ziua indragostitilor/sugestii cadouri

  •  
    • 504 mesaje
    13 Feb 2009, 15:53
    0 0
    Exact, cum spuneati tine de romantism aceasta zi, pentru unii speciala.
    Va inteleg dar eu cred ca iubiti desi nu sunteti romantici, nu-i asa?
  •  
    • 254 mesaje
    13 Feb 2009, 16:52
    0 0
    Eu merg sa beau cu prietenele .
    Nu avem iubiti asa ca ....... party.
  •  
    • 504 mesaje
    14 Feb 2009, 09:47
    0 0
    Si cupidon e intre noi, il simt
  •  
    • 26 mesaje
    14 Feb 2009, 10:08
    0 0
    Buna fetelor! Va doresc un week end cat mai vesel si fericit. Sarbatoarea "importata" chiar daca a avut ca scop initial impulsionarea consumului, este un bun prilej pentru cei indragostiti sa-si aminteasca cat de norocosi sunt. Normal ar fi sa nu existe o astfel de sarbatoare.Poate vom inventa si o zi a "respiratului" in care sa ne amintim sa respiram si sa ne bucuram de asta. Eu cred ca dragostea, atunci cand este, se manifesta in permanenta si nu are nevoie de o zi dedicata ei sau de cadouri. Pentru cei indragostiti o recomandare http://www.youtube.com/watch?v=GW-lGhj6T68
    .nerecomandata celor singuri!!!!!
  •  
    • 142 mesaje
    14 Feb 2009, 10:55
    0 0
    Eu nu am nicio problema cu ziua asta. O vad si eu ca un motiv in plus sa ne exteriorizam sentimentele. Si e o zi frumoasa, in care chiar si comerciantii pun mai mult pret pe iubire decat in mod normal. Ceea ce e un lucru bun. Multe inimioare, mult roz si alte cele.
    Cat despre cadou, eu i-am pregatit prietenului meu un cadou jumi-juma. Adica atat pentru el cat si pentru mine si ochii mei.
    Pana acum nu aveam poze decat in format digital. Luna aceasta m-am ambitionat si am achizitionat diverse rame, nu le mai tin numarul ca sunt ft multe. Iar acum merg sa scot ceva poze pe hartie foto.
    Sa ne impodobim casa cu poze inramate.


    Poate e mai mult o obsesie pentru mine, sa vad multe multe poze inramate cu noi 2.

    Va urez sa fiti iubite si sa iubiti azi mai mult ca ieri si mai putin ca maine.

    Va pup!
  •  
    • 10816 mesaje
    14 Feb 2009, 15:50
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 504 mesaje
    14 Feb 2009, 16:03
    0 0
    Noi avem vin alb. Totul e aranjat specific acestei zile, servetele rosii, lumanari rosii, flori rosii :)daca nu exista aceasta zi poate nu ne pregateam asa frumos si nu plutea in aer acest frumos cupidon
  •  
    • 4455 mesaje
    14 Feb 2009, 18:26
    0 0
    io am primit cel mai frumos cadou. m-a intrebat ce vreau si i-am spus: peace and quiet. a luat fetele si au plecat la piscina. si io ma relaxez