Doamna si vagabondul

  •  
    • 3713 mesaje
    10 Oct 2008, 01:38
    0 0
    Sa mor de n-aveti si voi cate o doaga lipsa de puneti botu' la asa ceva.
    Ce plm e asa greu sa iti dai seama ca e la misto toata treaba?

    Mie una imi place ca e consecventa si are talent in a intretine subiectul.
  •  
    • 640 mesaje
    10 Oct 2008, 05:45
    0 0
    Bre, asta nu-i pe bune. Fiti seriosi
    Prea face literatura. Curvele se ocupa cu oralul, nu stau sa scrie atata . Stati cuminti la locurile voastre ca asta nu e pe bune ...
  •  
    • 509 mesaje
    10 Oct 2008, 11:33
    0 0
    plin de cultura si respect....fata de "chintesenta eternului femini" tin sa ma exprim cum...bine, o fac si baietii de la Varza TV.....PASARICAAAAAAAAAAAA..... HUAAAAAAAAAAAAA FIRI-A DREACU DE FA
  •  
    • 9367 mesaje
    10 Oct 2008, 11:41
    0 0
    ALOOOO!
    aia n-a mai postat aici de ceva vreme. voi cu cine va certati?

    bre, mult venin trebuie sa fi strans cine i-a copt-o elizei aleia... se pare ca iar a inceput sa trmita mass-uri si mail-uri...
    nu s-a saturat s-o injure lumea pe fitzoasa...
    sau dom' scri(i)tor a intrat iar in pana de indei? nu-i mai merge bine firu' telenovelii?
  •  
    • 509 mesaje
    10 Oct 2008, 12:12
    0 0
    dragutzo....nici nu conteaza ca nu a mai postat aia, sau ca povestea e fictiunea unui inapt social...un avorton al grupurilor de prieteni...un neinteles si cel mai probabil un frustrat sexual...care viseaza numai la bunaciuni ce se umbla prin banbooo...ci faptul ca in loc sa muncesc mai stau mai scriu cate o tampenie pe aici ))
  •  
    • 261 mesaje
    10 Oct 2008, 12:48
    0 0
    faaaaa,curva si muisto daca sotul meu are logan inseamna ca e un sarantoc???sa fac ceva p tine si in gura ta floricica ordianara ce esti, deja o dai in vrajeala cu povestea asta de cacat ca a inceput sa puta,marssss de aici jigodio ca asta nu e forum pt tarfe ca tine,ci pt oameni normali care stiu cum este viata,,,,,,,,,tu meriti batuta si fututa in gura pana numai respiri,,,,ce dracu e atata prostie in lumea asta???
  •  
    • 9367 mesaje
    10 Oct 2008, 12:58
    0 0
    numai posesorii de logan studenti la stat
    restul nush cum se numesc...

    asta incepe sa semene cu ala de la astro, (aproape) toata lumea citeste primul post si sare sa raspundam apoi sa mai zica o data ca poate nu s-a inteles din prima

    cldana, tu da-i inainte ca SIIIGUR acum eliza aia sta si citeste... si gandeste...

    ps: cu ultima fraza sunt absolut de acord
  •  
    • 509 mesaje
    10 Oct 2008, 13:05
    0 0
    ridicat nivel al discutiilor....

    carmen tu chiar nu observi ca ma chinui aici de zor sa ma remarci?)))
  •  
    • 9367 mesaje
    10 Oct 2008, 13:11
    0 0
    pai te-am remarcat, poftim. e bine?

    doar ca acest topik e de kko, putin spus. un fel de dialog al surzilor. marita sa stea in arhiva...
    de aia zic: cineva are interesul sa fie "dezgropat".
  •  
    • 509 mesaje
    10 Oct 2008, 13:38
    0 0
    intradevar subiectul sucks, dar l-am gasit cel putin util in scopul de incerca sa conversez cu tine....(ne cerem scuze admin ca ti-am transformat blogul intr-un site de online dating). Deasemenea as vrea sa te intreb daca m-ai remarcat frumos?)
  •  
    • 9367 mesaje
    10 Oct 2008, 13:47
    0 0
    on-line dating?
    cu parere de rau te anunt ca n-ai nimerit persoana potrivita, daca ai venit sa cauti "on-line dating"-uri.

