mai are rost sa mai sper la ea?

  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 13:57
    0 0
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    gabriela42 said:Sunt niste semne clare cand cineva te place sau nu , indiferent de situatia in care este in acel moment .Tu poti avea sperante daca ea se bucura clar si sincer cand te vede , daca iti zambeste cu toata fata sau daca vezi ca se eschiveaza de la discutii , de multe ori limbajul corporal iti poate spune mai multe despre o persoana decat vorbele insesi!Sunt fete dar si baieti care/carora le este greu sa spuna nu ! Nu te plac , Nu vreau sa am de a face cu tine , nu vreau sa mai insisti etc !Fii atent la semne si daca crezi ca este cazul intreaba-o direct ce vrea !??

     am intrebat-o direct de mai multe ori ce vrea si a zis ca nu stie ce sa faca cu prietenul ei
    am intrebat-o daca simte ceva pentru mine a zis ca ii place sa petrecem timpul impreuna dar sentimente nu stie inca
    din comentariile celorlalti utilizatori cam reiese ca doar vrea sa piarda timpul 1 an pana vine prietenul ei acasa
    mi-am facut sperante degeaba 

      Barem  ai  exersat si  tu  un  masaj!

     cu asta raman
    asta e

       Putea  sa  fie  si  mai  nasol!!!  Sa  iei  vreo  SIDA!9

     eu macar am scapat ieftin dar pe colegul celalalt il mai tine dupa ea vreo cateva luni numai asa sa aiba cu cine vorbi ca ceva fizic nu cred ca ii intre ei 
    dar el isi face sperante , am vorbit cu el si a zis ca ar vrea tare mult sa fie cu ea dar o ia incetisor  
    i-am zis "da bine faci nu te grabi ca pana vine prietenul ei ai timp destul "

      CRED  CA  ALA  PE  CARE  L  ASTEAPTA  E  SPOMSORU!

  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 14:05
    0 0
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    gabriela42 said:Sunt niste semne clare cand cineva te place sau nu , indiferent de situatia in care este in acel moment .Tu poti avea sperante daca ea se bucura clar si sincer cand te vede , daca iti zambeste cu toata fata sau daca vezi ca se eschiveaza de la discutii , de multe ori limbajul corporal iti poate spune mai multe despre o persoana decat vorbele insesi!Sunt fete dar si baieti care/carora le este greu sa spuna nu ! Nu te plac , Nu vreau sa am de a face cu tine , nu vreau sa mai insisti etc !Fii atent la semne si daca crezi ca este cazul intreaba-o direct ce vrea !??

     am intrebat-o direct de mai multe ori ce vrea si a zis ca nu stie ce sa faca cu prietenul ei
    am intrebat-o daca simte ceva pentru mine a zis ca ii place sa petrecem timpul impreuna dar sentimente nu stie inca
    din comentariile celorlalti utilizatori cam reiese ca doar vrea sa piarda timpul 1 an pana vine prietenul ei acasa
    mi-am facut sperante degeaba 

      Barem  ai  exersat si  tu  un  masaj!

     cu asta raman
    asta e

       Putea  sa  fie  si  mai  nasol!!!  Sa  iei  vreo  SIDA!9

     eu macar am scapat ieftin dar pe colegul celalalt il mai tine dupa ea vreo cateva luni numai asa sa aiba cu cine vorbi ca ceva fizic nu cred ca ii intre ei 
    dar el isi face sperante , am vorbit cu el si a zis ca ar vrea tare mult sa fie cu ea dar o ia incetisor  
    i-am zis "da bine faci nu te grabi ca pana vine prietenul ei ai timp destul "

      CRED  CA  ALA  PE  CARE  L  ASTEAPTA  E  SPOMSORU!

     cine stie care mai e treaba si cu el cand mi-a zis ea ca el e prea gelos , posesiv i-am zis ca da e un bou dar acum il inteleg cam are toate motivele 
    e hoata stie sa se joace 

  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 14:54
    0 0
    Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!
  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 15:13
    0 0
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 


    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 23 Ian 2018, 15:14
  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 15:15
    0 0
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

  •  
    • 1841 mesaje
    23 Ian 2018, 15:19
    0 0
    Mi se pare lipsit de bun gust sa obiectivizezi femeile dandu-le scor. Daca asa o tratai, nu ma mir ca nu ti-a dat o sansa reala.  
  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 15:24
    0 0
    outofhere said:Mi se pare lipsit de bun gust sa obiectivizezi femeile dandu-le scor. Daca asa o tratai, nu ma mir ca nu ti-a dat o sansa reala.  

