pe nimeni sa apeleze sau nu la ea eu doar mi-am spus parerea.Nu am postat acele raspunsuri pt reclama ei ci doar pt a impartasi cu cineva ceea ce mi-a zis.Oricum de faza cu lavya si jasmine ca sunt una si aceeasi mi-am dat seama de cand am apelat la ea din stilul ei de-a scrie. Pe jasmine o cheama lavinia deci e si mai evident.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:27
    0 0
    Nu ma pricep eu sa fac semnele astea pe aici dar promit sa invat. Una din prietenele mele si-a propus sa-mi faca noapte alba. Deci ele au venit cu bere, am comandat pizza si una din ele vrea acum lapte cu cereale. Cafea, cirese, bere, orez, lapte cu cereale.... eu va scriu de zor iar astea de langa mine se strica de ras, nu alta.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:34
    0 0
    Evysor, daca te apuci de ghicit, ma angajezi pe postul de PR? Acu, vezi si tu ce limbarnitza am, nici nu mai e cazul sa-ti dau CV-ul. Fac si marketing in orele suplimentare, ce zici sefa, ma angajezi?

    De belea au fost ciresele astea. Daca as fi lucrat in tura de noapte as fi stiut ce ma tine treaza.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 21:36
    0 0
    Kredo, putem sa venim si noi?!
    Evy, pai ce predictii mai sunt alea?! Foloste-ti si tu imaginatia, creaza niste telenovele ceva, un Jose Armando boem, o vacanta in Bora Bora stiu eu...Nu ai vazut ce telenovele am citit pe aici pana acum?!
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:41
    0 0
    Ne cocosam de ras nu alta...
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:44
    0 0
    La ce noapte alba prevad eu (la mine off course) ma apuc de invatat sa ghicesc. Mai trag o bere si sa vedeti voi ce buna imaginatie am... ups... am vrut sa zic ce bine va ghicesc.

    Sigur ca poti veni, dar daca te prind si pe tine cu vreo bere, te pun sa mananci cirese!
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 21:49
    0 0
    Ahaa, deci sa inteleg ca tu nu te temi sa ghicesti la tine acasa!!
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:55
    0 0
    Lissa, stai ca-mi vine mie inspiratia si-ti spun acum.

    Il vei intalni maine cand vei duce gunoiul. E asa cum l-ai visat. E frumooooooos si destept (dar fraier cat sa-i manaci banii) si bogat, bogat. Are si masina si vapor si avion si vile si mai ales face dragoste de nu-ti vine sa mai angajezi amant pt asta. Pana aici am ghicit de 10 lei.

    Next. Te lasi clar de job ca el are multi bani. Ce Bora Bora! Stii insula aia mai maricica de langa Italia? Ei bine aia e a lui. Si mai stii palatul Buckingham? Ala e casa servitorilor lui. Pana aici inca 10 lei.

    Iar tipul asta stie si sa gateasca, sa croseteze franjuri la gogosi, sterge praful din prize, piaptana iarba... ce mai e barbatul ideal. E fidel.

    Astea de langa mine rad de se aude in tot cartierul. Una zice ca; barbat fidel e contradictie in termeni.

    Acum ii spun ei-prietenei mele; ei na, esti tu mai desteapta? Barbatul asta e fidel, ca e din ghicit.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:57
    0 0
    Lissa, daca aduci si niste fasole sa vezi numa' ce-ti ghicesc in bobi.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 21:59
    0 0
    Mama lor de semne. Unde-s soro ca eu nu le gasesc? Cum se face fatza aia de rade cu gura mare?
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 22:06
    0 0
    Kredo
    woow, cred ca o sa ma duc maine din 5 in 5 minute sa duc gunoiul! Sau mai bine, cred ca ma postez exact langa ghena si nu mai plec de acolo!
    Mai, eu cred ca tu esti ghicitoare din aia care vinde iluzii!
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 22:23
    0 0
    Ei si tu acuma. Nu ai vrut ghicit cu imaginatie?

    Stai nitel ca-ti ghicesc acum si pe la ce ora te intalnesti cu barbatul ideal. Nu te las eu asa langa ghena toata ziua. Deci va fi pe la ora 11 si 18 minute si 20 de secunde. La semnalul urmator va fi ora...

    Stii ceva? De banii aia eu ti-am ghicit de printul printului si tu tot nemultumita esti? - aici pune tu semnul ala cu maimutoiul cu limba scoasa-


    Si stop joc... ca nu sunt ghicitoare. Nu de alta dar poate unele nu stiu de gluma si interpreteaza gresit.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 22:33
    0 0
    Eh lasa ca eu stiu de gluma. Si apreciez ghicitul cu imaginatie si iz de telenovela.

    Uh, cred ca ne-a injurat Jasmine sau un sustinator, tocmai am tras o sperietura!! Am lasat putin geamul deschis si s-a deschis la un moment dat si plasa si tocmai am vazut escaladandu-mi geamul si incercand sa intre in casa un gandac urias!!! Dar chiar urias, numai antenele le avea cat jumatate de deget!! Off, am crezut ca fac infarct cand l-am vazut, noroc ca l-am zarit la timp si am reusit sa-l evacuez pe geam! Vrajitorie...Eu nu am mai vazut gandaci asa imensi
  •  
    • 2342 mesaje
    4 Iul 2009, 22:40
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 27207 mesaje
    4 Iul 2009, 23:23
    0 0
    Kredo, cred ca te-au dat gata berile si laptele