O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 7959 mesaje
    14 Nov 2014, 23:18
    1 0
    ViktorC said:Fetelor, tot la prostiile ale de vibratoare ati ajuns ?

     Viktore, nu citisi nica din urma? Ti-am pus o intrebare si Saturn se culca suparata ca te-am asteptat sa apari si n-am dat amanunte. Pe unde umblii? Noi vorbim prostii, dar tu le facusi, ai?

  •  
    • 10065 mesaje
    14 Nov 2014, 23:19
    2 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Fetelor, tot la prostiile ale de vibratoare ati ajuns ?

     da!!!!!!!!!!!! la din alea duble ...o fi pacat maica ??

     

    Ete-asa dam noi faliment ...

     

  •  
    • 7959 mesaje
    14 Nov 2014, 23:20
    1 0
    saturn93 said:Si feteeelor astea cu barbati plecati ,,, nu ciocaniti la vecinu si pooost so rugaciune, masturbarea e pacat mare))

     Ba da, ciocanim cum sa nu. I-am luat la rand si ne-au ramas ai de pe eva, ca vecinii s-au terminat.

  •  
    • 12208 mesaje
    14 Nov 2014, 23:22
    1 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Fetelor, tot la prostiile ale de vibratoare ati ajuns ?

     da!!!!!!!!!!!! la din alea duble ...o fi pacat maica ??

     

    Ete-asa dam noi faliment ...

     

    pai daca voi va pierdeti pe coclauri , noi nu stam asa degeaba ...

  •  
    • 10065 mesaje
    14 Nov 2014, 23:24
    2 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:Fetelor, tot la prostiile ale de vibratoare ati ajuns ?

     Viktore, nu citisi nica din urma? Ti-am pus o intrebare si Saturn se culca suparata ca te-am asteptat sa apari si n-am dat amanunte. Pe unde umblii? Noi vorbim prostii, dar tu le facusi, ai?

     

    Io prosii am facut dintotdeauna . O fi pacat ?

     

  •  
    • 12208 mesaje
    14 Nov 2014, 23:24
    1 0
    White_Storm said:
    saturn93 said:Si feteeelor astea cu barbati plecati ,,, nu ciocaniti la vecinu si pooost so rugaciune, masturbarea e pacat mare))

     Ba da, ciocanim cum sa nu. I-am luat la rand si ne-au ramas ai de pe eva, ca vecinii s-au terminat.

    esti groaznica , dar te iubesc !
    vecinu' meu e arb , nu m-as culca cu el nici daca nu ar mai exista barbati pe planeta asta si ar ramane numai el tot nu l-as lasa nici sa ma pupe .....dapai alte alea ....
     

  •  
    • 12208 mesaje
    14 Nov 2014, 23:26
    1 0
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:Fetelor, tot la prostiile ale de vibratoare ati ajuns ?

     Viktore, nu citisi nica din urma? Ti-am pus o intrebare si Saturn se culca suparata ca te-am asteptat sa apari si n-am dat amanunte. Pe unde umblii? Noi vorbim prostii, dar tu le facusi, ai?

     

    Io prosii am facut dintotdeauna . O fi pacat ?

     

    nu nu e stai linistit , cu totii suntem pacatosi ...ne-a spus noua  Anda saraca ... CRED CA SI SUGHITE CAT AM POMENIT-O ...
     

  •  
    • 7959 mesaje
    14 Nov 2014, 23:29
    1 0
    Bai dragilor cred ca am facut riduri in seara asta de la atata ras.
    Mai Viktore iti spuneam mai devreme ca tu ai ceva ce eu n-am si pe care mi-o doresc tare mult. Ia nu te mai fofila si raspunde, ca uite lui Saturn ii e somn.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 14 Nov 2014, 23:30
  •  
    • 12208 mesaje
    14 Nov 2014, 23:33
    2 0
    White_Storm said:Bai dragilor cred ca am facut riduri in seara asta de la atata ras.
    Mai Viktore iti spuneam mai devreme ca tu ai ceva ce eu n-am si pe care mi-o doresc tare mult. Ia nu te mai fofila si raspunde, ca uite lui Saturn ii e somn.

    lasa-l pe mainile mele ca spune si ce lapte  supt de la muma-sa ...fugi la nani acuma , mi-a facut mare placere discutia cu voi , ai deschis dansul prosopelelor ti-a placut ...?/