     pai nu intelegi ca mie chiar nu imi pasa cum arata pentru mine era cea mai frumoasa
    si am simtit o conexiune sentimentala cu ea sunt colege la mine la munca care arata mult mai bine si au incercat sa intre in vorba cu mine si nici nu m-a interesat eu vroiam sa fiu cu ea
    deci am stat in pat de la 10 pana la 21 imbratisati si nici eu nici ea nu vroiam nici macar sa mergem sa mancam ne mangaiam mainile unul la altul incontinuu si povesteam despre cum ar fi daca ar merge lucrurile mai departe si dupa s-a intamplat faza cu masajul
    eu am zis o nota asa bazandu-ma numai pe felul cum arata dar daca ar fi fost sa aleg dintre o fata de "nota 10 " si ea as fi ales-o pe ea 100%


    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 23 Ian 2018, 15:25
  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 15:27
    0 0
    outofhere said:Mi se pare lipsit de bun gust sa obiectivizezi femeile dandu-le scor. Daca asa o tratai, nu ma mir ca nu ti-a dat o sansa reala.  

     Pana  la  urma  nu  toate  femeile  sunt  la  fel , si  pot  fi  ierarhizate  , in  sensul  bun  al  cuvantuli , fara  a  le  ofensa!

      Omul  a  si  specificat  ca  s a  referit  strict  la  fizic , iar  asta  e ceva  care  e  oarecum  evident.

      Apoi  fiecare  dintre  noi  are  nistre  criterii , altele  decat  cele  ale  Andei , care  stau  la  baza  selectionarii  viitoarei "victime"!

  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 15:29
    0 0
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     poate o sa mai fie ocazii cine stie  

  •  
    • 2115 mesaje
    23 Ian 2018, 15:30
    1 0


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:20
  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 15:33
    0 0
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     poate o sa mai fie ocazii cine stie  

       Deja  cred  ca  te  a  catalogat!

     Ocazii  poate  sa  i  mai  freci  tatele  si  bucile  aiurea!

  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 15:37
    0 0
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     poate o sa mai fie ocazii cine stie  

       Deja  cred  ca  te  a  catalogat!

     Ocazii  poate  sa  i  mai  freci  tatele  si  bucile  aiurea!

     ti-am zis daca deja m-a catalogat din cauza ca nu am intepat-o la a 3-a intalnire chiar nu e genul de fata cu care sa faci casa
    si eu doar vroiam sa merg pana la capat dar cand am vazut ca a zis nu cand am vrut sa merg cu mana in zona ei intima si la sarut nu a cooperat nu puteam sa insist ca dupa ma trezeam ca trebuia sa imi caut loc de munca a doua zi

    am vorbit cu o prietena buna cu ea vorbesc orice si ea a zis ca nu e asta motivul ca nu am intepat-o 
    a zis ca a vazut si ea ca merge prea departe treaba intre mine si ea si chiar nu vrea sa inceapa nimic pana nu vede ce face cu prietenul ei
    ca daca era ceva cu colegul celalalt nu mai avea treaba cu mine decat daca era chiar nesatula
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 23 Ian 2018, 15:42
  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 15:39
    0 0
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     poate o sa mai fie ocazii cine stie  

       Deja  cred  ca  te  a  catalogat!

     Ocazii  poate  sa  i  mai  freci  tatele  si  bucile  aiurea!

     ti-am zis daca deja m-a catalogat din cauza ca nu am intepat-o la a 3-a intalnire chiar nu e genul de fata cu care sa faci casa
    si eu doar vroiam sa merg pana la capat dar cand am vazut ca a zis nu cand am vrut sa merg cu mana in zona ei intima si la sarut nu a cooperat nu puteam sa insist ca dupa ma trezeam ca trebuia sa imi caut loc de munca a doua zi

       Da ce , era  Sefa  ta?

  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 15:43
    0 0
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said: Se pare ca putini barbate reusesc sa fie mai inteligenti decat femeile , iar cand dau de o pasarica parfumata , li se spala creierul!

     mie chiar mi s-a splat creierul cat am fost cu ea
    eu nu ma bag daca fata are prieten si nu pun suflet de obicei da nu stiu de ce ea a fost mai speciala 
    la fizic nu e chiar ceva wow e de un 6-7 dar mi-am lasat si hobbiurile numai ca sa petrec cat mai mult timp cu ea 

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     poate o sa mai fie ocazii cine stie  

       Deja  cred  ca  te  a  catalogat!

