O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    17 Mai 2016, 16:46
    0 0
    O seara placuta oameni buni .
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Mai 2016, 16:52
    0 0
    Eu facui o mancare de praz cu carnaciori picanti si o supa cu galusti de pasare de curte ..o bunatate ...daca va e fomica ...
  •  
    • 10065 mesaje
    17 Mai 2016, 19:12
    1 0
    gabriela42 said:Eu facui o mancare de praz cu carnaciori picanti si o supa cu galusti de pasare de curte ..o bunatate ...daca va e fomica ...

     

    Prezent .

     

    No na ca ne foame ... o firmitura acolo si pentru nenea Viktor de se poate, va rog ...

     

  •  
    • 12208 mesaje
    17 Mai 2016, 21:58
    0 0
    Sigur ca da , stii doar ca iti pastrez , seara faina sa avem cu totii, azi am vazut doua curcubee unul langa altul , ...vi s-a intamplat asa ceva ...??/O fi de bine ??/
  •  
    • 10065 mesaje
    17 Mai 2016, 22:30
    0 0
    gabriela42 said:Sigur ca da , stii doar ca iti pastrez , seara faina sa avem cu totii, azi am vazut doua curcubee unul langa altul , ...vi s-a intamplat asa ceva ...??/O fi de bine ??/

     

    Cu siguranta .

     

    Io avui o dupa-amiaza palpitanta . In interes de serviciu (mai dupa program,asa ... ) fiind la locuinta unei doamne(la cererea dinsei, desigur), dupa ce fusei ischitit mai in amanunt ce hram port, dupa ce mi-a fost dat de inteles clar ca isi petrece serile singurica de moment, imi e propus a ramine la cina de imi face placere .

    Avind deja program serios (ce nu ar fi suportat aminare) fixat pe seara, am refuzat politicos (lasind o usa deschisa) ca in viitorul apropiat ... cu mare placere . Ba mai mult, ca si ea stie foarte bine unde locuiesc , de ii face placere la un pahar de vorba (vorba vine )

     

    O fi de bine ?

     

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Mai 2016, 08:32
    0 0
    Ce le pasa unora, se trezesc la 11.oo , n-au nici o treaba ... iara io ... bag la botoane ca berila de vreo doua ceasuri ... Halal !

    N'eata buna !

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Mai 2016, 08:38
    0 0
    Da' zau ca mai bine ma faceam popa, fir-ar mama ei de viata ...



    Si-a-nviat Dumitruuu ... (ah, si ce voce am ...)

  •  
    • 409 mesaje
    18 Mai 2016, 09:11
    1 0
    Buna dimineata si o zi buna sa aveti.
    Astazi am de platit amenda pentru rovigneta, am uitat de ea anul trecut prin toamna, cand am fost in concediu, vara, era inca valabila cea din 2014 si am uitat sa o reannoiesc, asta este, bine ca nu este foarte mare.
  •  
    • 10065 mesaje
    18 Mai 2016, 09:21
    0 0
    Sa n-o fi luat bre, amenda, da-o-n colo, ca-i scumpa ...



    Mie unu mi se inmoaie picioarele cind vad postasu, il si intreb iute : nu-i asa ca n-ai nimic pentru mine ?

    Ma cam astept ce-i drept, fir-ar sa fie ...

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Mai 2016, 12:21
    1 0
    Doamna Gabriela .

    De-o racitura acolo ... pe cind, ca ma apucara poftele.

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Mai 2016, 13:11
    1 0
    Aproximativ cit e amenda pentru lipsa rovinieta, Constantine ?

    Se cumpara de fiecare data, nu-i problema, dar cum uneori sintem uituci ... macar ne formam o idee la cit sa ne asteptam.
    In Slovenia (din cite retin) am patit-o sa trec pe linga benzinaria de unde de regula o luam, apoi o trebuit sa ies la prima iesire (spre norocul meu ca fu una imediat in apropiere de benzinaria in cauza, i-am dat ocol asa zis) apoi, melitia de frontiera se uitau ca la urs cind au zarit la citeva minunte doar acelasi utilaj, aceleasi placute, iarasi intra ...

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 14:58
    0 0
    ViktorC said:Doamna Gabriela .

    De-o racitura acolo ... pe cind, ca ma apucara poftele.

    Da  facem pentru tine oricand , azi e in program strudelul cu mere ...merge ?

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 15:00
    0 0
    ViktorC said:Aproximativ cit e amenda pentru lipsa rovinieta, Constantine ?

