O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Aug 2015, 07:48
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:N'eata buna.

     buna , bine ai revenit , te asteptam cu cafea si muzica ...cu prietenie si ganduri bune ...https://www.youtube.com/watch?v=nIu4pFL8gPY

     

    Multumim frumos !

     

     

    S-avem o zi misto !

     

     SIGUR CA DA !cum alfel ... e inca vara , ma pregatesc ca plec joi la mare iar ...

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Aug 2015, 07:54
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:N'eata buna.

     buna , bine ai revenit , te asteptam cu cafea si muzica ...cu prietenie si ganduri bune ...https://www.youtube.com/watch?v=nIu4pFL8gPY

     

    Multumim frumos !

     

     

    S-avem o zi misto !

     

     SIGUR CA DA !cum alfel ... e inca vara , ma pregatesc ca plec joi la mare iar ...

     

    A cam trecut vara, cel putin in zona s-o cam racorit binisor .

     

    Da' parca-mi place mai mult cind ploua ...

     

     

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Aug 2015, 07:55
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:N'eata buna.

     buna , bine ai revenit , te asteptam cu cafea si muzica ...cu prietenie si ganduri bune ...https://www.youtube.com/watch?v=nIu4pFL8gPY

     

    Multumim frumos !

     

     

    S-avem o zi misto !

     

     SIGUR CA DA !cum alfel ... e inca vara , ma pregatesc ca plec joi la mare iar ...

     

    A cam trecut vara, cel putin in zona s-o cam racorit binisor .

     

    Da' parca-mi place mai mult cind ploua ...

     

     

    si eu ador ploaia, cine se aseamana se aduna  ...dar acum vreau sa ma bucur inca de ultimile zile de vara ....

     


    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 24 Aug 2015, 07:55
  •  
    • 10065 mesaje
    24 Aug 2015, 07:56
    2 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:N'eata buna.

     buna , bine ai revenit , te asteptam cu cafea si muzica ...cu prietenie si ganduri bune ...https://www.youtube.com/watch?v=nIu4pFL8gPY

     

    Multumim frumos !

     

     

    S-avem o zi misto !

     

     SIGUR CA DA !cum alfel ... e inca vara , ma pregatesc ca plec joi la mare iar ...

     

    A cam trecut vara, cel putin in zona s-o cam racorit binisor .

     

    Da' parca-mi place mai mult cind ploua ...

     

     

    si eu ador ploaia, cine se aseamana se aduna  ...dar acum vreau sa ma bucur inca de ultimile zile de vara ....

     

     

    Si io, si io ...

     

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Aug 2015, 08:04
    1 0
    Apoi aproape s-o dus si concediu, tre sa fac cartile bine pentru a imi mai scoate citeva zile pe anul asta. Mai avem si treburi .



    Anul asta mi-au revenit 23 kile vinete ...

    Acu alerg dupa ardei capia si gogosari de copt ...

    Ca fomist mai sint ... si cind ma gindesc ca se lipeste mincarea de mine precum ghebosu' de gard ...

    Ma strofoc a paguba ...



  •  
    • 12208 mesaje
    24 Aug 2015, 08:26
    0 0
    ViktorC said:Apoi aproape s-o dus si concediu, tre sa fac cartile bine pentru a imi mai scoate citeva zile pe anul asta. Mai avem si treburi .



    Anul asta mi-au revenit 23 kile vinete ...

    Acu alerg dupa ardei capia si gogosari de copt ...

    Ca fomist mai sint ... si cind ma gindesc ca se lipeste mincarea de mine precum ghebosu' de gard ...

    Ma strofoc a paguba ...



     Da dar cine va avea asa o bunatate de manacre de legume ...fii fericit ca nu se depune grasimea pe tine , asa ramaii in forma !

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Aug 2015, 08:46
    1 0
    Neata buna! Beau o cafeluta cu voi acum de dimineata, e ziua lui fii-miu al mic, tre' sa iesim la interval cu ceva, dar copiii sunt plecati din zona. Ieri si-a luat role, a nu's cata pereche, cica de cadou. ." Sa vedem ce-o sa iasa/ Sa vedem, sa vedem"...
  •  
    • 11561 mesaje
    24 Aug 2015, 10:11
    1 0
    White_Storm said:Neata buna! Beau o cafeluta cu voi acum de dimineata, e ziua lui fii-miu al mic, tre' sa iesim la interval cu ceva, dar copiii sunt plecati din zona. Ieri si-a luat role, a nu's cata pereche, cica de cadou. ." Sa vedem ce-o sa iasa/ Sa vedem, sa vedem"...

