risc

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:14
    0 1
    Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?
  •  
    • 1532 mesaje
    22 Apr 2014, 12:22
    10 0
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

     

    aici m-ai pierdut... mi-as dori sa pot intelege

  •  
    • 4346 mesaje
    22 Apr 2014, 12:24
    2 0
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

    Ceva potrivit!!!!!!

  •  
    • 8217 mesaje
    22 Apr 2014, 12:26
    3 0
    ce sa dureze? si de ce sa lupti pt un strain?
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:28
    1 5
    eu_babitu said:
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

     

    aici m-ai pierdut... mi-as dori sa pot intelege


    Tu nimic nu intelegi, mai bine nici nu te-ai baga
     

     

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:30
    1 1
    AmeliEva said:ce sa dureze? si de ce sa lupti pt un strain?

     
    Oare? Relatia... 

  •  
    • 248 mesaje
    22 Apr 2014, 12:32
    1 0
    Sincer, as vrea sa spui mai in detaliu "patania" ta, pentru ca mi-e greu sa tin pasul cu topicul tau. Asa poate as putea sa imi dau cu parerea, Inteleg ceva, dar mi-e ca inteleg gresit si mai bine spune-mi exact prin ce treci.
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:33
    0 2
    simika said:Sincer, as vrea sa spui mai in detaliu "patania" ta, pentru ca mi-e greu sa tin pasul cu topicul tau. Asa poate as putea sa imi dau cu parerea, Inteleg ceva, dar mi-e ca inteleg gresit si mai bine spune-mi exact prin ce treci.

     
    Spune-mi exact ce vrei tu sa-mi spui, sunt sigura ca ai inteles. 

  •  
    • 8715 mesaje
    22 Apr 2014, 12:34
    1 0
    eu_babitu said:
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

     

    aici m-ai pierdut... mi-as dori sa pot intelege

     

    Ce nu pricepi fatah???


    Ori, de cand te-ai facut " pretena" cu analillih ai p'erdut notiunea???

     

  •  
    • 4724 mesaje
    22 Apr 2014, 12:39
    6 0
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

    Ardealul, Ardealul, Ardealul ne cheama
    Nadejdea e numai la noi
    Saruta-ti copile parintii si fratii
    Si-apoi sa mergem la razboi

    Are dreptate anyone , pai ce !!!! s'au crede-ti ca ne protejaza scutul anti racheta ?

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:40
    0 1
    ponta said:
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     

    Ardealul, Ardealul, Ardealul ne cheama
    Nadejdea e numai la noi
    Saruta-ti copile parintii si fratii
    Si-apoi sa mergem la razboi





    Are dreptate anyone , pai ce !!!! s'au crede-ti ca ne protejaza scutul anti racheta ?

     

     

  •  
    • 4007 mesaje
    22 Apr 2014, 12:44
    1 0
    Sa lupti pt un barbat care locuieste cine stie in ce colt de lume ? Crezi ca se merita efortul ?
    A doua optiune ar fi un strain cu rezidenta aici ? Daca da, poti sa faci primul pas si sa astepti sa vezi ce face el. In functie de asta, iti vei da seama daca poate fi o relatie intre voi doi.
  •  
    • 1091 mesaje
    22 Apr 2014, 12:48
    1 0
    anyone_else said:Sa lupti pentru un strain de la distanta ,care merita cu riscul de a stii ca treaba asta poate nu o sa dureze , sau sa accepti sa lupte unul strain  de la tine,dar pe care il sti doar din vedere , adica sa fie totul de-a gata si totusi sa nu sti nici la asta durata?
    Voi ce ati alege? Ceva greu dar totusi bun? Sau ceva usor si bun?