     Ocazii  poate  sa  i  mai  freci  tatele  si  bucile  aiurea!

     ti-am zis daca deja m-a catalogat din cauza ca nu am intepat-o la a 3-a intalnire chiar nu e genul de fata cu care sa faci casa
    si eu doar vroiam sa merg pana la capat dar cand am vazut ca a zis nu cand am vrut sa merg cu mana in zona ei intima si la sarut nu a cooperat nu puteam sa insist ca dupa ma trezeam ca trebuia sa imi caut loc de munca a doua zi

       Da ce , era  Sefa  ta?

     sefa nu dar a mai fost un caz un coleg era sa isi piarda locul de munca din cauza ca i-a pus mana pe picior la una si asta s-a dus si s-a plans la resurse umane ca a hartuit-o

  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 16:06
    0 0
    white_storm2 said:
    omulcumartoaga said:

     Barem  n  ai  "intepat  o"!!!

     Pai daca o "intepa" nu mai era "speciala", era una din gramada.

     trebuia sa imi dau seama ca nu era speciala din moment ce ea avea prieten si s-a suit pe mine la a 3-a intalnire 
    dar eu nu mai gandeam vroiam doar sa fiu cu ea

  •  
    • 2115 mesaje
    23 Ian 2018, 16:34
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:19
  •  
    • 44 mesaje
    23 Ian 2018, 16:42
    0 0
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     trebuia sa imi dau seama ca nu era speciala din moment ce ea avea prieten si s-a suit pe mine la a 3-a intalnire 
    dar eu nu mai gandeam vroiam doar sa fiu cu ea

     Mda, dar tu cat esti de special cand stiind ca are prieten ii dai intalnire?
    Stromeleacul nu stie carte!

     eu nu ma consider special chiar deloc 
    dupa cum am scris si mai sus eu de obicei nu ma bag la femei care is deja intr-o relatie dar ea parca mi-a luat mintile nu pot sa explic asa ceva nu mi sa intamplat niciodata

  •  
    • 3765 mesaje
    24 Ian 2018, 20:46
    0 0
    Iti trece.
  •  
    • 18 mesaje
    24 Ian 2018, 21:44
    0 0
    justme1990 said:
    Microscop said:Ti-ai dat singur raspunsul. Nu cred totusi ca vrei pe cineva care ti se arunca in brate de la inceput. Tu daca ai fi femeie asta ai face cu un barbat? Si intrebarea nr 2: poti avea o relatie serioasa, asa cum spui ca iti doresti, cu o astfel de femeie? Nu iti este clar ca a vrut de la tine doar putin sex in lipsa prietenului oficial? Si nu iti este iarasi clar ca o asa femeie inseala prea usor si ca urmatorul inselat poti fi foarte simplu chiar tu daca...

     asta mi-a spus si un prieten ca nu e de incredere si inseala daca deja dupa 3 intalniri se suie pe mine dar asta poate a fost doar un moment de slabiciune avand in vedere ca nu a mai fost cu prietenul ei de foarte mult timp
    si daca vroia asa de mult sex de ce nu a mai vrut sa continuam sa ne intalnim cand ea a zis clar ca nu mai vrea ca o sa se ajunga la sex 
    pana la urma cred ca e mai bine sa pastrez distanta 

    Nici o femeie cu adevarat serioasa nu sare pe alt barbat fiindca are  un moment de slabiciune. Tu n-ai minte deloc?

  •  
    • 44 mesaje
    25 Ian 2018, 09:48
    0 0
    jderjerpelit said:
    justme1990 said:
    Microscop said:Ti-ai dat singur raspunsul. Nu cred totusi ca vrei pe cineva care ti se arunca in brate de la inceput. Tu daca ai fi femeie asta ai face cu un barbat? Si intrebarea nr 2: poti avea o relatie serioasa, asa cum spui ca iti doresti, cu o astfel de femeie? Nu iti este clar ca a vrut de la tine doar putin sex in lipsa prietenului oficial? Si nu iti este iarasi clar ca o asa femeie inseala prea usor si ca urmatorul inselat poti fi foarte simplu chiar tu daca...

     asta mi-a spus si un prieten ca nu e de incredere si inseala daca deja dupa 3 intalniri se suie pe mine dar asta poate a fost doar un moment de slabiciune avand in vedere ca nu a mai fost cu prietenul ei de foarte mult timp
    si daca vroia asa de mult sex de ce nu a mai vrut sa continuam sa ne intalnim cand ea a zis clar ca nu mai vrea ca o sa se ajunga la sex 
    pana la urma cred ca e mai bine sa pastrez distanta 

    Nici o femeie cu adevarat serioasa nu sare pe alt barbat fiindca are  un moment de slabiciune. Tu n-ai minte deloc?

     sincer cat am fost cu ea nu aveam minte deloc