  •  
    • 7959 mesaje
    14 Nov 2014, 23:47
    1 0
    Da cum sa nu. Ai stiut tu ca iar sunt la colt, pe tableta. Mersi de link. Zapaciti rau.
    Viktore mama, nu ma intrebasi ce ai tu si vreau io. Hai sa-ti spun sa n-avem vorbe: statia de calcat. Da, da, da vazui ca fu doar o neintelegere si de fapt n-ai.
    Gabi, daca ai mei copii mai stau, mai stau si eu cat ei. Ia nu ma baga in pat de acum, da?
  •  
    • 12208 mesaje
    14 Nov 2014, 23:51
    2 0
    White_Storm said:Da cum sa nu. Ai stiut tu ca iar sunt la colt, pe tableta. Mersi de link. Zapaciti rau.
    Viktore mama, nu ma intrebasi ce ai tu si vreau io. Hai sa-ti spun sa n-avem vorbe: statia de calcat. Da, da, da vazui ca fu doar o neintelegere si de fapt n-ai.
    Gabi, daca ai mei copii mai stau, mai stau si eu cat ei. Ia nu ma baga in pat de acum, da?

     super ..citeste la calcat sa te dumiresti de unde stiu ...

  •  
    • 12208 mesaje
    15 Nov 2014, 08:33
    0 0
    deci o buna dimineata ....fiind deci weekend ce nebuna se scoala la 8 dimi cu dor de cafea si calcat ...ei??ia sa vad raspunsuri bune ...???-eu ati ghicit ,,,! multe cafele pentru voi dragiloR , la 12 e gata musacaua cu vinete si carne de vitel ....si poate placinta de dovleac , daca nu mai am putere doar dovleac copt sa fie de bogatie ...o zi cum va place si o melodea pentru voi ....http://www.youtube.com/watch?v=EJRjs4p06f4
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 15 Nov 2014, 08:42
  •  
    • 2109 mesaje
    15 Nov 2014, 08:36
    1 0
    Hai buna dimineata !!!! Hehe eu mi am terminat tura de calcat de ieri .... Azi e zi de relax , de o plimbare p afara... Poate de un mers la masaj ca saracutele mele oase , zau ca au nevoie )
  •  
    • 12208 mesaje
    15 Nov 2014, 08:44
    0 0
    si ale mele vrea masaj , la musculatura si oase dar si unul interior ....
  •  
    • 7959 mesaje
    15 Nov 2014, 08:44
    1 0
    gabriela42 said:deci o buna dimineata ....fiind deci weekend ce nebuna se scoala la 8 dimi cu dor de cafea si calcat ...ei??ia sa vad raspunsuri bune ...???-eu ati ghicit ,,,!~0)~0)~0)~0) multe cafele pentru voi dragiloR , la 12 e gata musacaua cu vinete si carne de vitel ....si poate placinta de dovleac , daca nu mai am putere doar dovleac copt sa fie de bogatie ...o zi cum va place si o melodea pentru voi ....http://www.youtube.com/watch?v=EJRjs4p06f4

     Io-te alta care-i matinala. Ia sa vad o cafea si un ceai, ca am ochii carpiti de somn. Dupa ce ca m-am culcat la doua, am mai dormit si iepureste.

  •  
    • 2109 mesaje
    15 Nov 2014, 08:45
    1 0
    Oho da ce ai facut pan la doua? Lugu lugu?)
  •  
    • 7959 mesaje
    15 Nov 2014, 08:47
    0 0
    saturn93 said:Oho da ce ai facut pan la doua? Lugu lugu?)

     Ete, dar ce credeai ca am facut? Nu bre, intreaba pe Gabi, ea stie tot. Vezi daca te culci odata cu "gainile?" Ca  tot sunt in voga.

  •  
    • 12208 mesaje
    15 Nov 2014, 08:48
    0 0
    buna frumoaselor ... ia sa vedem ce am retinut din lectia de aseara ...ce este mai bun si mai senzual decat un vibrator ...uf asta mica a raspuns prima ...
  •  
    • 11561 mesaje
    15 Nov 2014, 08:50
    1 0
    saturn93 said:Oho da ce ai facut pan la doua? Lugu lugu?)

     

    S  a  gandit  cu  cine  sa  voteze!!

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Nov 2014, 08:51
    1 0
    gabriela42 said:buna frumoaselor ... ia sa vedem ce am retinut din lectia de aseara ...ce este mai bun si mai senzual decat un vibrator ...uf asta mica a raspuns prima ...

     Stiu eu, stiu eu: creierul unei femei.