     
    Eu am inteles doar ce e in rosu, si asa cum sunt eu aleg mereu ce este greu pentru ca nu exista usor si bun , doar daca te referi la kilograme  atunci se schimba   

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 12:50
    0 1
    O pers care a inteles, si a dat un rasp bun. Sti vb aia? Ce-i bun se obtine greu...
    E cam acelasi lucru, doar ca difera unul la distanta celalalt aici.
    Pentru francessca. 
    Acest mesaj a fost editat de către anyone_else: 22 Apr 2014, 12:51
  •  
    • 4007 mesaje
    22 Apr 2014, 12:59
    4 0
    Pai tu poti sa insisti. Daca el nu te vrea, e pierdere de vreme.
    De aia iti zic sa fii atenta la ce semnale iti trimit acesti barbati. Un barbat care te vrea, te cauta, nu asteapta sa-l cauti tu iar si iar, fara a-ti da un raspuns.
  •  
    • 4724 mesaje
    22 Apr 2014, 13:01
    6 0
    Anyoan ! ai avut miel de paste ? mai am io daca-ti trebuie si-ti dau io .. Dar trezestete !! Cristos a inviat ...
  •  
    • 4724 mesaje
    22 Apr 2014, 13:08
    7 0
    Io in'general dau miel doar celor pe care'i cunosc , ca de ! '(altele) imi ia mielu si raman fara ...
    Nu te-am intrebat niciodata , cati ani ai , si cum poti visa la caii verzi pe pereti .?. O relatie se bazeaza pe ce strangi in brate nu pe ce ti-ai dori ! ma rog " intre picioare
    Acest mesaj a fost editat de către ponta: 22 Apr 2014, 13:09
  •  
    • 248 mesaje
    22 Apr 2014, 13:10
    0 0
    anyone_else said:O pers care a inteles, si a dat un rasp bun. Sti vb aia? Ce-i bun se obtine greu...
    E cam acelasi lucru, doar ca difera unul la distanta celalalt aici.
    Pentru francessca. 

     Mai bine ca nu mi-am dat cu parerea ca nu am inteles ce a inteles Francesca....sorry, eu am inteles ca iubesti pe cineva din afara, dar acea persoana nu prea te iubeste pe tine! My bad!

  •  
    • 5609 mesaje
    22 Apr 2014, 13:15
    4 0
    Mai anyone, stilul tau de a cere solutia la o problema cu 100 de necunoscute imi da dureri de cap.
    Spui ca vrei ceva, dar nu spui ce anume... si noi de unde puii mei sa stim ce oi avea tu in creierasul tau, dar nu-ti iese pe gura?!
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 13:21
    0 2
    francessca said:Pai tu poti sa insisti. Daca el nu te vrea, e pierdere de vreme.
    De aia iti zic sa fii atenta la ce semnale iti trimit acesti barbati. Un barbat care te vrea, te cauta, nu asteapta sa-l cauti tu iar si iar, fara a-ti da un raspuns.

     

    Imi place cum iei tu lucrurile si ai luat fata de altii , imi pari mai matura si deja pot discuta cu tine liber.
    Asa cum unul de la distanta iti poate fii aproape , asa si unul de aproape iti poate fii la distanta,
    Mereu a luptat altu ptr mine nu eu ptr altu , asa sa fac ceva ptr relatie da ,dar sa lupt....
    Mi aiurea asa sa lupt , cateodata imi vine sa renunt dar pe urma ma gandesc sa nu ma las.
    Sa-ti spun un lucru, tipul de la distanta avusese o relatie de 9 ani de zile , doar cateva luni au trecut de atunci de cind ei 2 s-au despartit , si acuma sti si tu cum e? Nu mai ii cum a fost . De aceea din 2 trebuie sa lupte cineva si se pare ca eu sunt aceea. Poate daca nu era trb aia, altfel ar fi stat treaba. Nu mi de asta, poate la un moment dat m-as satura si as renunta de tot , dar tipul asta merita sa lupt ptr el nu stiu daca ma credeti sau nu ma credeti. 
    E matur el , dar cu aere de copil , adica cand greseste sau face faze zici ca-i copil nu unul matur.
    Ar fi mai multe , si il inteleg intr-un fel , altfel daca era dupa mine ii dadeam  papucii demult.