     
    La  Multi  Ani!!, multa  sanatate , bucurii  si  succes  la  scoala!!
    Petrecere  frumoasa  si  o  zi  minunata!!

  •  
    • 5609 mesaje
    24 Aug 2015, 10:19
    1 0
    Neata lume buna!
    Gabita si Viktore s-au cafelit de ore bune... sa va fie de bine oameni buni!
    Storm, sa-ti traiasca pustanul! Pregatiti portofelul, ca azi este zi de rasfat pentru cel mic!

    Pitzi, unde fusei frate? Concediu, sau te-ai insurat si nu te mai lasa nevasta pe acilea?
  •  
    • 7959 mesaje
    24 Aug 2015, 10:23
    1 0
    Sar'na la toata lumea de urari! E pregatit portofelul deja.
    Lume noua prin cafenea azi. O zi frumoasa si voua!
  •  
    • 5609 mesaje
    24 Aug 2015, 10:27
    1 0
    Atunci vreme buna sa fie si sa-nceapa petrecerea!
  •  
    • 5609 mesaje
    24 Aug 2015, 10:30
    0 0
    La mine-i trist rau, dupa ploaia torentiala de azi, dupa grindina cazuta si noroiul care mi l-a adus in curte valul de ploaie.... imi vine sa ma sinucid...mai ales ca ne asteapta zile intregi de ploi torentiale.


  •  
    • 7959 mesaje
    24 Aug 2015, 10:50
    0 1
    Maricon said:La mine-i trist rau, dupa ploaia torentiala de azi, dupa grindina cazuta si noroiul care mi l-a adus in curte valul de ploaie.... imi vine sa ma sinucid...mai ales ca ne asteapta zile intregi de ploi torentiale.

      Ca sa fi in trend, banuiesc, nu vezi cate depresive si sinucigase sunt pe forum?
    Altfel, toate trec, nu dispera!
     Plec sa iau tortul.
     

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Aug 2015, 10:52
    1 0
    White_Storm said:
    Maricon said:La mine-i trist rau, dupa ploaia torentiala de azi, dupa grindina cazuta si noroiul care mi l-a adus in curte valul de ploaie.... imi vine sa ma sinucid...mai ales ca ne asteapta zile intregi de ploi torentiale.

      Ca sa fi in trend, banuiesc, nu vezi cate depresive si sinucigase sunt pe forum?
    Altfel, toate trec, nu dispera!
     Plec sa iau tortul.
     

     Asteptam  sa  te  intorci  , cu  farfuriuta intinsa!
      Pai  vad  ca  se  inghesuie  mai  repede  la  futai , decat  la  suicid , puicutele!!

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Aug 2015, 19:39
    1 0
    pitipoanca69 said:
    White_Storm said:
    Maricon said:La mine-i trist rau, dupa ploaia torentiala de azi, dupa grindina cazuta si noroiul care mi l-a adus in curte valul de ploaie.... imi vine sa ma sinucid...mai ales ca ne asteapta zile intregi de ploi torentiale.

      Ca sa fi in trend, banuiesc, nu vezi cate depresive si sinucigase sunt pe forum?
    Altfel, toate trec, nu dispera!
     Plec sa iau tortul.
     

     Asteptam  sa  te  intorci  , cu  farfuriuta intinsa!
      Pai  vad  ca  se  inghesuie  mai  repede  la  futai , decat  la  suicid , puicutele!!

     Si tu acum, se inghesuie alea mici, alea care stiu cum sta treaba sunt mai interesate de suflet.

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Aug 2015, 23:11
    0 0
    Ati lasat geamurile deschise se pare .

  •  
    • 12208 mesaje
    25 Aug 2015, 07:40
    0 0
    cafea si ceaiuri fierbinti si aromate , urari de zi buna si cu spor , din partea mea !
  •  
    • 76 mesaje
    25 Aug 2015, 08:26
    1 0
    Gabytza, vreau un ceai cald si cateva prajituri
  •  
    • 12208 mesaje
    25 Aug 2015, 08:28
    0 0
    Vinee .. o omleta nu merge ..??/cu ciuperci si cascaval plus rosii ...
  •  
    • 10065 mesaje
    25 Aug 2015, 08:33
    1 0
    N'eata buna.

    Asa mai merge ... cafeluta, mic dejun ...

    Multumim, multumim ...