    Se cumpara de fiecare data, nu-i problema, dar cum uneori sintem uituci ... macar ne formam o idee la cit sa ne asteptam.
    In Slovenia (din cite retin) am patit-o sa trec pe linga benzinaria de unde de regula o luam, apoi o trebuit sa ies la prima iesire (spre norocul meu ca fu una imediat in apropiere de benzinaria in cauza, i-am dat ocol asa zis) apoi, melitia de frontiera se uitau ca la urs cind au zarit la citeva minunte doar acelasi utilaj, aceleasi placute, iarasi intra ...

    Stii ca la automatele din RO si la benzinarii se vand si rovignete pt ungaria ...hi hi  

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 15:19
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:Sigur ca da , stii doar ca iti pastrez , seara faina sa avem cu totii, azi am vazut doua curcubee unul langa altul , ...vi s-a intamplat asa ceva ...??/O fi de bine ??/

     

    Cu siguranta .

     

    Io avui o dupa-amiaza palpitanta . In interes de serviciu (mai dupa program,asa ... ) fiind la locuinta unei doamne(la cererea dinsei, desigur), dupa ce fusei ischitit mai in amanunt ce hram port, dupa ce mi-a fost dat de inteles clar ca isi petrece serile singurica de moment, imi e propus a ramine la cina de imi face placere .

    Avind deja program serios (ce nu ar fi suportat aminare) fixat pe seara, am refuzat politicos (lasind o usa deschisa) ca in viitorul apropiat ... cu mare placere . Ba mai mult, ca si ea stie foarte bine unde locuiesc , de ii face placere la un pahar de vorba (vorba vine )

     

    O fi de bine ?

     

     Sa fie intr-un ceas bun !Mult succes ...dar ..fa rost de prezervative ...sa nu ne intrebi pe urma la cat timp se face testul de sarcina ...

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 15:21
    0 0
    Konstantyyn said:Buna dimineata si o zi buna sa aveti.
    Astazi am de platit amenda pentru rovigneta, am uitat de ea anul trecut prin toamna, cand am fost in concediu, vara, era inca valabila cea din 2014 si am uitat sa o reannoiesc, asta este, bine ca nu este foarte mare.

    Salutare si tie prietene ! 

  •  
    • 11561 mesaje
    18 Mai 2016, 15:24
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:Sigur ca da , stii doar ca iti pastrez , seara faina sa avem cu totii, azi am vazut doua curcubee unul langa altul , ...vi s-a intamplat asa ceva ...??/O fi de bine ??/

     

    Cu siguranta .

     

    Io avui o dupa-amiaza palpitanta . In interes de serviciu (mai dupa program,asa ... ) fiind la locuinta unei doamne(la cererea dinsei, desigur), dupa ce fusei ischitit mai in amanunt ce hram port, dupa ce mi-a fost dat de inteles clar ca isi petrece serile singurica de moment, imi e propus a ramine la cina de imi face placere .

    Avind deja program serios (ce nu ar fi suportat aminare) fixat pe seara, am refuzat politicos (lasind o usa deschisa) ca in viitorul apropiat ... cu mare placere . Ba mai mult, ca si ea stie foarte bine unde locuiesc , de ii face placere la un pahar de vorba (vorba vine )

     

    O fi de bine ?

     

     Sa fie intr-un ceas bun !Mult succes ...dar ..fa rost de prezervative ...sa nu ne intrebi pe urma la cat timp se face testul de sarcina ...

     
      Breee ,  ai  grija  ca  femeilor  nu  le  prea  place  sa fie refuzate!!, asa  ca  ocazia  urmatoare  s  ar  putea  sa  nu  mai  existe  cu  duduita!!!

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 15:35
    0 0
    Salutare PITI , toate bune cu tine ??/
    Duminica plec la mare o saptamana ...stiti cumva cum va fi vremea ....???t
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 18 Mai 2016, 15:36
  •  
    • 4313 mesaje
    18 Mai 2016, 17:25
    0 0
    Z'ua buna!
    Fie vremea cat de rea, tot mai bine e la mare. La mare, la soare, fetile goale, iar imi trece, iar ma doare. N-am gasit alta rima.
  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 18:53
    0 0
    Inca e frig dar vor fi ele goale prin august ...hi hi
  •  
    • 12208 mesaje
    18 Mai 2016, 18:54
    0 0
    Vasile. said:Z'ua buna!
    Fie vremea cat de rea, tot mai bine e la mare. La mare, la soare, fetile goale, iar imi trece, iar ma doare. N-am gasit alta rima.

     Salutare , o cafea un piscot ceva ??