    ps: si nici locul nu l-ai nimeirt
  •  
    • 509 mesaje
    10 Oct 2008, 16:31
    0 0
    aia cu online dating-ul era o gluma la adresa astora...in speranta ca se simte cineva....

    asa si de ce zici ca nu mi-am nimerit persoana potrivita? esti insu....maritata?
  •  
    • 79 mesaje
    10 Oct 2008, 17:07
    0 0
    ah, tu erai, silentlladdenn? credeam c-a reaparut fufa! I mean, fata aia classy, glossy, trendy care initiase topingu'
  •  
    • 509 mesaje
    11 Oct 2008, 13:01
    0 0
    carmenlysa?
  •  
    • 509 mesaje
    11 Oct 2008, 13:01
    0 0
    carmensylva adica
  •  
    • 1 mesaje
    15 Oct 2008, 17:51
    0 0
    Asta e pamflet? am citit toate posturile. Eu tot nu pot sa cred ca exista asa ceva pe lume, cu asa gandire de kkt. Nu stiu, n-am cuvinte, nici macar panarama nu pot s-o fac.
  •  
    • 2 mesaje
    17 Oct 2008, 18:58
    0 0
    Toata povestea asta e o "gluma" haioasa inventata de habar n-am cine. Nu Eliza a scris toate tampeniile astea. O sa aflu cine a inflorit toata tampenia asta si o sa am eu ac de cojocul persoanei respective. Nu inteleg inca cine ar avea reun interes sa o denigreze pe ea si sa ne faca sa ne despartim, dar cum am spus persoana respectiva sa fie sigura ca o voi demasca.
    Momentan vreau sa va rog pe voi, toti cei care cititi topicul asta, sa tineti seama de faptul ca este scris de o minte bolnava si sa nu mai raspanditi povestea. Repet: nimic nu este adevarat. Totul este o mare minciuna.
  •  
    • 9367 mesaje
    17 Oct 2008, 19:18
    0 0
    Alex85, imediat dupa postarea ta anterioara am scris si eu ceva pt tine... da' vad ca nu citisi, breeee...

    din pacate, mintea aia "bolnava" cum zici tu, cred ca e "bolnava" dupa tine.
    iar daca tu ai ajuns la concluzia ca scumpa ta Eliza (atentie, i-am scris numele cu majuscula, dea? ) e curata precum... hm...
    iti meriti soarta.


    multumit de intorsura, dom'scenarist?
    pe cand telenovela? sa nu uiti sa ma treci la "bibliografie" ca altfel...
    adica, sta, mai bine uita. si strange de o vila ultra-central

    silent, abia acum am vazut ce-mi scrisesei. oricum, ai inteles tu ce si cum... ca vad ca ai disparut
  •  
    • 9367 mesaje
    17 Oct 2008, 19:24
    0 0
    "postat de: quicksand la data: 2008-09-29 23:51

    faza cu ''cand iesim in oras insista sa mearga cu loganul lui amarat'' fa ce masina ai tu eliza ???"

    eliza?
    nu... elyssa?

    dom'scenarist, ai dat-o-n... diverse
  •  
    • 9367 mesaje
    17 Oct 2008, 19:26
    0 0
    " postat de: quicksand la data: 2008-09-29 23:59

    pai fa baiatul are bun simt si nu profita de masina ta,are demnitate incearca sa te scoata la plimbare cu ce e al lui si nici nu te lasa sa platesti consumatia...proa.sta naibi pai baiat ca asta gasesti mai rar k daca eram eu te plimbam cu masina,tio si luam ccu imprumut ma duceam cu ea la liniute si tio puneam pe butuci,mai faceam si niste drifturi.si iti mai dadeam si niste mu.e si te mai dadeam si pretenilor mei (miau) mai tigani sa te fu.ta si dupaia nu mai aveai 4 barbati la activ ci 20 .. ) sau ai depasit demult nr asta dar nu recunosti k deee tu esti doamna cu clasa,refinata . poate in ureche mai esti tu rafinata )) special pt elisssssa(curv.a de lux) "
    copy/paste pag. 12